Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #341  
Old 03-04-2009, 20:52
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Lanyok fiuk szepen gyula letszam de eloszor lassuk h ki tudd elljonni es nem muszaly 1 nap alatt megszervezni. Kivancsi voltam h ki tudd jonni es kellemesen meg vagyok lepve.
No akkor varom a tovabbi jelentkezoket. Felolem havereket is lehet hozni ha nem zavar senkit.

Fust mentes helyseget nem tudok de ha valaki talal akkor nekem az is megfelel, legfeljebb felornakent szunetelunk (en is cigizek).

Tudom h egyeseknek kellemetlen h Bp-en probaljuk szervezni de ha oosszegyul egy olyan tarsasag aki elmenne hozzatok es megmondod mennyibe kerul az ut oda vissza, mikor lehet visszaindulni, vagy szalas lehetoseg, az is lehet h oda is elmennek en szemely szerint.
Ha 1héttel elötte megvan az időpont akkor 99.9% hogy tudok menni a fél órás szünet meg sztem is okés
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
  #342  
Old 03-04-2009, 20:59
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Biztos reszvevok:
Kutyuleee
Tsobi
Jomagam

Lehet h eljonnek:
Remy
Sutike

A helyet es idopontot raerunk akkor leszogezni ha megvan a minimum 6 szemely. En eddig 5-ot szamolok
Reply With Quote
  #343  
Old 03-04-2009, 22:26
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Ha nem az arcomba van fújva a füst,akkor engem nem zavar a dohányfüst .. ha mégis elviselhetetlenné válna,akkor majd fújkodok,mint máskor szoktam.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #344  
Old 03-05-2009, 01:31
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Tudom, h penz nelkuli jatek, ha nem haveri kor jatszodja, akkor ertelmetlen, mert mindenki el kezd dobalozni a tetekkel.
Szívesen kártyáznék de zavarna ha KP lenne a tét. Az már nem is igazi játék. Biztos szükség van rá hódítós társaságban?
Reply With Quote
  #345  
Old 03-05-2009, 01:35
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Szívesen kártyáznék de zavarna ha KP lenne a tét. Az már nem is igazi játék. Biztos szükség van rá hódítós társaságban?
Hát a póker nem is póker, ha nincs tétje! Ha csak 100Ft fejenként (mi így szoktuk a koliba), akkor is van tétje, és nem veszik el a játékélmény. Akkor mindenki meggondolja, hogy mire száll be, mert ha mindenkinek mindegy, akkor nem is lehet blöffölni se, mert rivernél kettes párra is meg lehet adni az emelést, hátha bejön. A blöff meg egy elég fontos része a játéknak. (Persze ez csak az én véleményem )
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #346  
Old 03-05-2009, 02:03
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Szívesen kártyáznék de zavarna ha KP lenne a tét. Az már nem is igazi játék. Biztos szükség van rá hódítós társaságban?
Biztos. Anelkul ertelmetlen emelesek es megadasok lennenek.

De nem hiszem hogy 1-2 sor arat nem birja ki az ember a jatek miatt.


Apropo, milyen poker? Mert en automatikusan a nl holdemre gondoltam, nem tudom, masnak is termeszetes-e. A beugro meg ne legyen 500-nal kevesebb szerintem. Esetleg rebuy lehet.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #347  
Old 03-05-2009, 02:08
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hát a póker nem is póker, ha nincs tétje! Ha csak 100Ft fejenként (mi így szoktuk a koliba), akkor is van tétje, és nem veszik el a játékélmény. Akkor mindenki meggondolja, hogy mire száll be, mert ha mindenkinek mindegy, akkor nem is lehet blöffölni se, mert rivernél kettes párra is meg lehet adni az emelést, hátha bejön. A blöff meg egy elég fontos része a játéknak. (Persze ez csak az én véleményem )
mi legalább 200-al szoktunk játaszni de az 500-1000ft általában a beszálló. igazából 200al már tényleg nem szállnak be mindenbe az emberek,de 500-tól kezdik stresszelni is magukat, és pont ilyen jelek olvasása is kulcsa a játéknak 100ft-os már sajna majdnem hogy 0-át ér (még 1 pohár sör árát sem teszi ki)

volt rá példa hogy anarchos hódos katikban játszottak de annak is inkább poénkos lett a vége más az amikor egy hódos talin kártyáznak az emberek (lásd általában monro talik:P) és más amikor kártyázni megyünk el, csak éppen hódos társasággal

Viszont én itt teszek egy kijelentést ha nem szimpla cashgame hanem sng party lesz, akkor a nyereményem felajánlom karitativ májmüködés serkentő célokra, a jelenlévőknek, természetesen ha kijön belöle vmi normálisabb pia, nem csak vmi kommersz
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #348  
Old 03-05-2009, 18:01
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyöntetű a véleményetek.
Jó szórakozást!
Reply With Quote
  #349  
Old 03-05-2009, 18:27
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Szívesen kártyáznék de zavarna ha KP lenne a tét. Az már nem is igazi játék. Biztos szükség van rá hódítós társaságban?
Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Egyöntetű a véleményetek.
Jó szórakozást!
Princ en is azon a velemenyen vagyok h 200 HUF ha meggondolod nem sok sot az altalaban kb fel korso sor ... tehat ha vagyunk 6-on es nyersz akkor elvileg lesz 3 korso sorre valo nyeremenyed... ha veszitesz akkor fizettel a nyertesnek egy fel korso sort...

Nekem is van 1 kijelentesem ami hasonlo a Kutyuleee kijelentesehez, de kibovittem:
Aki eljon annak alapbol jar egy sor reszemrol es ha nyerek (ami nem valoszinu... :P), akkor abbol lesz rendelve a bucsukor pia!

Szal aki eljon az vegul is biztos h kb. 400 HUF erteket kap bemelegitonek es igy mar ha 400 forintal szall be akkor csak a soret fizette ki. Ha igy sem eleg vonzo a dolog akkor nem tudom mit mondjak...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to ErdelyMagyaria For This Useful Post:
  #350  
Old 03-05-2009, 18:54
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Tenleg lanyok-fiuk nem a penz a lenyeg es ha valakit a beugro zavarna, akkor szoljon es orvosolom a problemat reszere, de tenleg a lenyeg az lenne h gyuljunk ossze es jatszodjunk egyet.

Hetvege kinek lenne jo?
Szombat?
Vasarnap?

Helyszinre is lehet javaslatot tenni. (Nekem tenleg mind1 h hol csak jol erezzuk magunkat).

Miutan megvan az idopont dontunk a helyszinrol es a beugrorol, ami szerintem 1 sor ara legyen.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
2007. Dec. 29. Hóditós Póker verseny és Tali! Kutyuleee Egyéb 20 12-01-2007 15:53


All times are GMT +1. The time now is 06:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu