Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 05-23-2006, 12:07
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
Bar ne mvgyok a 4 es csoportban most, de en ugy tudod hogy nagyon elore kerulsz.Az hoyg a top30% ba az szinte teljesen biztos...
Ez nem mindig biztos..mert nekem ismerősöm lépett nem rég 4be és 600hekivel 720.helyre kb 1800as csoportba...normálba
Sponsored Links
  #92  
Old 05-23-2006, 12:11
Wendor Wendor is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Normál csoport,nem freemail-es.
Mondjuk még egy kicsit erősödök itt lentebb,de mivel még soha nem jártam a 4. szinten,ezért szeretném szokni a légkört egy kicsit,nem pedig egyből a top-ba kerülni,áttanulmányozni az árfolyamokat,hogy mivel milyen szinten állok.
Ti mennyi hektárt javasolnátok?Bár nem vagyok egy ijedős ember,de az ismeretlen mindig kérdéseket vet fel.
Köszi előre is a segítséget!
  #93  
Old 05-23-2006, 12:13
Wendor Wendor is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Nekem is van ismerősöm 4-ben,de mostanában nem tudtam vele beszéni,ezért sajna nem tudott segíteni,bár most asszem nem is játszik egy ideje
  #94  
Old 05-23-2006, 12:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wendor
Normál csoport,nem freemail-es.
Mondjuk még egy kicsit erősödök itt lentebb,de mivel még soha nem jártam a 4. szinten,ezért szeretném szokni a légkört egy kicsit,nem pedig egyből a top-ba kerülni,áttanulmányozni az árfolyamokat,hogy mivel milyen szinten állok.
Ti mennyi hektárt javasolnátok?Bár nem vagyok egy ijedős ember,de az ismeretlen mindig kérdéseket vet fel.
Köszi előre is a segítséget!
550 hektárral valahova az alsó harmad tetejére fogsz kb érkezni. Kb oda érkeznek a többiek is, akik onnan lépnek fel, picit talán még alá is, mert 550 hektárt nem freemailes csoportban nem egyszerű összeszedni.
__________________
Hódító * Queosia
  #95  
Old 05-23-2006, 12:24
Wendor Wendor is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Köszi Ati,sokat segítettél,ezek alapján már tudok számolgatni.
További jó játékot mindenkinek!
Wendor
  #96  
Old 06-07-2006, 08:24
Mikulás
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question

sziasztok!
Már nem vagyok kezdő, de egy furcsaság tünt fel az 5-ről a 4-re való lépésnél:
A felettem lévő orik 700-800 hekivel arra hivatkoznak, hogy úgy tudják 900 heki a lépéshez szükséges max föld, ebben kételkedtem, de most akartam megtámadni egy orit, aki fölöttem volt, előtte meggömböztem 669 hekin volt, és most teleportált. A súgóban és a feljutásban még mindig 600 heki a max föld.
Az igazság odaát van?
  #97  
Old 06-07-2006, 08:51
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ha van 69 heki üres területe, akkor felmehetett, az nem számít bele a max.-.ba, de a gömb kiírja.

Vagy esetleg átrakták anarchba
  #98  
Old 06-07-2006, 09:00
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mikulás
sziasztok!
Már nem vagyok kezdő, de egy furcsaság tünt fel az 5-ről a 4-re való lépésnél:
A felettem lévő orik 700-800 hekivel arra hivatkoznak, hogy úgy tudják 900 heki a lépéshez szükséges max föld, ebben kételkedtem, de most akartam megtámadni egy orit, aki fölöttem volt, előtte meggömböztem 669 hekin volt, és most teleportált. A súgóban és a feljutásban még mindig 600 heki a max föld.
Az igazság odaát van?
Lehet én fogok hülyeséget mondani..., de ha ebben a csoportban a Top 30% alja 900 hektár fölött van (amit nagyon, de nagyon kétlek) akkor bizony annyit kéne elérni. A szövegből kiderül hogy valaki 669-el is tud lépni tehát a feletted lévő országok tévedtek.

Altalánosságban a lépéshez a csoport felső 30%-ába kell bekerülni, ez egyes 5-ös csoportokban akár 400 hektárnál is kezdődhet. A 600 maximum földmennyiség azt jelenti hogy maximum 600 hektárt vihetsz fel a következő szintre. Ha több van pl 669 akkor min. 69 üres terültenek kell lennie és ha lépsz a 4-es szinten lesz egy 600 hektáros országod.

Most én kérdezek másoktól (hülye példa lesz ): Mondjuk ha az országom 5 ös szinten eléri a 2000 hektárt és leütnek 1200-ra, de a szintlépéshez szükséges minimális föld elméletileg 1700-1600 hektár körül van??? ilyenkor nem tudnék fellépni az 5-ös szintről???
  #99  
Old 06-07-2006, 09:09
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Akarmennyi hekid lehet az 5. szinten is.... csak lepes elott le kell bontanod ugy, hogy max 600 heki legyen beepitve... akkor lephetsz, es lepeskor a rendszer levagja az ures hekiket -de szerintem ez le is van irva a sugoban...

Minimum fold meg szerintem csak a B-ben es az A-ban van...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 06-07-2006 at 09:13..
  #100  
Old 06-07-2006, 10:19
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
Most én kérdezek másoktól (hülye példa lesz ): Mondjuk ha az országom 5 ös szinten eléri a 2000 hektárt és leütnek 1200-ra, de a szintlépéshez szükséges minimális föld elméletileg 1700-1600 hektár körül van??? ilyenkor nem tudnék fellépni az 5-ös szintről???
Nem, nem tudnál fellépni, ha lenne minimális föld az 5-en, de mivel nincs, csak a 2-on és az 1/a-ban, ezért ez téged nem érint.
Az egyetlen ami föld szempontból korlátoz a 2. szint eléréséig, az, hogy mennyinél kezdődik a top idő és mennyi a MAXIMÁLISAN fölvihető föld...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu