Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-09-2009, 12:02
Garcia Garcia is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default Újrázás

Bocs srácok, de ezt a fórumkeresőt én nem értem, így lehet, hogy van ilyen téma, csak nem találom. Ha van, akkor válasznak elég a linkje is...

Valaki le tudná írni mik azok a fontos tudnivalók, amik az újrázással kapcsolatosak?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 09-09-2009, 12:25
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Garcia View Post
Bocs srácok, de ezt a fórumkeresőt én nem értem, így lehet, hogy van ilyen téma, csak nem találom. Ha van, akkor válasznak elég a linkje is...

Valaki le tudná írni mik azok a fontos tudnivalók, amik az újrázással kapcsolatosak?
Ez a rész a beállítások-adatok résznél van.
Tömören ennyit kell tudni róla.

Quote:
Az Ország újrakezdése lehetőséget ad arra, hogy ezen a szinten, ebben a csoportban, ugyanezzel az országgal újrakezdd a játékot. Azt az országot kapod vissza, amelyikkel a szintet kezdted (csak akkor, ha már legalább egy szintet feljebb léptél!), a kezdeti 72 órás védelemmel. Cserébe levonunk egy újraindulási lehetőséget. Ezt a lehetőséget csak akkor használd, ha teljesen szétesett az országod, és egyszerűbb egy újat kezdeni, mint a mostanival talpraállni. Csak akkor indíthatod újra az országot, ha már legalább 500 kör játékidőt eltöltöttél ezen a szinten!
Reply With Quote
  #3  
Old 09-09-2009, 12:30
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Meg még ezt találtam neked

Quote:
FAQ - Újraindulás

Hogyan tudok az 5. szinten újraindulni?

Ha most először van országod az 5. szinten, akkor nincs újraindulási lehetőséged, mivel ilyet csak szintlépésenként kapsz. Ilyenkor vagy fel kell lépned a 4. szintre, vagy ha ez nem megoldható, akkor törölni kell országod, és újat indítani. Az 5. szinten azonban többnyire nem jön elő semmi olyan gond, ami miatt újra kellene indulnod, ezért célszerű inkább a környezethez alkalmazkodva jól megépítened országodat, és fellépned a 4. szintre.


Már nem az 5. szinten vagyok, szeretnék újraindulni, de nem lehet, mert már az összes újraindulási lehetőségemet elhasználtam. Mit tehetek?

Ebben az esetben nem indulhatsz újra, mindenképpen fel kell lépned a következő szintre.


Az 1. szinten vagyok, van újraindulási lehetőségem is, mégsem indulhatok újra. Miért van ez?

Ha nagyon régen léptél fel az első szintre, amikor még a fordulós rendszer volt, vagy amikor még le kellett mentened az adataidat egy későbbi újrainduláshoz, akkor nem fogsz tudni újraindulni az adott szinten. Ilyenkor vagy a mostani országodat kell folytatnod, vagy javasoljuk, hogy lépj tovább ismét az 5. szintre országoddal, és ismét célozd meg a legfelső szintet.


Van újraindulási lehetőségem, mégsem enged újraindulni a rendszer. Miért?

Néhány ország esetében nincsen lehetőség az adott szinten való újraindulásra, ezeket az országokat erről üzenetben tájékoztattuk, és kértük, hogy mindenképpen úgy rendezzék életüket az adott szinten, hogy fel kell lépniük, újraindulás nélkül. Problémák esetére a segélykeretüket is megemeltük, hogy abból tudjanak újjáépíteni, ha muszáj. Ha Te is ezek közé az országok közé tartozol, akkor mindenképpen szintet kell lépned, ahogy ezt az üzenetben írtuk.



Nagyon, nagyon, nagyon elrontottam az országomat, és szeretném az egész játékot a legelejéről kezdeni, új országgal. Van lehetőség arra, hogy megtartsam a mostani nevem és sorszámom?

VIP ország esetén lehetőséged van arra, hogy az egész játékot újrakezdd, új országgal (200 hektáros alap ország, mintha most regisztráltál volna) az 5. szinten, egy általad választott csoportban. Ehhez az szükséges, hogy az adott országra már legalább 10 sms küldve legyen, és a hátralevő VIP körök száma meghaladja az 1500 kört. Erre azért van szükség, hogy biztosak lehessünk abban, hogy komolyan gondolod a játékot, és jól meggondoltad az újraindulást. Ilyenkor egy teljesen alap országot kapsz, maximum 1 személyiséggel, újraindulási lehetőség nélkül, mintha ténylegesen most regisztráltad volna az országot. Egyedül a neved, a sorszámod, és VIP köreid maradnak meg. Egy éven belül egy ilyen újraindulást kérhetsz. Ha megfelelsz a feltételeknek, és élni szeretnél ezzel a lehetőséggel, akkor a Beállítások menüpont "Zéró-start" részénél élhetsz ezzel a lehetőséggel. Ha van kint támadó sereged, akkor az újraindítást nem tudjuk elvégezni. Ha már van országod az 5. szinten, akkor az újraindítást szintén nem tudjuk elvégezni, mivel országoddal akkor megszegnéd a szabályokat. Ha az 5. szinten már van országod az anarchista csoporton kívül, akkor kérünk, hogy ne is próbálkozz. Anarchista csoportban levő, a rendes játékban levő országoddal/országaiddal összekapcsolt ország esetén kérhető a rendes csoportok valamelyikében való újraindulás.

Ha esetleg van valami konkrétabb kérdésed, akkor tedd fel bátran
Reply With Quote
  #4  
Old 09-09-2009, 12:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Először én is ilyesmire gondoltam, de aztán láttam, hogy a stratégiák témában van a kérdés, úgyhogy gyanítom, hogy arra vonatkozik a kérdés inkább, hogy hogy lehet a legjobban kihasználni az újraindulást. Pénzduplázás, mikor érdemes, mikor nem, ilyesmi.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 09-09-2009, 13:14
Garcia Garcia is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Igen, ezeket már átböngésztem. Újráztam is már...de a háttértrükkök érdekelnének...a kipiacolás, a pénzduplázás, stb....
Reply With Quote
  #6  
Old 09-09-2009, 13:16
Garcia Garcia is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Először én is ilyesmire gondoltam, de aztán láttam, hogy a stratégiák témában van a kérdés, úgyhogy gyanítom, hogy arra vonatkozik a kérdés inkább, hogy hogy lehet a legjobban kihasználni az újraindulást. Pénzduplázás, mikor érdemes, mikor nem, ilyesmi.

igen, ez lenne a számomra érdekesebb, mert a beidézetteket már böngésztem és újráztam is már. A műhelytitkok érdekelnek...
Reply With Quote
  #7  
Old 09-09-2009, 13:53
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Garcia View Post
igen, ez lenne a számomra érdekesebb, mert a beidézetteket már böngésztem és újráztam is már. A műhelytitkok érdekelnek...
Azokról annyit,hogy a javát még újrázás előtt kellett volna megejteni,így szerintem pénzduplázásról,mint olyanról már lecsúsztál.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #8  
Old 09-09-2009, 13:57
Garcia Garcia is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

De most szeretnék újrázni...
Reply With Quote
  #9  
Old 09-09-2009, 14:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Garcia View Post
De most szeretnék újrázni...
Azt az országot kapod vissza, amivel felléptél. Ha abban az országban nem volt egy fillér se, akkor egy olyan országot fogsz visszakapni, amiben nincs egy fillér se.

Ha ilyesmire pályázol, akkor a szintlépést úgy kell eleve csinálnod, hogy tele legyen az ország minden jóval, hiszen akkor újrainduláskor is azt kapod vissza.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 09-09-2009, 16:08
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt az országot kapod vissza, amivel felléptél. Ha abban az országban nem volt egy fillér se, akkor egy olyan országot fogsz visszakapni, amiben nincs egy fillér se.

Ha ilyesmire pályázol, akkor a szintlépést úgy kell eleve csinálnod, hogy tele legyen az ország minden jóval, hiszen akkor újrainduláskor is azt kapod vissza.
Vagy fellép, 500kör, kiárul, szövetségesnek áttol, újrázik, majd pénz vissza. ÉS máris van a 0-ból.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19


All times are GMT +1. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu