Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 05-21-2007, 19:00
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Ne haragudj de sztem nevet kellene változtatnod. Ilyesmire gondoltam: Don Castello Rodrigo Fernando Juan de Lopez Caro Armando Rosarella
Ezt kinek írtad???
És miért???
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 05-21-2007, 19:04
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Sár??? felénk ezt tisztázásnak hívják...
Azért sárdobálás, mert nem tudok bizonyítani semmit. Ráaásul sok értelme nincs is erről dumálni. Ami volt elmúl és mindenki követ el hibákat. Még ,ha ezek közhelyek is,amikat mondok...
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #53  
Old 05-21-2007, 19:07
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Soha nem fogom az íjjakat támadásnál 50%-ra állítani. Az adott problémát anno véleményem szerint rosszul közelítetted meg. Megbeszélés és vita helyett csak a magadét fújtad az én véleményemet figyelmen kívül hagyva. A helyzetet megfelelően kezelő tanácsokat adtam és rávilágítottam a probléma megoldásának több lehetőségére is. Erre Te csak azon próblémáztál, hogy miért nem viheted el az íjjaim 50%-át támadni. (A célpont is messzebb volt 2 körnél) Ráadásul szavamat sem adtam, csak ígértem.Az én értékrendemben a kettő különbözik, főleg ,ha az ígéretet feltételekhez kötöm.

Te félre beszélsz...
Senki nem akart semmit támadásba vinni.
Az egész a bizalomról szólt de te csak a magadét fújtad akkor is meg most is.
Én sosem támadtam senki katonájával...
Nekem sosem kellett senki segítsége a személyes háborúimhoz, de aki nem állja a szavát az nekem nem más mint amit akkor írtam...
Tehát ne csapd be azzal a többieket hogy bár ki is csatába akarta vinni az illyasaid mert ez hatalmas hazugság.
Nem gondoltam hogy még erre is képes vagy és ilyet kitalálsz.
Mindenesetre jó lenne ha a topic maradna az eredeti témánál és nem a te sértett hiúságod legyezésére használnád ezt a témát fel.
Köszönöm.
Reply With Quote
  #54  
Old 05-21-2007, 19:09
A.S.o.T. A.S.o.T. is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Ne haragudj de sztem nevet kellene változtatnod. Ilyesmire gondoltam: Don Castello Rodrigo Fernando Juan de Lopez Caro Armando Rosarella
Szerintem pont az ilyen beszólásokra nem vevő.
Ha elolvastad volna normálisan a hozzászolásokat, akkor rájöhetnél, hogy Invisible nem azért nyitotta a topic-ot, hogy most töröljék vagy büntessék azt, aki sértegette, nem sírásnak szánta ezt a topicot.
Hanem csak azért, mert ő nyitottabb ember, és csak valakiknek el akarta "mondani". Szerencsére még vannak ilyen emberek.
Vannak akik megértik a többiek inkább kerüljék el a topic-ot, nehogy átmenjen már flamelésbe ez. Nyilván nem elsőnek a barátaival beszéli meg, hogy mi történt a hodítóban, hanem a többi hodítóssal, akik megértik.

Invisible: arra ne figyelj, mit küldözgetnek, általában pont a nagyszájúak nem tudjank játszani . Én már direkt olyan ori-kat keresek a pontlistában, mint pl "ha megtámadsz, meghalsz" , mert általában pont azoknak az országa a leggyengébb.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Pontosan. Sokan azt mondják, hogy elintézik saját maguk. Meg is teszik. De ettől az illető még a stílusán nem fog változtatni, és másokkal is ugyanígy fog beszélni. Márpedig ez nem való ide. Azt hiszem, hogy elég játékosa van a Hódítónak ahhoz, hogy a stílusbelileg nem idevaló embereket minden további nélkül kiszórjuk. Rengeteg olyan játék van a neten, ahol bárkit szívesen látnak, függetlenül a stílusától, úgyhogy fog magának találni hamar más elfoglaltságot, nem kell aggódni, hogy játék nélkül marad. A Hódító pedig maradjon a kultúráltabb emberek játéka.
Ez a felfogás tetszik, pont az ilyenek viszik elörébb a hodítót.

Last edited by A.S.o.T.; 05-21-2007 at 19:12.. Reason: helyesírás
Reply With Quote
  #55  
Old 05-21-2007, 19:41
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Wink

Quote:
Originally Posted by A.S.o.T. View Post

Invisible: arra ne figyelj, mit küldözgetnek, általában pont a nagyszájúak nem tudjank játszani . Én már direkt olyan ori-kat keresek a pontlistában, mint pl "ha megtámadsz, meghalsz" , mert általában pont azoknak az országa a leggyengébb.
ebben egyetértek
Reply With Quote
  #56  
Old 05-21-2007, 19:43
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by A.S.o.T. View Post
Szerintem pont az ilyen beszólásokra nem vevő.
Ha elolvastad volna normálisan a hozzászolásokat, akkor rájöhetnél, hogy Invisible nem azért nyitotta a topic-ot, hogy most töröljék vagy büntessék azt, aki sértegette, nem sírásnak szánta ezt a topicot.
Hanem csak azért, mert ő nyitottabb ember, és csak valakiknek el akarta "mondani". Szerencsére még vannak ilyen emberek.
Vannak akik megértik a többiek inkább kerüljék el a topic-ot, nehogy átmenjen már flamelésbe ez. Nyilván nem elsőnek a barátaival beszéli meg, hogy mi történt a hodítóban, hanem a többi hodítóssal, akik megértik.

Invisible: arra ne figyelj, mit küldözgetnek, általában pont a nagyszájúak nem tudjank játszani . Én már direkt olyan ori-kat keresek a pontlistában, mint pl "ha megtámadsz, meghalsz" , mert általában pont azoknak az országa a leggyengébb.


Ez a felfogás tetszik, pont az ilyenek viszik elörébb a hodítót.
Köszönöm a megértésed.
Valóban nem síró topik, mert nem azt sérelmezem, hogy megtámadott, hiszen nekem ő nem ellenfél, hanem azt ahogan viselkedett velem.
Reply With Quote
  #57  
Old 05-21-2007, 19:43
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
ebben egyetértek
tapasztalat
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #58  
Old 05-21-2007, 19:45
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ajjaj...kezdek félni
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #59  
Old 05-21-2007, 19:47
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
ebben egyetértek
Én nem félek senkitől, sem a játékban sem az életben.
Én ferplay játékos vagyok és ha vesztek lenyelem.
És nem is ezért nyitottam ezt a topicot, hanem azért mert sérelmezem azt, hogy ilyen emberek vannak akik mások nyomorúságán ércellődnek.
Reply With Quote
  #60  
Old 05-21-2007, 19:50
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Én nem félek senkitől, sem a játékban sem az életben.
Én ferplay játékos vagyok és ha vesztek lenyelem.
És nem is ezért nyitottam ezt a topicot, hanem azért mert sérelmezem azt, hogy ilyen emberek vannak akik mások nyomorúságán ércellődnek.
Most komolyan szted tudta azt ami történt? Sztem csak ez a sértés jutott eszébe először, le merem fogadni hogy gőze sincs semmiről. Na mind1 nem az én gondom.

Akik nekem írtak - nem idézek be mindenkit - azoknak ennyit mondanék: : )
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu