Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13201  
Old 04-26-2013, 16:50
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ember, ti ugyanazt a játékot játsszátok, mint én??? Uti, te pofázol elfokozásokról, amikor egyetlen sereg ment feléd eddig összesen tőlünk, kb 30k pontról, lebontottál mellé, kiküldtél egy sereget, majd elfokoztál??? Ne legyél már szánalmas...
Pumi, te meg aztán pláne ne beszélj nekem elfokozásról, mert a Tisztítótűz a harcok során minimum 3x annyi sereg elől fokozott el, mint mi bármikor is... Volt, hogy 175k pontot... Sőt, pont TE voltál az, aki előlem elfokozott, csak ugye benyaltad, mert utánad mentem. Szerintem nincs még egy volt top 1 klán, aki olyan minimális alkalommal fokozott volna el bármi elől, mint mi. Úgyhogy pont itt az ideje, hogy ezt a köpködést befejezzétek.
Pumit ne bántsd ő már nem tisztítötüzes, ahogy azt korábban meg is mondtam! Csak a töltelék közlegény szerepét játszotta! Azt hiszem így fogalmaztam de bejött szóval megyek is lottózmi
mondjuk a stílusa nem változott bárhol van a dragonfóbiából nem gyógyul ki
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
Sponsored Links
  #13202  
Old 04-26-2013, 16:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
mert a Tisztítótűz a harcok során minimum 3x annyi sereg elől fokozott el, mint mi bármikor is... Volt, hogy 175k pontot...
Teljes tisztelettel megkérnélek, hogy a valótlanságok beírogatásától a jövőben kíméld meg a nagyérdeműt, kedves volt top 1 klán fővezér. Remélem a megfogalmazás elnyerte tetszésed.

Bízva bízunk jövőbeni igazmondásodban, mert már unalmas javítgatni a nyilván nem szándékos, ámde mégis bosszantó mellébeszélést.

Ugyanakkor megígérhetem, hogy a jövőben ellenetek személy szerint direkt keresni fogom az olyan helyzeteket, amikben el lehet majd fokozni, sőt, majd néha igyekszem ezt minél értelmetlenebbül megtenni.

Csak hogy legyen majd végre igazság is a mondatokban, és a földön, sárkányország elfokozó mumusa pedig ragyogjon teljes pompájában.

(Sosem fokoztunk 175k pontot, hiszen azt értelmetlennek tartom. De majd igyekszünk fentebbi ígéretünkhöz híven ezt is bevetni, az ötletet köszönettel véve)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #13203  
Old 04-26-2013, 17:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Sosem fokoztunk 175k pontot, hiszen azt értelmetlennek tartom. De majd igyekszünk fentebbi ígéretünkhöz híven ezt is bevetni, az ötletet köszönettel véve)
HAZUDSZ, TE fokoztad el.

4. nap

Wolfi kitámadt 20k-ról Remyre, véletlenül földre ment, de nem volt baj, mert Remyt elfokozták 1,3millára 1,125-ről.
2012-12-13 09:00:52 [-67 kör] Karaj mi??? (#305748) elfoglalt 0 hektárt Instant Poison (#210497) országától.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13204  
Old 04-26-2013, 17:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gratulálok a szép klánütésekhez, csak így tovább mindenkinek! Akit beütöttek, vonja le a konzekvenciákat, és ne veszítse a csüggedést!
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13205  
Old 04-26-2013, 17:08
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Teljes tisztelettel megkérnélek, hogy a valótlanságok beírogatásától a jövőben kíméld meg a nagyérdeműt, kedves volt top 1 klán fővezér. Remélem a megfogalmazás elnyerte tetszésed.

Bízva bízunk jövőbeni igazmondásodban, mert már unalmas javítgatni a nyilván nem szándékos, ámde mégis bosszantó mellébeszélést.

Ugyanakkor megígérhetem, hogy a jövőben ellenetek személy szerint direkt keresni fogom az olyan helyzeteket, amikben el lehet majd fokozni, sőt, majd néha igyekszem ezt minél értelmetlenebbül megtenni.

Csak hogy legyen majd végre igazság is a mondatokban, és a földön, sárkányország elfokozó mumusa pedig ragyogjon teljes pompájában.

(Sosem fokoztunk 175k pontot, hiszen azt értelmetlennek tartom. De majd igyekszünk fentebbi ígéretünkhöz híven ezt is bevetni, az ötletet köszönettel véve)
Azt meg nem fogom megszámolni, hogy mennyi a fokozási arány oda-vissza, mert úgysem hiszed el. Én meg teszek rá, hogy neked mi a véleményed. Leírtam az enyémet, többször bizonyítani is próbáltam az igazam, te meg csak a bullshitet tolod, mindenféle mellébeszélést, tények nélkül. Még mindig nem szeretném, hogy reagálj bármilyen írásomra.
A megfogalmazásod pedig hűen tükrözi a véleményemet rólad.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 04-26-2013 at 17:20.. Reason: leszarom kicserélve teszek rá-ra, hogy remy ne tudja azt mondani az egész írásomra, hogy minősíthetetlen hangvételű.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13206  
Old 04-26-2013, 17:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
HAZUDSZ, TE fokoztad el.

4. nap

Wolfi kitámadt 20k-ról Remyre, véletlenül földre ment, de nem volt baj, mert Remyt elfokozták 1,3millára 1,125-ről.
2012-12-13 09:00:52 [-67 kör] Karaj mi??? (#305748) elfoglalt 0 hektárt Instant Poison (#210497) országától.
Kedves uralkodó. Írása semmit sem bizonyít, stílusa pedig igen alpári. Látom kérésünk süket fülekre talált. Egy ideillő idézettel szolgálnék: "Boldog a bolond az Ő hitében." Reméljük, rögeszméje gyógyítható, maradunk kiváló tisztelettel.

Reméljük kiragadott naplórészletét a jövőben nem fogja könyv formájában publikálni, mert akkor be kell perelnünk becsületsértésért is, bár ezt is élvezni fogjuk.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #13207  
Old 04-26-2013, 17:11
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Kedves uralkodó. Írása semmit sem bizonyít, stílusa pedig igen alpári. Látom kérésünk süket fülekre talált. Egy ideillő idézettel szolgálnék: "Boldog a bolond az Ő hitében." Reméljük, rögeszméje gyógyítható, maradunk kiváló tisztelettel.

Reméljük kiragadott naplórészletét a jövőben nem fogja könyv formájában publikálni, mert akkor be kell perelnünk becsületsértésért is, bár ezt is élvezni fogjuk.
Remy!
én nem akarok a "nagyok" dolgába beleszólni (meg nem is rühellek) de ezek tényadatok!
nagyon nincs mit róla vitázni szerintem...
Reply With Quote
  #13208  
Old 04-26-2013, 17:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Remy!
én nem akarok a "nagyok" dolgába beleszólni (meg nem is rühellek) de ezek tényadatok!
nagyon nincs mit róla vitázni szerintem...
Szerintem sincs, pláne, ha rólam van szó. A konkrét elfokozásra emlékszem, a nagysága ugyan miért lett volna ekkora. Bevallom arra már nem emlékszem, hogy ezt miért csináltuk, mivel mi olyan restek voltunk, hogy nem írtunk naplót róla.

De mint írtam, majd vityu ellen csinálunk még ilyet, ha ennyire zavarja...

Amúgy igyekeztem teljesen szépen és kultúráltan fogalmazni, de látom felesleges, ő ugyanúgy mérgelődik és csúnyán beszél, ki tudja, miért.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13209  
Old 04-26-2013, 17:19
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Pumi, te meg aztán pláne ne beszélj nekem elfokozásról, mert a Tisztítótűz a harcok során minimum 3x annyi sereg elől fokozott el, mint mi bármikor is... Volt, hogy 175k pontot... Sőt, pont TE voltál az, aki előlem elfokozott, csak ugye benyaltad, mert utánad mentem. Szerintem nincs még egy volt top 1 klán, aki olyan minimális alkalommal fokozott volna el bármi elől, mint mi. Úgyhogy pont itt az ideje, hogy ezt a köpködést befejezzétek.
Ácsi ember! Ha elolvasod végre a hsz-eim és netalátán értelmezed is, akkor én pont arról írok, hogy senkinek se kéne megszólni a másikat a külömböző játék adta lehetőségek használásáért!

ÉS igen, fokoztam mint állat, akkor is ha sereg se jött mert miért ne Kiderült, hogy ha olyannal álltok szembe akiknek szintén van mit a tejbe aprítani, akkor már nem is olyan egyszerű és feladjátok ugye. Majd megint nagy mellényt veszel elő, amikor olyannal akiknek nincs pénzük, ugyan már... Vedd észre, hogy bort iszol és vizet prédikálsz.
Reply With Quote
  #13210  
Old 04-26-2013, 17:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
csúnyán beszél
Javítottam azt az 1 szót, hogy boldog legyél. Nagyon a szívemre venném, ha az érdeklődés hiányát kifejező szavam miatt esetleg rosszul aludnál.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu