Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-29-2006, 22:43
Bálintka Bálintka is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Csepel
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

pont egyszerre írtuk :P
Sponsored Links
  #12  
Old 11-29-2006, 22:46
Tündér Tündér is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Attól, hogy a topban vagy, nem kezd fogyni a területed.

Az 5. szintről 600 hektárral léphetsz fel. Ha 700 hektárad van, akkor 100 hektárat le kell bontanod, különben nem fogsz tudni fellépni. Semmilyen módon nem léphetsz fel 600 hektárnál nagyobb területtel.

A földvesztés csak akkor van, ha ennél a határnál, vagyis például 5. szinten 600 hektárnál magasabb területen vagy.

Ez a fellépésedet nem befolyásolja, hiszen 600 hektárig MINDENKÉPP vissza kell bontanod, ha fel szeretnél lépni.

Ezért a legtöbb esetben nem is nagyon értem, hogy miért kell a határ fölé menni, a legtöbb embernek ez nem szükséges.

most értettem meg miről van szó

)))

ez olyasmi dolog, hogy nem rendeltetés szerűen játszik az, aki 600 heki fölé üti magát sokkal, hogy ott termeljen, vagyis nyugodtan veszthet területeket is, ha szabizik...

végül is innen is meglehet közelíteni a dolgot..

akkor erre a változtatásra nincs esély?
  #13  
Old 11-29-2006, 22:46
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak abból a területből veszítesz hektáronként, ami a csoportban a maximális föld. Amit amúgysem vihetnél tovább.
Magyarul ha az 5-ös csoportban vagy, ahol a maximális továbbvihető földterület 600 hektár, és neked mondjuk 690 hektárod van, akkor ha elmész szabadságra, akkor csak a +90 hektárból veszítesz, 600 alá nem kerülsz a szabadság alatt.
És olyan csoportról én nem tudok, ahol a maximális továbbvihető földdel ne lennél a topban.
  #14  
Old 11-29-2006, 22:47
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Naaa, olyan jól megírtam, erre lekéstem a válasszal
  #15  
Old 11-29-2006, 22:48
Tündér Tündér is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Csak abból a területből veszítesz hektáronként, ami a csoportban a maximális föld. Amit amúgysem vihetnél tovább.
Magyarul ha az 5-ös csoportban vagy, ahol a maximális továbbvihető földterület 600 hektár, és neked mondjuk 690 hektárod van, akkor ha elmész szabadságra, akkor csak a +90 hektárból veszítesz, 600 alá nem kerülsz a szabadság alatt.
És olyan csoportról én nem tudok, ahol a maximális továbbvihető földdel ne lennél a topban.

attól függ hány személyiséged van nem de???

vagy nem jól gondolom?

például B ben ha a topp 1 be kell jutnod, az nem 1000 kör lesz, akkor nem is szabizhatsz közben?

Last edited by Tündér; 11-29-2006 at 22:50..
  #16  
Old 11-29-2006, 22:48
FJORD FJORD is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 174
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Tündér View Post
Fjord !

igen

de ezzel nem oldod meg a kibelépést a szabiról

mindenképp a játékban eltöltött időhöz kötném..
Köthetjük ahhoz is, de ha 1 évig nem voltál szabin akkor akor is max 2éthonapot tudok elképzelni.
De ez pont azért lett bevezetve_gondolom- mert nagyon sokan ott vannak sz-en a top30ban és csak foglalják a helyet a többiektől.

Annak idején azthiszem hasonló oko miatt lett bevezetve a morál romlás és az emberek elvándorlása is, mert nem akartak feljebb lépni.
  #17  
Old 11-29-2006, 22:52
Bálintka Bálintka is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Csepel
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Tehát ha véletlenül túllépi az ori a felsőhatárt, és rohadtul nem tudod eldönteni hogy mit rombolj, akkor egy szabival a sorsra döntöd a választást. Tök jó. Sztem naon ott van ez az új szabály.
  #18  
Old 11-29-2006, 22:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tündér View Post
attól függ hány személyiséged van nem de???

vagy nem jól gondolom?

például B ben ha a topp 1 be kell jutnod, az nem 1000 kör lesz, akkor nem is szabizhatsz közben?
Hány személyiséged van most, hogy már a 9 feltételeit nézed? 8 éve megy a Hódító, jelen pillanatban egy (1) országnak van ez meg.
__________________
Hódító * Queosia
  #19  
Old 11-29-2006, 22:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Bálintka View Post
Tehát ha véletlenül túllépi az ori a felsőhatárt, és rohadtul nem tudod eldönteni hogy mit rombolj, akkor egy szabival a sorsra döntöd a választást. Tök jó. Sztem naon ott van ez az új szabály.
Ha nem tudod eldönteni, hogy mit rombolj, akkor nem leszel túl hoszsúéletű a következp szinten, de ez teljesen offtopic már.
__________________
Hódító * Queosia
  #20  
Old 11-29-2006, 22:55
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tetszik, hogy mindenki Tuvalu 9 személyiségével jön, vele példálózik, érte aggódik, róla magyaráz, pedig azért (bár minden tiszteletem az övé) nem ő az átlagos Hódító játékos.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Elkezdődött a felfedezett területek számolása Ati Fontos bejelentések 1 11-18-2006 14:43
1/A változás: szövetségi szabadság alatti raktárdíj Ati Fontos bejelentések 0 05-04-2006 14:14


All times are GMT +1. The time now is 13:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu