Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Tesztelés
Register Stats Members List Today's Posts

Tesztelés Külön fórum a tesztelőknek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 04-18-2009, 20:37
Rider Of Rohan Rider Of Rohan is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Martfű
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A kereskedelem jól működik,A bányászat tényleg sokkal gyorsabb 9 segítővel

A csatában a hibát nem sikerült előhoznunk,de még próbáljuk majd...

És egy apróság,véletlen lementem kézi szekérrel a csatornába,és azt ott kellett hagynom mert szekérrel nem tudtam beljebb menni,de anélkül hogy ne lépnék el a bejárattól,nem tudok kijönni. szal egy szekér ott ragadt.
Sponsored Links
  #32  
Old 04-18-2009, 20:45
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Sajnos a csatornaőr szemfülesebb volt és megint leszedett, a helyzet u.a.

Swiss3 a csatornában, Swiss 2 városban, őr támad, Swiss2 csatlakozik, megy a csata, Siss3 és Swiss2 kipurcan.

Mindjárt megpróbálom úgy hogy én támadok rá...
  #33  
Old 04-18-2009, 22:08
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet, hogy a bánya ürességének jelensége összefügg az "emlékezzél jól a cuccaidra, mert nem mondom meg mid van" jelenséggel?
Vagy nem kellene látnom, hogy hol kezdjek fémet bányászni? A bányában vagyok egyáltalán?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 04-18-2009 at 22:10..
  #34  
Old 04-18-2009, 23:56
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 1%
Longevity: 92%
Default


Ezt nem tudom hogy idéztem elő.Annyit tudok hogy harcoltam, és írni akartam Chatbe
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #35  
Old 04-19-2009, 04:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Lehet, hogy a bánya ürességének jelensége összefügg az "emlékezzél jól a cuccaidra, mert nem mondom meg mid van" jelenséggel?
Vagy nem kellene látnom, hogy hol kezdjek fémet bányászni? A bányában vagyok egyáltalán?
Közvívánatra felírva, hogy valahogy sűrűbben találjon a bányában dolgokat.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #36  
Old 04-19-2009, 09:26
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez csak akkor, amikor ő támadt meg ebben a felállásban, vagy akkor is, amikor Te támadsz rá?
Amikor én támadom meg a csatőrt (Swiss2-vel csapatban, Swiss2 a városban) akkor nem csatlakozik.
  #37  
Old 04-19-2009, 10:06
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

"Vigyázz azonban arra, hogy a bányák is kifogyhatnak, akárcsak az erdő. Ha találsz egy jól termelő helyet, érdemes oda visszajárni, ameddig csak tudsz."

Ehhez az kell hogy egy lépést eltávolodjak majd visszamenjek, hogy működjön?

Másodszorra nem tudok fémet bányászni onnan, ahol előtte közvetlenül sikeresen bányásztam ki egy hatalmas fémrögöt.
  #38  
Old 04-19-2009, 11:55
Yberia Yberia is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Sziasztok!

Kicsit teszteltem én is, de inkább a hadi részét

1. Páncél varázslat:nem látható, hogy a hatása alatt felfogná a rám érkező ütéseket. Konkrétan ugyanakkora értékeket kapok be,mint máskor. Szerintem ez nem működik, vagy nem jól. Vélemény?

2. Levitáció varázslat: hatása alatt sem a folyón, sem a tengeren nem tudtam átlevitálni, valamit rajtam maradt a katakombákban is, ami szerintem elég furcsa.

3. Fellökés: ezt nem tudom hogy működne, viszont ha jól sejtem a rám támadó személyt fellököm, így el tudok menekülni a csatából. Na ez tuti nem ment, kipróbáltam karakter ellen is, csatornaőr ellen is.

4. Rúgás és ütés: mivel mindkettő ugyanannyit sebez fölös belőle kétféle. Logikusnak tartanám, hogy az ütés 3 a rúgás 5 pontot sebezzen. Akár olyat is be lehetne építeni, hogy ha sikeresen megrűgom az ellenfelet, akkor ő egy sima, vagy dupla támadásból kimarad, mivel távol rúgom magamtól.

5. Ami leginkább kéréses talán: kipróbáltuk, ha több karakter harcol egyidejűleg nagyon lelassul a térkép és a game. Feltehetően a DB műveletek miatt, vagy a fene tudja. Ez több játékosnak is feltűnik, általában a kattintás ellenére sem mozdul meg a karakterük és hasonló hibákat okoz. Ha nincsenek fent sokan akkor nincs ilyen lassulás.

6. Ami még kérdéses, hogy az egyes lények életereje azért valamilyen szinten követhetné a valóságot. Pl a patkány tuti valami csernobli jószág

na egyelőre ennyi,üdv: B.
  #39  
Old 04-19-2009, 11:59
Yberia Yberia is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Csabival most beszélgettünk: érdekes még a levitációval kapcsolatban, hogy amióta megtanultam a folyón át tudok kelni, meg a hegyeken dombokon is. A varázslat közben nincs feltéve rám.
  #40  
Old 04-19-2009, 12:17
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Yberia View Post
Sziasztok!

Kicsit teszteltem én is, de inkább a hadi részét

1. Páncél varázslat:nem látható, hogy a hatása alatt felfogná a rám érkező ütéseket. Konkrétan ugyanakkora értékeket kapok be,mint máskor. Szerintem ez nem működik, vagy nem jól. Vélemény?

2. Levitáció varázslat: hatása alatt sem a folyón, sem a tengeren nem tudtam átlevitálni, valamit rajtam maradt a katakombákban is, ami szerintem elég furcsa.

3. Fellökés: ezt nem tudom hogy működne, viszont ha jól sejtem a rám támadó személyt fellököm, így el tudok menekülni a csatából. Na ez tuti nem ment, kipróbáltam karakter ellen is, csatornaőr ellen is.

4. Rúgás és ütés: mivel mindkettő ugyanannyit sebez fölös belőle kétféle. Logikusnak tartanám, hogy az ütés 3 a rúgás 5 pontot sebezzen. Akár olyat is be lehetne építeni, hogy ha sikeresen megrűgom az ellenfelet, akkor ő egy sima, vagy dupla támadásból kimarad, mivel távol rúgom magamtól.

5. Ami leginkább kéréses talán: kipróbáltuk, ha több karakter harcol egyidejűleg nagyon lelassul a térkép és a game. Feltehetően a DB műveletek miatt, vagy a fene tudja. Ez több játékosnak is feltűnik, általában a kattintás ellenére sem mozdul meg a karakterük és hasonló hibákat okoz. Ha nincsenek fent sokan akkor nincs ilyen lassulás.

6. Ami még kérdéses, hogy az egyes lények életereje azért valamilyen szinten követhetné a valóságot. Pl a patkány tuti valami csernobli jószág

na egyelőre ennyi,üdv: B.
Quote:
Originally Posted by Yberia View Post
Csabival most beszélgettünk: érdekes még a levitációval kapcsolatban, hogy amióta megtanultam a folyón át tudok kelni, meg a hegyeken dombokon is. A varázslat közben nincs feltéve rám.
1. Én sem láttam, hogy sokat hatott volna, amikor magamra varázsoltam...

2. Lehet, szimplán fordítva van megcsinálva véletlenül (ha fel van rakva, akkor nincs hatása, ha nincs fent, van hatása) De ezt Ati tudja megmondani

3. Ezt passzolom

4. Tuti NE sebezzen a rúgás 5-öt, mert az baromi sok. 2-3 az jó, és viszont szerintem vannak olyan lények amik a rúgásra és vannak olyanok, amik az ütésre érzékenyebbek, vagy kevésbé érzékenyek, vagy ha nem, akkor is tuti NEM véletlenül van ütés is meg rúgás is. Jó ez így
Az meg a másik, ha elrúgod magatól, akkor nem csak Ő kerül messzebb Tőled, hanem Te is Tőle, tehát ha Ő kimarad egy szimpla vagy dupla körből, akkor Te is kimaradsz, azaz nem történik semmi, szóval ez is jó így

5. Persze, hogy lelassul, főleg lassabb net esetén, hiszen több adatot kell feldolgoznia a böngészőnek, és a szerverről is több adat érkezik => több idő...ezt nem értem miért írtad be

6. Nem tudom hogy vagy vele, de ha már egér meg patkány...ezek valóságban elég gyengék. Nos, hogyha követné a valóságot a lények ereje -ami alapból kérdéses, hiszen fantasy világ, ahol fogalmad sincs hogy milyen körülmények várhatóak- akkor lenne néhány helyen egy nagy űr...Szóval lenne 2 ép-vel és 40 ép-vel rendelkező lény, közte alig...meg néhány ilyen még. Ezt nem tartanám jónak.
De tényleg, miért kéne egy fantasy világnak bármiben is követnie a valóságot??
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Második napi tapasztalatok Ati Tesztelés 88 04-17-2009 12:35
Első napi tapasztalatok Ati Tesztelés 27 04-16-2009 20:50
25.03. Harmadik napi teendők Ati Hódító Kézikönyv 3 07-27-2007 14:08
Elf finomhangolása a tapasztalatok alapján Ati Fontos bejelentések 0 05-21-2007 15:24
plusz személyiség Gabi Elvetett javaslatok 13 04-24-2007 17:24


All times are GMT +1. The time now is 02:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu