Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 01-27-2008, 08:49
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

A tekilopás mindenki azámára ugyanolyan fájdalamas,legyen az törp, ork, elf, netalán félelf. Azért mondom,hogy netalán,mert mindig van egy nálad is erősebb toli mégha szövisegítséggel is. A játék tönkretételének az is egy formája,ha az áldozatot előbb kétnaponta,majd naponta kitekizik,miután a tolvajokból,és a varikból is jelentős mennyiséget leölnek. És ennek nincs más oka,csak a TEKI. Ja,az már csak hab a tortán,hogy valakik pont akkor törnek be mészárra,majd pusztira,és végül földfoglalásra.A sokból csak egy ország két akciója volt régebbi sérelem miatt,a többi élvezkedés. Nem értem, mi az élvezet abban,hogy pár milliót érő tekiért az "embert" a béka végbele alá döngölik. És bocsássatok meg, de miért kell üziben könyörögni ilyen esetekben?! Tudom , néma gyermeknek... Az áldozat vár,hátha feltámad az emberség valakiben,aztán mikor az vérszemet kap,nem marad más hátra,mint a megalázottság utolsó formája:a dipi. Vagy létezik,hogy valaki csak erre utazik?
off: Milyen érdekes, hogy a tolvajok ájulása egyből kómával, majd halállal végződik.Kicsit mintha sántítana ez a megfogalmazás. Én naív,az elején még vártam(mint egy szülő),hogy magukhoz térjenek
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 01-27-2008, 08:54
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
És bocsássatok meg, de miért kell üziben könyörögni ilyen esetekben?! Tudom , néma gyermeknek... Az áldozat vár,hátha feltámad az emberség valakiben,aztán mikor az vérszemet kap,nem marad más hátra,mint a megalázottság utolsó formája:a dipi.
Anno az első országom törpe volt. Elég sokat lopkodtak, de különösebben nem zavart, amikor meg úgy éreztem, hogy túl sokat visz valaki, kb. annyit írtam hogy "nana! ", meg hasonlókat, és láss csodát, szinte mindig visszaírtak, viccelődtünk egy kicsit és el volt intézve a dolog, abbahagyta a tettes.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy üzenet, amiben megkéred az illetőt hogy ne lopjon tovább, nem föltétlenül megalázó vagy könyörgés. Ő is emberből van, meg én is, általában 1-2 barátságos szó elegendő (persze van kivétel). Mindenesetre meg kell próbálni, és nem kivárni hogy szétessen az országom.
Reply With Quote
  #153  
Old 01-27-2008, 09:18
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mennyasszonyom országa nagyon jó tolis ország volt és szinte bárkit átlopott. Mégis hiába jött a teki, vagy a pénz nagyon jól egy oritól, ha az szépen megkérte, hogy "létszi ne csináld" akkor befejezte, de amikor fenyegetőzve álltak neki, akkor viszont elvitte mindenét
Lényeg a lényeg, hogy a kérés nem megalázkodás
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
Reply With Quote
  #154  
Old 01-27-2008, 10:15
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Mennyasszonyom országa nagyon jó tolis ország volt és szinte bárkit átlopott. Mégis hiába jött a teki, vagy a pénz nagyon jól egy oritól, ha az szépen megkérte, hogy "létszi ne csináld" akkor befejezte, de amikor fenyegetőzve álltak neki, akkor viszont elvitte mindenét
Lényeg a lényeg, hogy a kérés nem megalázkodás
Tökéletesen igazatok van,de én úgy érzem,hogy kétoldalú a dolog. Már az előttem hozzászólók is kifejtették,hogy ez nem "etikus". A teki fáj,tehát naponta rájárni szadizmus(mondom ezt úgy,hogy magam is tolvaj vagyok). Lehetséges, hogy valaki így keresi a kapcsolatot?
Reply With Quote
  #155  
Old 01-27-2008, 10:20
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Tökéletesen igazatok van,de én úgy érzem,hogy kétoldalú a dolog. Már az előttem hozzászólók is kifejtették,hogy ez nem "etikus". A teki fáj,tehát naponta rájárni szadizmus(mondom ezt úgy,hogy magam is tolvaj vagyok). Lehetséges, hogy valaki így keresi a kapcsolatot?
Rájárni napokig szerintem csak abban az esetben 'nem etikus',ha van mit elhozni.
Ha napokig jön tőle mondjuk 600-asával a teki,akkor azt mondom ok,de ha a harmadik húzásnál már csak 20-as jönnek,akkor több napig szenvedtetni egyfelől etikátlan,másfelől badarság .. erre pazarolni a készülit
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #156  
Old 01-27-2008, 13:49
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Azt mondja meg valaki, hogy ha találsz olyan orit ahonnan húzásonként jön 3500 teki akkor ki az aki meg tudja állni?

Ja mindezt az 5. szinten...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #157  
Old 01-27-2008, 16:18
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Azt mondja meg valaki, hogy ha találsz olyan orit ahonnan húzásonként jön 3500 teki akkor ki az aki meg tudja állni?

Ja mindezt az 5. szinten...
Azzal még a játékát se teszed tönkre, legfeljebb hosszú-hosszú tekiírást feleslegessé Akinek ennyi tekije van az valahogy majdcsak talpraáll
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #158  
Old 01-27-2008, 20:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Azt mondja meg valaki, hogy ha találsz olyan orit ahonnan húzásonként jön 3500 teki akkor ki az aki meg tudja állni?

Ja mindezt az 5. szinten...
Az egy dolog, hogy 5.szinten... na nem figyelt, de az, amit 3-on egy óriástól loptam... a lényegesebbekből majd 2k/lopás... Azért ott az ember már jobban figyel...még akkor is ha nincs sziesztája, mint az óriás komának....
Reply With Quote
  #159  
Old 01-28-2008, 04:48
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Amilyen kérdések felmerülnek a közösön néha 3-ban lévő oriktól, még az is lehet, hogy nem felejtette el csak mégis béna a kicsike...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #160  
Old 01-28-2008, 08:06
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Azzal még a játékát se teszed tönkre, legfeljebb hosszú-hosszú tekiírást feleslegessé Akinek ennyi tekije van az valahogy majdcsak talpraáll
Ha naponta rájársz? Amúgy meg nem számoltam utána,de ha valakitől naponta ennyit viszel, az egy neked termelő,pofonokat szerető, mazochista ori. És esélye nincs talpra állni egy folytonos fejéstől.Neked meg gondolom nem árt meg a magas zsírtartalmú tej
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
egyedül egy szövi ellen Burning Stratégia & Tippek 92 02-21-2008 08:00
Klánpontlista rendezése máskor Ati Elvetett javaslatok 522 06-07-2006 16:17


All times are GMT +1. The time now is 03:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu