Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Tesztelés
Register Stats Members List Today's Posts

Tesztelés Külön fórum a tesztelőknek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 04-27-2009, 13:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
Tegnap történt az eset, hogy kézikocsikámmal a mólónál voltam ahol épp Swiss dobálta ki a cuccait a szekerekből. A másik karimmal odamentem hogy elvigyem a kocsit, de szinte lehetetlen volt, mert mire megfogtam volna a lista frissült mert Swiss újabb cuccot kidobott és kiírta hogy nincs is tárgy ott. Mikor megáltt egy kicsit akkor fel tudtam venni a kocsit.
Nem tudom hogy lehet e ennek tenni valamit, vagy szólni kell Swiss-nek hogy bírjon magával
Olyan helyen kikötni, ahol kevsebben vannak.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #302  
Old 04-27-2009, 14:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Az egyik mobnál (azt hiszem hajléktalat vertem éppen) egyszer csak azt kezdtem látni a csatajelentésben, hogy Swiss megütött egy Őrt...
És onnantól kezdve végig Swiss csatáját mutatta nálam.
Ezzel valamit kezdtem, de erősen tesztelendő, hogy előfordul-e ilyesmi a jövőben. Ha valaki ilyet lát, az légyszi msolja be az eseménylistát, és jelezze. Köszi.
__________________
Hódító * Queosia
  #303  
Old 04-27-2009, 14:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

FRISSÍTÉS!

Ami változott:

  1. Ha kihajóztál, és a vezér kilép, akkor a kis jeled átváltozik emberré azonnal.
  2. Csaták apró változtatása az előző bejegyzésemben írtak miatt.
  3. Leszakadás változtatása: 1 perc helyett 3 perc után fogja úgy ítélni, hogy nem is vagy ott igazából, és az 1 perc után elkezd nagyon sűrűn eseményeket küldeni arról, hogy szakadni fogsz. Ez az 1 és a 3 perc nem egyenlő az inaktivitással, ez az az idő, ameddig nem kel a szerver életjelet a kezelőfelülettől (pedig 15 másodpercenként kéne, ha nem mássla foglalkozik nagyban a neted).

Ami tesztelendő:

  • A leszakadás. Akinek szakadt, és elő tudta idézni, az most nézze meg légyszi újra. Ha előtte eseményeket kap, akkor azt írja meg. Ha nem kap előtte eseményeket, azt is írja meg. Ez utóbbi esetben viszont nem a játék dobja ki, hanem a böngésződ szakítja meg a kapcsolatot, ezzel túl sokat nem lehet kezdeni.
  • Harcok. Látod-e más harci eseményeit. Ez elég szélsőséges körülmények között tud csak előjönni, ha amiatt volt, amire gondolok, pontosabban most már akkor sem. Harc, harc, harc, és ha rendellenest észlelsz, pl látod más eseményeit, akkor azt másold be ide fórumra légyszi.
  • A katonaképzéses problémát nem sikerült reprodukálnom, nekem azt csinálja, amit kell. Erről van szó: http://forum.hodito.hu/showpost.php?...7&postcount=54 Ha valaki ismételni tudja, az jelezze leírással, hogy hogyan.

Ezen kívül függőben maradt:

  • A mob elmászhat abban a pillanatban, amikor épp megtámadod. Szintén ritka, de ezzel egyelőre nem csináltam semmit, csak felírtam későbbre.

Amivel kapcsolatban visszajelzést várok még, a fentieken túl:

  • Csataesemények színezése.

És ezzel azt hiszem minden hétvégén felmerült problémán és jelzésen végigmentem... Most kaja, aztán kezdem előkészíteni az e hétre szánt teszteket.
__________________
Hódító * Queosia
  #304  
Old 04-27-2009, 14:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ebéd közben nyúztam a gépet, ment filemásolás, dekódolás, kódolás, online hallgattam a Danubiust, közben pedig 4 karakter volt bent. Semmi kidobás. Amint a kezdeti "mindent indítsunk el most azonnal" állapotból magáhoztér, nem dobál ki. De még a figyelmeztetésig se jutott el, hogy hé, minjdárt kidoblak.
__________________
Hódító * Queosia
  #305  
Old 04-27-2009, 16:16
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Javaslat csapatos harchoz:

3 karakteremet összekötöm, és megyek harcolni.
3 karakterrel 3x akciózhatnék / csata-kör, de mivel gyorsan lepörög egy kör, nincs időm lapot/böngészőt váltani, és ott is kijelölni a célpontot, és rányomni a "Csináld " gombra...

Javaslatom az lenne, hogy egy kis jelölőnégyzettel be lehessen kapcsolni (vagy éppen ki), hogy a követők végrehajtsák ugyanazt az akciót, amit a vezér (természetesen, ha ki van tanulva náluk... Pl.: Rúgás).

Ha pedig nem 1 játékos állítja össze saját 3 karakterét, hanem mondjuk több játékos, és saját akciókat akar indítani, akkor egyszerűen kiveszi a pipát a jelölőnégyzetből, és azt csinál, amit akar, a vezértől függetlenül.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #306  
Old 04-27-2009, 16:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Javaslat csapatos harchoz:

3 karakteremet összekötöm, és megyek harcolni.
3 karakterrel 3x akciózhatnék / csata-kör, de mivel gyorsan lepörög egy kör, nincs időm lapot/böngészőt váltani, és ott is kijelölni a célpontot, és rányomni a "Csináld " gombra...

Javaslatom az lenne, hogy egy kis jelölőnégyzettel be lehessen kapcsolni (vagy éppen ki), hogy a követők végrehajtsák ugyanazt az akciót, amit a vezér (természetesen, ha ki van tanulva náluk... Pl.: Rúgás).

Ha pedig nem 1 játékos állítja össze saját 3 karakterét, hanem mondjuk több játékos, és saját akciókat akar indítani, akkor egyszerűen kiveszi a pipát a jelölőnégyzetből, és azt csinál, amit akar, a vezértől függetlenül.
Ez így a teljesen jó, hogy ne legyen időd a többi karakterre. Nem cél, hogy 100 saját karakterrel harcolj.
__________________
Hódító * Queosia
  #307  
Old 04-27-2009, 16:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Folytatás itt: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3458
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Negyedik teszt melletti egyéb tapasztalatok Ati Tesztelés 20 04-22-2009 13:48
Táblázatok és egyéb nyalánkságok Coosty Segítség 4 04-22-2009 11:46
teszt teszt hátán:) KPeti999 Teszt 9 05-07-2008 19:59
29. Egyéb témajavaslat Ati Hódító Kézikönyv 19 09-21-2007 15:39
25.05. Ötödik napi teendők Ati Hódító Kézikönyv 1 07-27-2007 13:57


All times are GMT +1. The time now is 13:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu