Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-30-2010, 15:20
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default 300+körös sereg

Azért irok ide,mert az új supporton nem lehet ilyen nemü egyéni problémát jelezni. legalábbis én nem találtam meg a support.hodito.hu cimen. Esetleg ha vki tudja hova kell ott irni ezzel kapcsolatban jelezze és akkor bocsi.

Szóval egy volt szövimtől tart felém egy aranyos kis sereg, még kb 330kör mire ideér... 2évet kihagyott és megkereset a pontlistában, Kiküldött rám egy sereget 2egységgel poénból,nah meg hozzá mind a 4tábornokát... újrázni akart, és azt hitte leújrázik és eltünik a sereg.Ezt nem tehette meg. most kilépett szk-ra az ő játéka is tönkre van téve ezzel egy időre, és nekem sem túl kellemes,már csak amiatt sem,hogy gyakran telóról lépek be és igy mindig visszakell keresnem a távolt, hogy csak ez van -e benne...

Ha esetleg felső segitséget nem kapok, akkor ha van vmi megoldási javaslatotok, akkor szóljatok (ugye ütköztetni nincs értelme, meg ilyen távolról kicsi is az esélye... fordulni nem tud, törölni/zérózni ezért meg nem szeretne,és ezt nagyon én sem kérném tőle.)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #2  
Old 01-30-2010, 21:12
-G- -G- is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Valaki írhatna valami okosságot
  #3  
Old 01-31-2010, 11:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Azért irok ide,mert az új supporton nem lehet ilyen nemü egyéni problémát jelezni. legalábbis én nem találtam meg a support.hodito.hu cimen. Esetleg ha vki tudja hova kell ott irni ezzel kapcsolatban jelezze és akkor bocsi.

Szóval egy volt szövimtől tart felém egy aranyos kis sereg, még kb 330kör mire ideér... 2évet kihagyott és megkereset a pontlistában, Kiküldött rám egy sereget 2egységgel poénból,nah meg hozzá mind a 4tábornokát... újrázni akart, és azt hitte leújrázik és eltünik a sereg.Ezt nem tehette meg. most kilépett szk-ra az ő játéka is tönkre van téve ezzel egy időre, és nekem sem túl kellemes,már csak amiatt sem,hogy gyakran telóról lépek be és igy mindig visszakell keresnem a távolt, hogy csak ez van -e benne...

Ha esetleg felső segitséget nem kapok, akkor ha van vmi megoldási javaslatotok, akkor szóljatok (ugye ütköztetni nincs értelme, meg ilyen távolról kicsi is az esélye... fordulni nem tud, törölni/zérózni ezért meg nem szeretne,és ezt nagyon én sem kérném tőle.)
Ez a probléma úgy tudom, hogy már nem áll fenn, de alapvetően ez ugye nem hiba, hiszen nem véletlen küldte ki a seregét sokszáz körre, hanem teljesen tudatosan és szándékosan. Hogy ez butaság volt, az egy dolog.

Játék, játék, oké, de mielőtt valaki ilyen dolgot csinál, célszerű átgondolni, hogy mi is lesz ennek a következménye.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Most akkor hány körig is véd az 1 körös szövihelp? Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 22 12-20-2009 08:11
10 körös etetősori megéri? Redback Stratégia & Tippek 19 01-22-2008 20:11
helytartó működése 168 körös tiltásnál lestatavámpír Elvetett javaslatok 1 02-23-2007 13:08
1 körös védelem vari Életfa#2 Nem hiba 1 08-10-2006 17:53
Eltévedt sereg? Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 18 04-04-2006 11:38


All times are GMT +1. The time now is 22:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu