Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #451  
Old 10-12-2006, 16:42
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hogy egymás között mit beszéltek, az a saját hatáskörötök, ha ilyen adatokat is megosztotok egymással, akkor nyilván tudni fogtok róla.
A bennfentes kolléga most kivételesen nem neked volt címezve, hanem annak aki mindent megtudhat amit akar és amit mások sosem tudhatnának meg!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #452  
Old 10-12-2006, 16:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
A bennfentes kolléga most kivételesen nem neked volt címezve, hanem annak aki mindent megtudhat amit akar és amit mások sosem tudhatnának meg!
Tudom, csak jeleztem, hogy attól, hogy Wand ezeket Zoutól megkérdezte, és magánban egymás között megbeszélték, hogy mik lehettek az áthelyezés okai, attól még nem "hivatalos" körökből jutott bárki is ezekhez az adatokhoz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #453  
Old 10-12-2006, 16:45
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tudom, csak jeleztem, hogy attól, hogy Wand ezeket Zoutól megkérdezte, és magánban egymás között megbeszélték, hogy mik lehettek az áthelyezés okai, attól még nem "hivatalos" körökből jutott bárki is ezekhez az adatokhoz.
Jó ha ez így volt akkor természetesen más az ábra. Csak ez itt nem derült ki eddig.
Reply With Quote
  #454  
Old 10-12-2006, 16:45
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Gondolom ezt lehozta a Magyar Nemzet, hogy mindenki megtudhassa akit érdekel Olyannyira titkosak a Hódító szűrési módszerei, hogy nem tudhatja senki ezeket az adatokat ami alapján lebukott Zou (rajtad kívül)

Színház a világ...
Egyébként ha az általad közzétett adatok hitelesek akkor ki lehet dobni az orikat sztem is, bár ez korántsem azt jelenti, hogy igaza van annak aki kidobja. Ha én ülnék a gépnél és a nejem jönne, hogy azonosítson valószínűleg elhajtanám, ha éppen én akarok itt ülni, ha meg ő ülne itt megkérném,h azonosítson engem is. A jelszavakról meg ki tudja micsodák? Lehethogy a közös gyerekük neve? No mindegy...

Bennfentes kolléga, nem valószínű, hogy neked kéne indokolnod "szakmailag" a döntést, főleg nem úgy, hogy nyíltan felvállalod, hogy olyan adatokat tudsz amihez semmi közöd nem lenne.

Eleve büntetőjogi passzus a személyes adatok kezelése... Ha te tudod,hogy Zounak és a nejének azonosak a jelszavai akkor, hogy higgyem el, hogy nem ismered ezeket a jelszavakat? Ha meg ismered akkor valaki nem megfelelően kezeli az adatainkat!

Hát kedves Monro barátom újfent bakot lőttél eme alig burkolt gyanusítgatásoddal

az adatokat értrelemszerűen, a Zouval történt msn beszélgetésből tudom.
Reply With Quote
  #455  
Old 10-12-2006, 16:50
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Hát kedves Monro barátom újfent bakot lőttél eme alig burkolt gyanusítgatásoddal

az adatokat értrelemszerűen, a Zouval történt msn beszélgetésből tudom.
A lényeg, hogy az erő veled van. És mindig tudod, hogy vajon mit kell megkérdezned, hogy tisztán láss... Bocs, hogy gyanus ha valaki mindig ilyen "túlinformált" mindenki máshoz képest...
Reply With Quote
  #456  
Old 10-12-2006, 17:02
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Érdekes a téma

Senkivel sem akarok vitatkozni, senkit nem kértem meg, hogy véleményezze az ügyemet. Egyes-egyedül Attilát kértem meg anno, hogy tegye vissza az orikat, mivel teljesen szabályosan játszottak. Ennyi a történet.
Továbbra sem kívánok senkivel sem vitázni. Azt hiszem egyenes voltam, és ezt Várom Tőled is Attila, mint írtam: igen, vagy nem.. Engem a többi magyarázat nem érdekel!



Külön köszönet gerinces játékostársunknak, Wanderernek...amiket tud, azt tőlem tudja, egy MSN beszélgetést tett most közzé. Amiben semmi különös nincs, mert akkor is leszögeztem már neki, is, hogy teljesen szabályos a dolog, csak éppen ezt az én megkérdezésem nélkül nem illett volna közkinccsé tenni Ennyit erről.

A többi marad a régiben, várom válaszod Attila, hogy visszateszed-e az orikat, vagy lépjek tovább. Az itteni ködösítés és félremagyarázások után teljesen mindegy miért nem teszed vissza, ha nemleges a válasz, akkor természetesen jogi úton kapod a következő hírt felőlem, itt ezen a fórumon befejeztem.

Tisztelettel:
Zou
Reply With Quote
  #457  
Old 10-12-2006, 17:04
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
A lényeg, hogy az erő veled van. És mindig tudod, hogy vajon mit kell megkérdezned, hogy tisztán láss... Bocs, hogy gyanus ha valaki mindig ilyen "túlinformált" mindenki máshoz képest...
szerintem ennyi év (hol szabályos, hol szabálytalan) játék után Te is pontosan tudod, mik azoka buktatók amik miatt országok repülhetnek.
ha elolvastad a szituációt, azt is tudod mik lehetnek az okok amire rá kérdezhetsz, hogy úgy voltak-e..
Reply With Quote
  #458  
Old 10-12-2006, 17:08
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem pereljük be Wandot is, mert a múltkori rókája óta nem fejlődtek Monró virágai!!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #459  
Old 10-12-2006, 17:12
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
szerintem ennyi év (hol szabályos, hol szabálytalan) játék után Te is pontosan tudod, mik azoka buktatók amik miatt országok repülhetnek.
Most tudtam meg pontosan. Legalább ennyi haszna van a mindenlében kanál egyéniségednek, hogy néha kifecsegsz dolgokat amihez mások nem férhetnek hozzá.
Reply With Quote
  #460  
Old 10-12-2006, 17:14
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Személyeskedjünk csak, személyeskedjünk... Erre tényleg jobb egy fórum, mint a privát üzenet
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu