Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #471  
Old 03-08-2007, 20:47
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
nem tudom értelmezni ezt a mondatot
van fölötte egy idézet ami tőlem van el kéne olvasni!! akkor értelmezhetnéd!!!
Sponsored Links
  #472  
Old 03-08-2007, 20:49
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gyulával értek egyet, törpivel én se raknám fel a raktárkulcsot, hátha inkább a rakit lopják mint a tekit. Tolis sok van, ha sokan szedik a tekit, nem győzöl eleget termelni hozzá, hogy visszavedd...

Az igazi gáz a raktárkulccsal, hogy egy másik faj faji varija tartalmazza ezt, sőt, sokkal többet ennél, lásd óriás szieszta. Szerintem igazából emiatt rtelmetlen a jelenlegi formájában.
Az orkot ne keverjük ide, a szupermarkotány egy igencsak brutál faji varázslat.
  #473  
Old 03-08-2007, 20:50
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
már egyszer leírtam hogy a törpe nem nyűg ha viszik a tekijét hanem pótolja
Szinte már jó ha viszik a tekidet nem?
Bocsi, de szerintem kicsit mérsékeld a küldetéstudatodat
  #474  
Old 03-08-2007, 20:50
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
segítek. a lopott teki értékét termeléssel pótolja
Köszönöm

válszolok igan olvastam hogy játszottál törpével, lehet hogy tévedek de úgy gondolom hogy abbol nemn kell messzemnő következtetéseket levonni hogy végig játszottál egy 5. szinten a törpe varázslóval. Én több szintem próbálkoztam és nekem is voltak jó időszakaim, de az a tapasztalatom hogy egy jobb környéken ahol több toli is van a kelleténél, nem tudsz annyit termelni hogy ne vissza vedd a tekidet. hozz áteszem a törpében mindig tartottam bent készpénzt, de ennek ellenére többször előfordult hogy a tekiket nem tudtam vissza venni, mert ép a nyers nem forgott elég gyorsan a piacon, vagy több napig annyira vitték a tekit h feléltem a tartalékom.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #475  
Old 03-08-2007, 21:22
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Köszönöm

válszolok igan olvastam hogy játszottál törpével, lehet hogy tévedek de úgy gondolom hogy abbol nemn kell messzemnő következtetéseket levonni hogy végig játszottál egy 5. szinten a törpe varázslóval. Én több szintem próbálkoztam és nekem is voltak jó időszakaim, de az a tapasztalatom hogy egy jobb környéken ahol több toli is van a kelleténél, nem tudsz annyit termelni hogy ne vissza vedd a tekidet. hozz áteszem a törpében mindig tartottam bent készpénzt, de ennek ellenére többször előfordult hogy a tekiket nem tudtam vissza venni, mert ép a nyers nem forgott elég gyorsan a piacon, vagy több napig annyira vitték a tekit h feléltem a tartalékom.
én nem azt mondtam, hogy a törpének nemfogyhat ki a tartaléka csak azt hogy elég nagy termeléssel rendelkezik és nehéz kimeríteni.de térjünk vissza a fajivarira nekem nincs több 5letem 1 volt több nincs
  #476  
Old 03-08-2007, 21:42
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
van fölötte egy idézet ami tőlem van el kéne olvasni!! akkor értelmezhetnéd!!!

aham de azért pontot meg vesszőt tegyél néha a mondatokba. az teszi értelmessé a betűhalmazod és nem az idézeted.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #477  
Old 03-08-2007, 23:11
empty empty is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziasztok!

Ha a törpe nem kap tekivédelmet akkor inkább a raktárakat kéne bezárni..
pl védhetne a törpe varázslat úgy is mint a bankoknál, hogy minden raktár után csak a 90% -át látnák a nyersnek:-) Hadd vigyék a tekit,/ha egy ork ori is meg tudja oldani a tekilopást pont egy törpével ne lehetne?/ majd a termelésből pótolja.
Most is törpével játszom, és nálam általában a tekit lopják. Ha már a tekit ellopják lega a raktárhoz ne tudjon nyúlni a tolis. Tiszta vicc hogy gyakorlatilag mindent megéri lopni a törpétől,faji vari ellenére is. Aki meg remeg hogy lelopják a tekit majd nem rakja fel a fajit, és bízik benne, hogy hátha a raktárakat lopják:-PP
Így ki lehetne használni a raktár nyújtotta előnyöket rendesen, talán még éheztetni is megérné:-)
  #478  
Old 03-08-2007, 23:19
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by empty View Post
Sziasztok!

Ha a törpe nem kap tekivédelmet akkor inkább a raktárakat kéne bezárni..
pl védhetne a törpe varázslat úgy is mint a bankoknál, hogy minden raktár után csak a 90% -át látnák a nyersnek:-) Hadd vigyék a tekit,/ha egy ork ori is meg tudja oldani a tekilopást pont egy törpével ne lehetne?/ majd a termelésből pótolja.
Most is törpével játszom, és nálam általában a tekit lopják. Ha már a tekit ellopják lega a raktárhoz ne tudjon nyúlni a tolis. Tiszta vicc hogy gyakorlatilag mindent megéri lopni a törpétől,faji vari ellenére is. Aki meg remeg hogy lelopják a tekit majd nem rakja fel a fajit, és bízik benne, hogy hátha a raktárakat lopják:-PP
Így ki lehetne használni a raktár nyújtotta előnyöket rendesen, talán még éheztetni is megérné:-)
Az éheztetés sem oldja meg a problémát, főleg ott ahol a gabona 500 és 1500 arany között mozog.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #479  
Old 03-08-2007, 23:48
empty empty is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Gyula.

Nem kötelező éheztetni, de legalább el lehet gondolkodni rajta!!mint lehetőségen, ha tudod, hogy adott esetben nem lopják ki a kajádat a nyerssel együtt a raktárból.
Eddig nem is mertem, mert tudtam hogy a raktáraimat gyakorlatilag nem tudom megvédeni..
  #480  
Old 03-09-2007, 08:39
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by empty View Post
Sziasztok!

Ha a törpe nem kap tekivédelmet akkor inkább a raktárakat kéne bezárni..
pl védhetne a törpe varázslat úgy is mint a bankoknál, hogy minden raktár után csak a 90% -át látnák a nyersnek:-) Hadd vigyék a tekit,/ha egy ork ori is meg tudja oldani a tekilopást pont egy törpével ne lehetne?/ majd a termelésből pótolja.
Most is törpével játszom, és nálam általában a tekit lopják. Ha már a tekit ellopják lega a raktárhoz ne tudjon nyúlni a tolis. Tiszta vicc hogy gyakorlatilag mindent megéri lopni a törpétől,faji vari ellenére is. Aki meg remeg hogy lelopják a tekit majd nem rakja fel a fajit, és bízik benne, hogy hátha a raktárakat lopják:-PP
Így ki lehetne használni a raktár nyújtotta előnyöket rendesen, talán még éheztetni is megérné:-)

Nagyon örülök ,hogy vannak ilyen hozzászólások is

Gyula : Ott kezdeném hogy abban igazad van, hogy sok mindennel vissza lehet élni, de azok nagy része szabálytalan és általában ha napvilágot lát az ügy kellő bizonyíték után szankcionálják.

De ez esetben 1 törpe autovédelmet simán kijátszok neked.. ahol 2x lelopják a tekimet... JKSZ gyanús lenne a dolog de sosem bizonyítják rám! Nincs aki feljelentsen. Ha még mindig nem látod mire céloztam korábban és most, akkor kifejtem még ennél is jobban.

Azzal az elmélettel megint nem értek egyet, hogy amit megint többször kifejtettem, hogy a rakivédelem növelése nem fogja növelni a tekilopásokat!
Mivel aki most nyerset visz( az okokat nem sorolom fel miért!) az akkor is nyerset fog.
Aki tekit visz, ezután is azt fog!
SPec a tolvajok, akik nem MF-ek valszeg más szövetség tolvaját vagy mf tolis orit próbálnak tekercselni! Több haszon!
EGy MF törp a szövetséggel szemben nem veszi fel a harcot, de ahogy írtam ritka célpont tekizésre egy törp!
Ha MF tolis tekizi a törpöt , akkor meg vegye fel a harcot!

Nem értek egyet azzal, hogy a törp nem tudja visszavenni a tekijét, hisz azt állítod drága a nyers anyag.
Akkor viszonylag pillanatok alatt megveszik az olcsóbbat...

Egyet értek azzal , hogy 5.-en még nem túl erős faj, sok a tolvaj stb, ami miatt döcögös az eleje, de sztem már 4.-en ott tud lenni a top4 orik között.

Senki nem akar über törpöt. Akik akarnak azok elfogultak.

A törp erősítése nem feltétlen fogja megoldani a nyers anyagárának esését!
Egy ideig előidézne 1 nagy esést a piaci árakba, de hidd el lassan ugyanugy elindulna az infláció...
Mivel nem érne meg tartani, a bányákat... stb..

Nem értek egyet azzal, hogy a fajivarázslatot nem teszed, fel...
Hátha stratégiákra nem kell építeni. MErt nincs hatással a tolvajra, hogy mit lop. Nem látja hogy fenn van-e a fajivarázslatod.... Tehát max. ha lop nyerset abból tudja eldönteni ,hogy tekit v nyerset visz-e...
De aki megnézi a tekidet is az utána már egyértelmű mit fog vinni... ( amivel többet keres)

Egyet értek azzal, hogy mf törpként nem lehet könnyű.
Egyet értek azzal, hogy törpeként lehetnek gondok a csoportok első 20-25 helye körül...
__________________
LotR

Last edited by LotR; 03-09-2007 at 14:46.. Reason: helyesírás
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu