Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-10-2006, 15:48
Bakter_ium
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Angry Több ország irányítása 2

Először is bocsánat, hogy nem a már meglévő ugyanilyen témájú topicban teszem fel a kérdésemet, de megtettem, és három napja nincs rá válasz.
A kérdésem a következő: hárman játszunk egy cégből egy tűzfalon megyünk ki a netre, oké eddig érthető.
Viszont mind a hárman játszunk otthonról is. /természetesen 3 különböző otthonról van szó, különböző ip címmel/. Ilyen esetben is érvényes, hogy nem lehetünk szövetségesek?
Köszönöm előre is!
Sponsored Links
  #2  
Old 02-10-2006, 15:55
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bakter_ium
Először is bocsánat, hogy nem a már meglévő ugyanilyen témájú topicban teszem fel a kérdésemet, de megtettem, és három napja nincs rá válasz.
A kérdésem a következő: hárman játszunk egy cégből egy tűzfalon megyünk ki a netre, oké eddig érthető.
Viszont mind a hárman játszunk otthonról is. /természetesen 3 különböző otthonról van szó, különböző ip címmel/. Ilyen esetben is érvényes, hogy nem lehetünk szövetségesek?
Köszönöm előre is!
Hát nem tudom, de szerintem nem csaka túzfalat figyelik és öszintén szerintme kitesznek. Vagy írjátok emg supporta, hogy ez van. Akkor nem tesznek ki csalás miatt.

Azért várd meg Atis válaszát is.
__________________
I like to fall on my face.
  #3  
Old 02-10-2006, 16:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Vagy írjátok emg supporta, hogy ez van. Akkor nem tesznek ki csalás miatt.
Attól, hogy valaki ír supportra, az ég világon semmi változás nem fog történni. Mivel felesleges írni. Írjon ezentúl előre mindenki, aki szeretne multizni? Ugye, hogy nem. Tehát supportra írni teljesen felesleges, minden ilyen levél teljesen figyelmen kívül van hagyva, hiszen ilyen esetben a FAQ-ban leírtak az irányadók.
  #4  
Old 02-10-2006, 16:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Bakter_ium
A kérdésem a következő: hárman játszunk egy cégből egy tűzfalon megyünk ki a netre, oké eddig érthető.
Viszont mind a hárman játszunk otthonról is. /természetesen 3 különböző otthonról van szó, különböző ip címmel/. Ilyen esetben is érvényes, hogy nem lehetünk szövetségesek?
"Olyan munkahelyen játszom, ahol mindenki közös tűzfalon megy ki az Internetre, és minden egy gépnek látszik. Kollégám is játszik. Mit tegyünk, hogy ne legyen baj? Az országokat mindenki saját maga indítsa és irányítsa. Ne egymásnak indítsátok, és ne egymás országát gondozzátok."

Ez a vonatkozó FAQ részlet, mivel az otthoni elérés egymástúl teljesen független, tehát ott biztos nincs gond.

Ez alapján lehettek akár szövetségesek is, de csak akkor, ha jól értelmeztem a helyzetet, és valóban 3 különböző gépről van szó, nem egy közös gépről, ahonnan mindhárman játszotok.

Ha ez utóbbi a helyzet (egy közös gép), akkor nem lehettek szövetségesek.
  #5  
Old 02-10-2006, 16:10
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Akkro bocsi BAkter és Ati
szóval hiába írsz a supportra, hogy nem akartok csalni igy is úgyis kitesznek.

Különben azért is, mert igy nem lehet megkülönböztetnia csalókat a nem csalóktól gondolom.
__________________
I like to fall on my face.
  #6  
Old 02-10-2006, 16:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Akkro bocsi BAkter és Ati
szóval hiába írsz a supportra, hogy nem akartok csalni igy is úgyis kitesznek.
Nem azt mondtam, hogy ígyis-úgyis ki lesz téva, hanem hogy ezügyben kár írni, az ilyen "előre bejelentésekkel" nem tudunk foglalkozni. Ettől még a fentiek alapján lehet játszani akár szövetségben is.
  #7  
Old 02-10-2006, 16:17
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezt arra mondom, hogyha szabálytalan a játékuk akkro mennek mindeképp Anarchba.
__________________
I like to fall on my face.
  #8  
Old 02-11-2006, 00:04
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Half
Különben azért is, mert igy nem lehet megkülönböztetnia csalókat a nem csalóktól gondolom.
nem csak szerinted van ez így, hanem nem lehet... ma például nálam volt Barbár és felfedezett meg piacozott aztán szabira ment... tegnap meg azelőtt Andrisnál voltam aki meg visszajött a nyár óta tartó szabadságáról, hogy regelni tudjon a fórumra, de nem ment neki., ettől függetlenül (igaz tőlük egy másik gépről) néztem az országaimat... Csak remélni tudom hogy ezért nem repülök. Mert ebből simán lehetne mondani, hogy mindegyik országot én viszem... hiszen Barbár erről a gépról nézte meg délután az országát, és ennyi erővel ezt csak mondhatnám hogy ő volt mialatt én... (persze félreértés ne essék nem erről van szó, meg hogy azért ne legyen olyan gázosa dolog nincs velem még csak egy csoportba sem )
  #9  
Old 02-11-2006, 13:44
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
nem csak szerinted van ez így, hanem nem lehet... ma például nálam volt Barbár és felfedezett meg piacozott aztán szabira ment... tegnap meg azelőtt Andrisnál voltam aki meg visszajött a nyár óta tartó szabadságáról, hogy regelni tudjon a fórumra, de nem ment neki., ettől függetlenül (igaz tőlük egy másik gépről) néztem az országaimat... Csak remélni tudom hogy ezért nem repülök. Mert ebből simán lehetne mondani, hogy mindegyik országot én viszem... hiszen Barbár erről a gépról nézte meg délután az országát, és ennyi erővel ezt csak mondhatnám hogy ő volt mialatt én... (persze félreértés ne essék nem erről van szó, meg hogy azért ne legyen olyan gázosa dolog nincs velem még csak egy csoportba sem )

Még midnig a jó öreg fejjel a falnak orkkal nyomja?
__________________
I like to fall on my face.
  #10  
Old 02-11-2006, 15:10
Nyugodt Nyugodt is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Nekem törölték az országomat,úgy,hogy a 4/L-ben voltam vele és az 5/x be csináltam még 1 orit!
Nem volt időm összekötni őket,másnap reggel mind2 az anarhban volt...

Hogyan is csalhattam volna,ha 2 különböző szinten volt a 2 orim??!!
Fél napig...


Nagyot csalódtam a hódítóban.Vip tag voltam,most 1 ideig nem leszek az.Minek?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
több ország de szabin van egy pár Kashuka Segítség 16 03-30-2008 22:16
Több ország egy böngészőben Viz Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 02-16-2007 13:48
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 14:15
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 01:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 01:18


All times are GMT +1. The time now is 21:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu