Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-05-2009, 19:50
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default elmentett kristálygömbök 2

A 'gömbök mentése' viszonylag új lehetőség a Hódban, talán ezért van hogy nem érzem kiforrottnak. Volna pár apró módosító javaslatom, illetve felelvenítenék elveszetteket.

Quote:
Originally Posted by andriss View Post
Sziasztok!
beszállnék két javaslattal
az 1.:
nekem hiányzik az, hogy a részletes keresésnél minden tulajdonságára kereshetek a kívánt országnak, csak a nevére nem. pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha nem a sorszámát kéne kimásolnom a pontlistából, hanem csak beírnám, hogy "Szép Ország", és kiadná a gömböket.
Quote:
Originally Posted by andriss View Post
a 2.:
ez a téma többi postját olvasgatva jutott eszembe. jó lenne, ha lehetne választani a gömbök elrendezési módján. Gondolok itt arra, hogy értelem szerűen időrendben vannak, de a "karbantartáshoz" (régi gömbök törléséhez) szükség lenne egy ABC sorrendben való megjelenítéshez. Így látnám, hogy melyik országról van gömböm, és ha alatta van még 3 gömb - és persze nincs rájuk szükségem - akkor csak rányomok a törlés gombra. Ennek következtében nem kell 9 oldalnyi gömböt végigbogarásznom, és folyton törölgetnem a neveket, amiket már papírra felírtam.
Üdv: Andriss
3.
Amikor egy országról, aminek mentettem régi gömbjét, listát készítek, mondjuk szövilistát, nem nyitható meg utána a pontlistából a régi gömb. Ilyenkor az új lista látszik, gömb nélkül, és csak a fehér I betű utal rá hogy létezik.
Pedig gyakran előfordul hogy olyan orinak a gömbjét nézném, amiről listám van.

4.
Továbbá, mikor elmentem a gömböket és kimásolom vágólapra annak a számát amivel kezdeni is akarok vmit, Firefoxnál nem menti a számot.
Amikor észrevettem, gondoltam nem baj, majd mindig frissítem először az oldalt és aztán teszem vágólapra a számot. De eltelt több mint egy év és nem sikerült megszoknom. Bosszantó de mindig belefutok ebbe. Másnál mi a helyzet? IE alatt működik, azt tudom.

5.
A második ponton kívül még hiányolom hogy nem lehet dátumot megadni a részletes keresésnél. Vagyis legkorábbi és legkésőbb időpontot. Van ugyan egy ebbe az irányba mutató funkció, de még kezdetleges.
Egy darabig eltájékozódtam hektárszám alapján, de a sok forgolódás miatt ez már nem túl jó kapaszkodó.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 03-06-2009, 07:12
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Ezek mellet nem ártana a jelenlegi funkciókat tökéletesíteni.

Például. Van egy ori 75% kat morállal. Rákeresnék az elmentett gömbök között, hogy mutassa a 80%morál alatti orikat, és nem találja meg. A kereső szerint nem létezik
De úgy emlékszem több keresési funkció is sánta.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #3  
Old 09-05-2009, 01:25
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by liverpool View Post
nem akartam új topicot nyitni, de épp most nézegetem az elég régi gömböket és arra gondoltam, hogy nem lehetne-e megoldani a gömbön, hogy a sorszám után ott legyen, melyik csoportban készült az országról?
. .
__________________

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
  #4  
Old 09-05-2009, 09:45
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
. .
igen????????
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
elmentett kristálygömbök vityu Megvalósult javaslatok 42 07-05-2014 12:08


All times are GMT +1. The time now is 12:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu