Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: egyet értesz-e azzal hogy az országnevet meg lehessen változtatni részben vagy egészé
semmiképpen 12 12.00%
részben, példálul a helyesírás kijavításáig 41 41.00%
a teljes név megváltoztatható legyen 48 48.00%
nem érdekel 4 4.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 04-02-2007, 21:33
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Más nem is kell.


E mellett a jövőhét második felében (11-e után) legyenek az érintett országon a szükséges vip körök. Ezt nem kell írni.

óóóóóóóóó nekem most van meg rajta a megfelelő mennyiség addigra már 1500 alatt lesz :SS
De ha nincs rá más mód majd megoldom
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 04-02-2007, 21:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
óóóóóóóóó nekem most van meg rajta a megfelelő mennyiség addigra már 1500 alatt lesz :SS
De ha nincs rá más mód majd megoldom
Ezeket egyszerre fogom megnézni, amikor már minden beért, és több névváltoztatási kérés már tuti nem jön. Ezért kell, hogy akkor, 11-e után legyen meg. Akit át lehet írni, az akkor át lesz írva, akit nem, az lecsúszott a mostani átírásról. Legközelebb.... majd pár év múlva talán.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #103  
Old 04-03-2007, 04:27
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezeket egyszerre fogom megnézni, amikor már minden beért, és több névváltoztatási kérés már tuti nem jön. Ezért kell, hogy akkor, 11-e után legyen meg. Akit át lehet írni, az akkor át lesz írva, akit nem, az lecsúszott a mostani átírásról. Legközelebb.... majd pár év múlva talán.
rendben értettem!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #104  
Old 04-12-2007, 15:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Megvolt a lehetőség, igencsak egyszeri lett, mert már jojózik a szemem a sok névtől, számtól, miegyébtől...

Legközelebb majd talán egy újabb 8 év múlva, de ezt még erősen átgondolom akkor...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #105  
Old 04-12-2007, 16:17
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Megvolt a lehetőség, igencsak egyszeri lett, mert már jojózik a szemem a sok névtől, számtól, miegyébtől...

Legközelebb majd talán egy újabb 8 év múlva, de ezt még erősen átgondolom akkor...
Tőlem lehet 16 is:-)
Ha tudom mért lett elutasítva az enyém:-)
Reply With Quote
  #106  
Old 04-12-2007, 16:18
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
Tőlem lehet 16 is:-)
Ha tudom mért lett elutasítva az enyém:-)
enyém se lett megváltoztatva ! Csak nem tudom miért pontosabban csak hibajavítás lett volna benne
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #107  
Old 04-12-2007, 16:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Ha elolvassátok a küldött indoklást, akkor minden bizonnyal kiderül belőle. Csak néhány név lett visszautasítva, valahol nem volt meg a szükséges VIP kör mennyiség, valahol a kért név nem volt elfogadható. Minden visszautasítás mellé ment indoklás.

Ha nem kaptál ilyet, akkor nem nekünk küldted az üzenetet eredetileg. Ez szintén feltétel volt, hiszen ha másnak küldöd a levelet, azt nem kapjuk meg.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #108  
Old 04-12-2007, 16:26
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha elolvassátok a küldött indoklást, akkor minden bizonnyal kiderül belőle. Csak néhány név lett visszautasítva, valahol nem volt meg a szükséges VIP kör mennyiség, valahol a kért név nem volt elfogadható. Minden visszautasítás mellé ment indoklás.

Ha nem kaptál ilyet, akkor nem nekünk küldted az üzenetet eredetileg. Ez szintén feltétel volt, hiszen ha másnak küldöd a levelet, azt nem kapjuk meg.
Részemről Vip kör jócskán megvan:-)
Sup vissza igazolta.
Elutasító nem jött:-)
Reply With Quote
  #109  
Old 04-12-2007, 16:29
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem halok bele hogy nem lett kijavítva az ori nevem nem halok bele egy 's-be meg egy alsó _ -ba szal mindegy
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #110  
Old 04-12-2007, 17:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

A spam mappából előkerült még 5 név, ezek frissítve a listában. Ennél több már biztosan nincs sehol.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fórumos felhasználónév megváltoztatása és törlése Viz Elvetett javaslatok 1 01-17-2007 17:05
Felhasználói név megváltoztatása Batu Segítség 9 11-11-2006 07:01
Országnév megváltoztatása Artúr Elvetett javaslatok 3 06-21-2006 20:46
Országnév módositás! Alucard Elvetett javaslatok 2 06-19-2006 21:53


All times are GMT +1. The time now is 20:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu