Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5121  
Old 08-28-2008, 21:17
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post

Bocs, hogy beleszólok ebbe a kis monológba, de ezt az üzit ide a külső fórumra írtad , arra a privát üzire amit a Hódítóban írtál, amit szívem szerint be is másoltam volna ide, csak sajna elveszett. Talán meg kellene nézned miket írkálsz és hol össze-vissza és ne gyere hülyeségekkel ismét..
Tudod te itt zöldröl beszéltél. Nem keresem vissza, de ha ez az üzenet valóban itt került elküldésre és nyilvánosan, ez esetben nem szégyenlem beismerni hogy tévedtem. Ha igy van akkor elnézést kérek.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyula For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5122  
Old 08-28-2008, 21:27
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Tudod te itt zöldröl beszéltél. Nem keresem vissza, de ha ez az üzenet valóban itt került elküldésre és nyilvánosan, ez esetben nem szégyenlem beismerni hogy tévedtem. Ha igy van akkor elnézést kérek.
http://forum.hodito.hu/showpost.php?...postcount=1012
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #5123  
Old 08-28-2008, 21:55
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jó ide benézni, látom a szájtépés még mindeg megy..


Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Az elsőt Wandnak írtam úgy két éve, a mai napig olvasható. Ez a második, mégha nincs is semmi személyes jellegü benne, örülnék ha ez végre szankcinálva lenne mert annó az első eset nem volt.
ami engem illet nem tudom, biztos. gondolom valami okom volt rá..
mondjuk hozzáteszem, hogy az is olvasható némileg elferdítve amit részegen mondtam valami hódos talin..

amúgy meg ha szankcionálni szeretnéd, akkor először a saját házad, akarom mondani klánod körül beszélgess. pár oldallal ezelőtt épp a klántársad másolt ide több hódos zöldett.. akkor nem láttalak a hőzöngők közöt..
szal mindenkit vagy senkit. azt nem lehet, hogy csak a neked nem tetszőket szeretnéd ha szankcionálják..


de persze, hogy miköze ezeknek az 1/A eseményekhez, azt nem igazán értem..

Last edited by wand; 08-28-2008 at 22:02..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to wand For This Useful Post:
  #5124  
Old 08-29-2008, 08:09
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ezekszerint a hodban az 1A-ban most az a esemény hogy ki miért veszekszik.

Ütések gondolom nincsenek?? nagyon punnyadt lett az 1-es hogy semmi akcio, csak a szájkarate

anno irtam nehogymár veszekedjetek. Tessék talin megbeszélni egy pofa sör mellett. Oszt csokolom


Mondjuk a veszekedés is esemény, csak .....
Reply With Quote
  #5125  
Old 08-29-2008, 11:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ennek igy tenyleg semmi ertelme, kezd ez az egesz viccesse valni. Leginkabb Feri beirasain lepodtem meg, Ot nem ilyennek ismertem, ez marhara nem illik hozza.

Ami pedig Eszakot illeti, na tipikusan O az az ember, aki az irasaival probal elerni barmit is. A jatekban eddig (amit en lattam) nem sokat mutatott.
Viszont a jatekbeli kudarcok ellenere, egyszer sem ismerte be, hogy tevedett, es ugyanolyan nagy szaja marad, mint volt az elejen. En inkabb csondben keresnem a minimumfoldem, ahelyett hogy feszultseget generaljak, miutan a nagy arcom ellenere levertek, mint vak a poharat. ( Es ez csak Eszakra vonatkozik)

Jo lenne, ha az Arwyl-fele vicces beiras, es utana is vicces hangulatban beirt hozzaszolasok nem mennenek at rogton egymas torkanak ugrassa, barmi is tortent a multban. Vagy felolem atmehetnek, de tenyleg ne itt. Ott a Serg topicja pl...

Ha most vki engem akarna szidni, megteheti a Remy utalos topicban, legyszi oda valaszoljon.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #5126  
Old 08-29-2008, 15:00
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hu az 1 A jobb mint a monikasó
A játék is ilyen vicces újra mert akkor érdeklne
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Alba For This Useful Post:
  #5127  
Old 08-29-2008, 15:01
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ennek igy tenyleg semmi ertelme, kezd ez az egesz viccesse valni. Leginkabb Feri beirasain lepodtem meg, Ot nem ilyennek ismertem, ez marhara nem illik hozza.
Remykem en semmit sem irtam es senkit sem szapultam de kezd elegem lenni abbol hogy ocsarolnak meg ha nem is nevszerint foleg egy olyan ember nyomja itt az izompolitikat aki igazabol semmit sem mutatott,csak meghuzodott a hatterben .Eddig!! Aki meg tett valamit a Big Gun-klanert az halgat (emelem is a kalapom elottuk).De a Gyulatol csak lekicsinlo es serto megjgyzeseket lattam eddig es en is igy reagaltam le!
Finom vagyok es Noies de epp o az az ember akitol nem turom el az e fajta beszolast.Egy arnyek ember maradjon az arnyekban mert csak leeg a bore a napon.
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #5128  
Old 08-29-2008, 15:05
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Hu az 1 A jobb mint a monikasó
A játék is ilyen vicces újra mert akkor érdeklne
Engem meg az Alba érdekelne, dehát mindenhol szabizik és még itt se fogad privit :P
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #5129  
Old 08-29-2008, 17:22
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Remedy;188607]

Ami pedig Eszakot illeti, na tipikusan O az az ember, aki az irasaival probal elerni barmit is. A jatekban eddig (amit en lattam) nem sokat mutatott.
Viszont a jatekbeli kudarcok ellenere, egyszer sem ismerte be, hogy tevedett, es ugyanolyan nagy szaja marad, mint volt az elejen. En inkabb csondben keresnem a minimumfoldem, ahelyett hogy feszultseget generaljak, miutan a nagy arcom ellenere levertek, mint vak a poharat. ( Es ez csak Eszakra vonatkozik)

Remy, nem tudom te voltál régen is a BIG-ben, mikor bevertük? Ha igen, akkor nem emlékszel pár dologra, ami persze az idő múlásával nem probléma. Nem kell itt nekem bizonyítványt magyarázni, próbálkoztam, támadtam és nem voltam felkészülve semmiféle 1 millió egység lefokozására, az utolsó csatát meg simán nyertem, csak ott meg lebontottátok az országot és újra építettétek. Összeségében 6x vertem be az oritokat. (Fosztani csak a morál miatt mentem és nem azért mert hülye vagyok. ) Az újra építés egyértelmű, hogy azért történt mert 2000 hekibe fájt volna a klán társadnak az ütés. 2,5 éves kihagyás után szerintem ez nem rossz teljesítmény. Amilyen taktikát játszotok, ahhoz túl nagy piaci háttér kell, hogy egyáltalán megvalósítható legyen, én meg nem fogok évekig fokozható egységeket gyűjtögetni. Sőt azért sem fokozok egységet, hogy gyújtogassak, vagy rúnát lopjak. (Arra meg sajnálnám. )
Taktikailag kihasználtátok a kötött MNT-t, felütöttétek megfelelő pozícióba az országaitokat (ezt mindenki tudja hogy történt), majd felrúgtátok a megállapodást Serg-el.
A minimumföld keresés meg lényegtelen számomra, a vak pohár leverés meg elég merész beszólás, majd ha egyenlők lesznek az esélyek és úgy sikerül 1x csatát nyerned akkor szólj.
Reply With Quote
  #5130  
Old 08-29-2008, 17:39
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

[quote=Északföld;188651]
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post

Ami pedig Eszakot illeti, na tipikusan O az az ember, aki az irasaival probal elerni barmit is. A jatekban eddig (amit en lattam) nem sokat mutatott.
Viszont a jatekbeli kudarcok ellenere, egyszer sem ismerte be, hogy tevedett, es ugyanolyan nagy szaja marad, mint volt az elejen. En inkabb csondben keresnem a minimumfoldem, ahelyett hogy feszultseget generaljak, miutan a nagy arcom ellenere levertek, mint vak a poharat. ( Es ez csak Eszakra vonatkozik)

Remy, nem tudom te voltál régen is a BIG-ben, mikor bevertük? Ha igen, akkor nem emlékszel pár dologra, ami persze az idő múlásával nem probléma. Nem kell itt nekem bizonyítványt magyarázni, próbálkoztam, támadtam és nem voltam felkészülve semmiféle 1 millió egység lefokozására, az utolsó csatát meg simán nyertem, csak ott meg lebontottátok az országot és újra építettétek. Összeségében 6x vertem be az oritokat. (Fosztani csak a morál miatt mentem és nem azért mert hülye vagyok. ) Az újra építés egyértelmű, hogy azért történt mert 2000 hekibe fájt volna a klán társadnak az ütés. 2,5 éves kihagyás után szerintem ez nem rossz teljesítmény. Amilyen taktikát játszotok, ahhoz túl nagy piaci háttér kell, hogy egyáltalán megvalósítható legyen, én meg nem fogok évekig fokozható egységeket gyűjtögetni. Sőt azért sem fokozok egységet, hogy gyújtogassak, vagy rúnát lopjak. (Arra meg sajnálnám. )
Taktikailag kihasználtátok a kötött MNT-t, felütöttétek megfelelő pozícióba az országaitokat (ezt mindenki tudja hogy történt), majd felrúgtátok a megállapodást Serg-el.
A minimumföld keresés meg lényegtelen számomra, a vak pohár leverés meg elég merész beszólás, majd ha egyenlők lesznek az esélyek és úgy sikerül 1x csatát nyerned akkor szólj.

én például nem tudom.. nem mondanám, hogy egyértelmű hogy csaltak, mert szerintem nem egyértelmű.. ha csaltak volna már nem lennének itt. hiszek Atiban és a hoditos igazsagszolgáltatásban...

Puppit meg valamennyire ismerem és szerintem igaza van.. nem tom ki az a Gyula, de igazabol nem is erdekel.. Én is sokadszor úgy érzem csak magamnak írom ide.. hogy hülyeség itt veszekedni meg egymást szidni... nyert a big..ok, de szánalom, hogy azok a tagok beszélnek a klánból akiknek látszólag közük nem volt semihez.. Észak ez rád is vonatkozik.. :P itt oltasz meg inzultálsz mindenkit.. vazz.. forduljal mar le.. ezert sirtal egesz eddig.... na lépek tovabb aludni mert az a-ba nem történik télleg semmi :P
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu