Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 06-23-2008, 13:57
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Ott a tiltólista
az nem vicces szted van nekem időm végig tiltógatni az egész csopit ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 06-23-2008, 14:08
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
az nem vicces szted van nekem időm végig tiltógatni az egész csopit ?
Szeretnél barát-listát?
Reply With Quote
  #93  
Old 06-23-2008, 14:10
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Szeretnél barát-listát?
hogy mondtad : halál-listát ? *nagyot hall*
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #94  
Old 06-23-2008, 16:32
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Nekem is kezd tetszeni (csak hogy ne legyél egyedül...) de attól még azok, akik nem szóltak be neked - meg másnak se - de nem haverkodtak le mindenkivel, azoknak most nyista fórum.

Azt meg nem hiszem el, hogy ha valaki leírja azt, hogy hülye, akkor annyira besérülsz, hogy látni se bírod. Ez azért nagyon a ló túloldala szerintem.

PL ha jön felé 5 sereg olyan kevés egységgel, amiket ha egybe küldött volna se férne be, és kiírom a fórumra, hogy "Na a hülyélye ez is csak néz de nem lát", akkor ez főbenjáró, fórumtönkretevő káromkodás...

Mindazonáltal valóban, sokkal kevesebb az anyázás. De mint említettem, ezért nagy árat fizetünk jelenleg. Túl nagyot.

Szerintem, ha már eddig eljutottunk, ne állítsuk (Ati, ne állítsd) vissza a régi fórumrensdszert. Kezdünk hozzászokni, kezdjük megtalálni ennek is a módját.

Viszont finomítsunk rajta itt-ott, olyan helyeken, amikre mások és én is felhívtam a figyelmet.

Ha az újak fórumozása meg lesz oldva, onnantól kezdve szuperjó lesz a rendszer.
de! mint emlitettem engem zavar (barhogy irja le azt a szot barmilyen formaban.. )
Reply With Quote
  #95  
Old 06-27-2008, 12:53
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Sziasztok, szép napot.

Hosszú hetek óta nem jártam itt -tudom, nem is hiányoztam- és valszeg ismét eltelik majd újabb pár hét/hónap, mire újra idetévedek.
Viszont meglepve tapasztalom, hogy annak ellenére, hogy hónapokig nem voltam erre, az admin mégis szükségét érezte eme fórumreformnak, holott a provokátor szerinte én vagyok.
Most akkor hogy is van ez?
Továbbá meglepődve tapasztaltam azt is, hogy ugyanazon emberek -akik miatt jutottam én is arra a döntésre hogy kerülöm a hódítót, és ezzel valszeg jó időre búcsút veszek egy remek játéktól és egy többségében klassz emberekből létrejött csoporttól- nos szal ugyanazon emberek miatt jutott az admin arra a következtetésre, hogy a fórumot teljesen új formában hozza létre.
Ám még viccesebb, hogy ugyanezen emberek most olyan fórumok moderátorai, amikről jómagam első olvasatra azt hinném, hogy a hivatalos belső fórum jogutódjai.
Ők, a szvsz legnagyobb rendbontók mai napig itt vannak, mindezidáig bűntetlenül, sőt már moderátori szerepkörben... (Akinek nem inge...!!!)
Hát no comment.
És ha azt gondolja valaki, hogy megalomán és önkényes uralkodók, akik eddig a saját hatalomvágyukat képtelenek voltak normál keretek közé szorítani a belső fórumon, nos, most majd mint modok képesek lesznek rendet tartani, hát téved.
Az hogy újak, visszatérők, vagy éppen írásjogmegvonottak nehezen, vagy egyáltalán (pld kapcsolatok híján, vagy mert egyszerűen nem akarnak/tudnak meghívót kérni, be sem jutnak a fórumokra, már csak hab a tortán.
Ha létezne 2 szabvány mindenki által elérhető fórum, egy az anarchnak (akiknek a magam részéről én sokat köszönhetek és köszönök is!) és egy a normál játéknak, igen, akkor ez így teljesen jó lenne.
De ez a jelenlegi verzió...hát hm.
Nem egyszerű dolog ez a fórumosdi, jómagam a saját fórumomon is rendszeresen megtapasztalom. És igen, a régi fórum sosem működött talán zökkenőmentesen.
De az a fajta diszkrimináció és klikkesedés, ami akarva akaratlan is kialakulhat így (nem állítom hogy ki fog, de az esély megvan rá) nem hiszem, hogy jót tesz a Hódítónak.
Én a magam részéről hálásan köszönöm, de nem kívánok egy klikknek sem tagja lenni.
Csak ennyit szerettem volna elmondani, Hiéna, Gee, és jópáran mások is, már minden mást leírt, amivel én tökéletesen egyet értek.
Köszönöm, hogy itt lehettem, további szépet és jót mindenkinek.
Lehet hogy néhány hét múlva erre járok, (valószínűbb hogy nem) szal aki feltétlen szükségét érzi hogy vérbe oltson (illetve megpróbáljon) az ne itt tegye, hanem mailben, ezt ugyanis nem olvasom.
További jó játékot és fórumozást,
N.a.t.
holdudvara@gmail.com

Last edited by N.a.t.; 06-27-2008 at 12:59..
Reply With Quote
  #96  
Old 06-27-2008, 12:58
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

OFF/
Az ehavi adag letudva,megint pár hét nyugi.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #97  
Old 06-27-2008, 13:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Számolja valaki, hogy eddig hány ember jelentkezett, hogy ő egy személyben az oka a fórumreformnak?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #98  
Old 06-27-2008, 13:29
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Számolja valaki, hogy eddig hány ember jelentkezett, hogy ő egy személyben az oka a fórumreformnak?

Hmm...
Hát..
Jelentkezem akkor én is:-)
Reply With Quote
  #99  
Old 06-27-2008, 13:37
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Számolja valaki, hogy eddig hány ember jelentkezett, hogy ő egy személyben az oka a fórumreformnak?
Az számít,ha azért jelentkeztem,hogy nem én vagyok az oka?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu