Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #481  
Old 06-22-2008, 22:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Mi alapján lesz majd eldöntve melyik fórum maradhat a 70-ből és melyik nem? Amelyiket nem törli az alapítója az maradhat bármedig?
Elméletileg meg, de gyakorlatilag szerintem ahol egy hétig nincs beírás, az törlésre kerül, mert minek?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #482  
Old 06-22-2008, 23:37
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Elméletileg meg, de gyakorlatilag szerintem ahol egy hétig nincs beírás, az törlésre kerül, mert minek?
Könnyen előfordulhat kis társaságoknál pl egy közös, több napos program. Sőt, a régi csoportfórumok forgalma se volt állandó; főleg az idegen nyelvűeknél. Ott simán előfordult hosszabb szünet is már. Szóval én kevésnek tartom ezt az 1 hetet; nagyobb akadály egy újraalapítás mint a felélesztés.
Reply With Quote
  #483  
Old 06-23-2008, 00:05
kaumaci kaumaci is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

bár már nem annyira aktuális részemről, de ki merem jelenteni, hogy a játék kb a legnagyobb fílingjét vesztette el...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to kaumaci For This Useful Post:
  #484  
Old 06-23-2008, 00:57
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Megerositem a korabbi eszreveteleim miszerint az uj forumok tobbek kozott azert nem helyettesithetik a regi forumokat mert a leheto legalkalmatlanabb emberek nyitottak es moderaljak oket. Ezek nem kozos, ill csoportforumok hanem rajongoi klubok. A temanyitok rajongoi klubjai.

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Ne haragudj akkor ezentúl ha egy moderátor éppen olyan hogy lekurva anyáz mindenkit akkor ezentúl kurva anyázós fórumok is lesznek ? ezt ugye te se gondolod komolyan! Ez gyakorlatilag totálisan szembe fordul az egész eddigi fórum jelenségnek ahova legalább egy csipetnyi kultúra beszivárogott legalább azzal hogy van egy hely ahol nem szidhatják egymást rogyásig az emberek erre te még ezt a kicsi kultúrát is elveszed tőlünk???? Hát Ati ne haragudj de ha ezen nem változtatsz én konmolyan mondom nem akarok ezzel a játékkal játszani káromkodós szenny játékot bárhol találok a neten .....
Kultura Gergo? Tortent, hogy official W forumon egy csoppet sem serto (inkabb hizelgo) evodo mondatot cimeztem egykori szovisemnek amit a "moderátor" (Orsi) 0 koros kitiltassal dijazott. Azt hittem vicc, ezert beirtam, hogy "netilcsá' ...ki! " Ekkor erkeztel meg Te, kedves Gergo. Az elozmenyekrol semmit sem tudtal de ez nem akadalyozott meg abban, hogy orrbafejelest igerj. Mellesleg veled is szovik voltunk tavaly U-ban es eddig a pillanatig azt gondoltam, hogy joban vagyunk. Gondolom, Te a tettlegesseggel fenyegetesert szobeli figyelmeztetest sem kaptal. Na nem baj ez mert egy kattintassal megszuntettem az ottani tagsagom de azert sajnalom a leendo ujonc, vagy gyengebb idegrendszeru aldozataitokat. Ilyen elbiralas konnyen csinal a baranybol duhongo vadallatot.
Semmikeppen nem lenne szabad ehhez hasonlo forumokat hivatalos csoportforumra utalo nevvel engedelyezni. Legyen inkabb x es baratai klub. Az korrekt lenne.
__________________
"Az igazán bátor férfi nem gondol a küzdelem eredményére. Hevesen a halál karmai közé veti magát, így feltárul tudatában igazi énje." bushido
Reply With Quote
  #485  
Old 06-23-2008, 01:14
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Továbbra is azt mondom, hogy a szabad fórumválasztás volt pont a lényege ennek a változtatásnak, ezért ha egy fórum stílusa (amit a fórum moderátorai vagy tulaja képvisel) nem tetszik, akkor azt a fórumot otthagyod.
Ez remek, csak meg kene fejelni azzal, hogy lehessen nyilt forumot letrehozni amihez meghivo nelkul is lehet csatlakozni.
Ha lehet, ne engedelyezzetek olyan forumneveket amelyek alkalmasak megtevesztesre. (csoportnev, support, help, stb. amibol arra lehet kovetkeztetni, hogy ez valamilyen hivatalos forum)
__________________
"Az igazán bátor férfi nem gondol a küzdelem eredményére. Hevesen a halál karmai közé veti magát, így feltárul tudatában igazi énje." bushido
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to -Hiena- For This Useful Post:
  #486  
Old 06-23-2008, 01:27
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Ahh,Rambovics személyesen?

Szerintem badarság,amit írsz.
A saját példámból kiindulva .. nézd meg 5/U fórumot. Csoportfórumként üzemel,de a szabályok mindenkivel szemben gyönyörűen be vannak tartva. Eleinte még voltak ugyan lázadozók,de talán már a többség elfogadta,hogy a régi etikett van érvényben.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #487  
Old 06-23-2008, 01:48
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

(Igen, Rambovics is az enyem volt.)

Akar ugy is lehet ahogy mondod de nem lenyeg. Nem lehet egy hivatalos csoportforum utodja egy olyan privat forum amit egy mezei jatekos abszolut szubjektiv modon, egyeni ertekrend szerint moderal. Azt szeretnenk tobben is, hogy legyen valami hivatalos forum ahova nem kell meghivo es a jatek uzemeltetoje, vagy az altala megbizott szemelyek moderalnak vilagos szabalyok szerint.
__________________
"Az igazán bátor férfi nem gondol a küzdelem eredményére. Hevesen a halál karmai közé veti magát, így feltárul tudatában igazi énje." bushido
Reply With Quote
  #488  
Old 06-23-2008, 05:18
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Ez remek, csak meg kene fejelni azzal, hogy lehessen nyilt forumot letrehozni amihez meghivo nelkul is lehet csatlakozni.
Ha lehet, ne engedelyezzetek olyan forumneveket amelyek alkalmasak megtevesztesre. (csoportnev, support, help, stb. amibol arra lehet kovetkeztetni, hogy ez valamilyen hivatalos forum)
Valóban, erre még nem is gondoltam.. "megtévesztésre alkalmas fórumnevek"..hmm..
Az X csoportfórum "utódja" pl CSAK MI néven fut és nincs ezzel semmi baj.. a modik jó fejek, a tagok szintén, többnyire ugyanazok az emberkék, akik eddig az X-esben is beszélgettek.
Szal igaza van Hienanak, olyat tényleg ne lehessen csinálni, h "support"

Jah.. és továbbra is várjuk a nagy, közös, meghívó nélkülit
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to kakasapó For This Useful Post:
  #489  
Old 06-23-2008, 06:19
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Ez remek, csak meg kene fejelni azzal, hogy lehessen nyilt forumot letrehozni amihez meghivo nelkul is lehet csatlakozni.

Szép lassan a régi lenne az etalon,csak akkor minek az ujjak?:-Ö)))))
Reply With Quote
  #490  
Old 06-23-2008, 06:59
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
Szép lassan a régi lenne az etalon,csak akkor minek az ujjak?:-Ö)))))
új lehetőség, jajj, hát nem érted?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 22:24


All times are GMT +1. The time now is 12:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu