Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #321  
Old 06-20-2008, 03:25
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default hát őőő izé nemáá

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Anélkül, hogy ezzel bárkit meg akarnék sérteni vagy bántani, ezt a beírást szeretném megragadni. Vannak most, akik nagyon látványosan szenvednek, hogy "jajj így abbahagyják most a játékot, meg jajj úgy abbahagyják a játékot." Közben a legnagyobb ok, amit fel tudott hozni, az az volt, hogy "dehát így nem lehet másokat cseszegetni".

No erre tényleg csak gratulálni tudok, és amennyiben az illetőnek ebből áll a fórumozása, sőt a játéka, akkor szorgalmazom eme döntésében.

Érdekes játék-okok derültek ki az utóbbi pár órában.

Továbbra is azt gondolom, hogy nem normális dolog, hogy valaki csak azért fórumozik, mert de jó, lehet másokat cseszegetni.
hmmm
hát akkor én meg anélkül, hogy ezzel bárkit meg akarnék sérteni vagy bántani, ezt a beírást szeretném megragadni
azzal hogy mindenkit leoltassz hogy hulye és rossz a hozzáálása a játékhoz
es azért mert ezt az "azert forumozik hogy másokat csesztessen" sablonszoveget hangoztatod még senkinek nem fog megvaltozni a véleménye és ezt a kioktato stilust sztem nem kéne eroltetni
veled nem lehet vitatkozni mert elolvasod azt. ami nem teccik abba belekotsz...
nem vitazol csak kioktatod akinek az irása nem szimpi
igen vannak emberek akik szeretik egymást csesztetni es káromkodnak is...
ez igy volt es igy is fog maradni
a bkv-n is utaznak zsebtolvajok de mégse bilincselik meg az emberek kezét az ors vezer téren felszálás kozben ...
azt ahol leszáll ott szedik csak le
elég vicces is lenne mert egy ido utan nem utazna senki veluk
neharagudj de nekem ez amit csináltál nevetségesen gyerekes megoldásnak tunik
a szolásszabadság alapvető emberi jog amit sztem ha megvonnak az nem korrekt megoldás
es elég diktatorikusnak is tunik igy hirtelen felindulásból
a forum sztem arra valo hogy mindeenki hozzaszolhasson ismerkedhessen és kulturáltan vitatkozzon akár
nem pedig arra amilyen irányba te erolteted ezt a forum dolgot
mint már tobben leirták vannak erre jo progik skype stb.
pont azokat a dolgokat amiket szajkozol hogy nem jok lehet mégjobban es szabadabban csinálni
ma sokkal tobb káromkodast láttam a forumokon mint eddig
továbbá az egyik forumon modi státuszt is adtak
tehát kedvemre "csesztethetek" akárkit
kitiltogathatom oket
vagy egy 0 koros kitiltással eltuntethetem amit irt ha ugy gondolom...
vagy akár visszvonhatalanl mgszuntethetem tagságát
holott kozom nincs hozza nem én alapitottam
csak pár marha megbizik bennem
de akár a jovo egyik leendő gigaforumárol eltuntethetem azt aki nem szimpi
és aszonták az alapitok káromkodhatok is meg ebéd kozben beszélhetek arrol mit csináltam a wc-n :P
és mindezt az egyik legnagyobb taglétszámu anarch forumon
szoval ugy azért feltenném a kérdest hogy milyen problémát is oldottál meg ezzel a változtatással???
mert szerintem csak feleslegesen osszekuszáltad az eddigi jol bevált és megszokott rendet
az ujak nem tudnak kérdezni/segitséget kérni
pedig azért a netes játékok kozt a hoditonak van a legnagyobb terjedelmű sugoja kézikonyve...
és eme hatalmas irott anyagban igen konnyu elveszni ugy hogy órák alatt se találja meg az uj játékos amit keres
ilyenkor igen jol jon ha meg tudja kérdezni valakitol mi a szitu
idáig a legnagyobb probléma az volt hogy a számoloprogik valamelyikének a használatát tanitgatta az ember...
az ujitas utan ugyananyi ido alatt majd a forumhasználatot meg hasonlo folosleges dolgokat kell majd magyarázni nekik...
ha egyáltalán valahol megismerkedik veluk az ember
komolyan nem ertem miért kell tulbonyolitani mindent
nem mindenki iq-bajnok vannak nehezebb felfogású de szorgalmas és rendes játékosok is akiket csak osszezavar ez a sok folosleges dolog
tovabba az anarchban bevát szokás hogy a csopiforumon keresgéljuk egymást amelyik oriban vagyunk onnan nézzuk a forumot
igy nem kell osszevissza ugrálni az orikban és lesni a forumot mikor keresnek
gondolj bele regélek pl 20 uj orit
minden oriban epitkezni kell aztán irány a beállitások menu majd az intéző...
amég nem vip az ori hulye kodokat beirogatni 3 oránként hogy lássad hogy nem szamitogépek vagyunk egy jol megirt progival ....
aztan oriosszekotés.....
és ha forumozni is szeretnék 20 meghivoért kuncsorogni valakinek
vagy vmi moderátor oribol meghivogatni az osszes orit
plussz a meglévo orikat meghivogatni mind a néhány 100at
pffff
hát neharagudj de számomra ez egy rémálom
miért van ez és mire jo ez ??????????????
mert ettol még ugyanugy anyázhatok és csesztethetek bárkit ha bevállalom az esetleges szankciokat amik utana fognak jelentkezni
ugyhogy én is szépen kérlek hogy a csopiforumokat állitsd vissza ha lehetséges

Last edited by NewJackCity; 06-20-2008 at 03:54.. Reason: meee azéé hogy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
Sponsored Links
  #322  
Old 06-20-2008, 05:55
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Na aludtam rá egyet, a véleményem nem változott, de lenne egy kérdésem...
lehet már volt róla szó, igyekeztem végigolvasni mindenki hozzászólását, de közben nyüzsög a család, lehet kimaradt egy két mondat... tehát ha már emítettétek privát üzenetben is szívesen veszem a választ...
eddig meg volt a normál csoportok és az anarchista csoportok fórum etikettje, ami egy két dologban eltért... pl. gömbök kiadása, piaci info stb...
kaptam én is meghívót egy nagy fórumra, ahova anarchos barátok is bekerülhettek, akkor most hogy fog kinézni ez a dolog? akkor most a "barátikör fórum"-ra is bekerülhetnek majd mindenféle infok?


ja és még egy gondolat:
Ati, ha tényleg ennyire komoly volt a probléma, miért nem lehetett valami megbeszélést előtte tartani vagy szavazást vagy mit tudom én...
elég figyelmetlen vagyok ez tény és való, de minnap fórumoztam, beszélgettem másokkal és senki sem emlitette, hogy felmerült volna ez a téma...
szerintem kiötlöttünk volna valami jobb megoldást...
félek ez az új rendszer nagyon diszkriminativ lesz és innentől nem akarom sem magam sem előttem szólokat ismételni...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tavacska For This Useful Post:
  #323  
Old 06-20-2008, 06:24
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azon törtem a csöppnyi agyam, ha ez így marad hosszú távon akkor kellene játékon belül (fórum linken belül), valami olyan, ahol meg lehet nézni, hogy milyen fórumok vannak idáig létrehozva, kiknél lehet meghívót kérni oda, és milyen feltétele van.

pl.:

Fórum: Közös
Meghívó kérhető: Remy, Deni, Serg, én (értelemszerűen itt most orinevek/számok állnak)
Feltétel: nincs

vagy

5/U
Pool, Tsobi, én
Feltétel: jelenleg gyors csopis, van onnan indult ori

valami ilyesmi, szépen táblázatban, a "meghívó kérhető" pedig hivatkozva az adott fórum aktuális modijaira, ami ha bővül akkor ott meg befrissül.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Arwyl szelleme For This Useful Post:
  #324  
Old 06-20-2008, 06:29
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ja és azt a 100-as 24 órás limitet nem lehetne bővíteni?
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #325  
Old 06-20-2008, 06:38
Kisangyal86 Kisangyal86 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Fertőrákos
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default kérdés

Sziasztok!

Lehet nagyon rossz és már kitárgyalt kérdést fogok feltenni, nagyjából átfutottam az össze oldalt, de előfordulhat pont ez kimaradt.
Ha én nem vagyok tagja egyik fórumnak sem, hol láthatom a kitiltásokat? Olyan kitiltásokra gondoltam, hogy 168 körre pl, ami érinti ugye a játékot is.
vagy mindenképpen kötelező tagnak lenni, különben így jártam és nem tudom meg sehonnan?
Reply With Quote
  #326  
Old 06-20-2008, 07:27
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Azon törtem a csöppnyi agyam, ha ez így marad hosszú távon akkor kellene játékon belül (fórum linken belül), valami olyan, ahol meg lehet nézni, hogy milyen fórumok vannak idáig létrehozva, kiknél lehet meghívót kérni oda, és milyen feltétele van.

pl.:

Fórum: Közös
Meghívó kérhető: Remy, Deni, Serg, én (értelemszerűen itt most orinevek/számok állnak)
Feltétel: nincs

vagy

5/U
Pool, Tsobi, én
Feltétel: jelenleg gyors csopis, van onnan indult ori

valami ilyesmi, szépen táblázatban, a "meghívó kérhető" pedig hivatkozva az adott fórum aktuális modijaira, ami ha bővül akkor ott meg befrissül.
szerintem nem kellene Feltételt szabni. pláne mért ragaszkodik mindenki a csoport fórumhoz? nekem sokkal jobban tetszik, h ha csinálok egy szeretem a lovakat fórumot, akkor nincs belőle gond, h jajj a normálos és gyors csopis lóbarátaim nem tudnak ott jókat beszélgetni. inkább vmi olyan kellene változtatásnak, h amikor valaki létrehoz egy fórumot, akkor be tudja jelölni, h nyilvános legyen, akkor felkerülhetne egy mindenki által hozzáférhető listára játékon belül és egy kattintással jelezhetné, ha jelentkezni szeretne, amit az adott fórum modijai elfogadhatnak, v elutasíthatnak.

mi van azokkal az orikkal, akiknek nincs írásjoguk? hogyan fognak csatlakozni akármelyik fórumhoz?
Reply With Quote
  #327  
Old 06-20-2008, 07:38
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
szerintem nem kellene Feltételt szabni. pláne mért ragaszkodik mindenki a csoport fórumhoz? nekem sokkal jobban tetszik, h ha csinálok egy szeretem a lovakat fórumot, akkor nincs belőle gond, h jajj a normálos és gyors csopis lóbarátaim nem tudnak ott jókat beszélgetni. inkább vmi olyan kellene változtatásnak, h amikor valaki létrehoz egy fórumot, akkor be tudja jelölni, h nyilvános legyen, akkor felkerülhetne egy mindenki által hozzáférhető listára játékon belül és egy kattintással jelezhetné, ha jelentkezni szeretne, amit az adott fórum modijai elfogadhatnak, v elutasíthatnak.

mi van azokkal az orikkal, akiknek nincs írásjoguk? hogyan fognak csatlakozni akármelyik fórumhoz?
én úgy vettem le, hogy akinek megvonták az írásjogát, az az új fórummal törlődött, már csak az üzikre vonatkoznik, javítsatok ki, ha tévedek, nekem (még) nincs megvonva
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #328  
Old 06-20-2008, 07:43
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
én úgy vettem le, hogy akinek megvonták az írásjogát, az az új fórummal törlődött, már csak az üzikre vonatkoznik, javítsatok ki, ha tévedek, nekem (még) nincs megvonva
írtam vkinek, akinek nincs írásjoga:

FONTOS! A címzett országnak nincsen írási lehetősége, ezért üzenetedre nem fog tudni válaszolni!

megkérdeztem, h kell e neki meghívó! türelmessen várom a válaszát!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to csabi For This Useful Post:
  #329  
Old 06-20-2008, 07:45
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na nem tudom, nem teccik ez sehogyse senkinek. Nincs egy olyan fórum ahol mindneki mindenkivel írogathat. Próbálok csinálni egy közös fórumot, de ez a 100 meghívás/24 óra ezt is lelassítja...
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #330  
Old 06-20-2008, 07:54
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Na nem tudom, nem teccik ez sehogyse senkinek. Nincs egy olyan fórum ahol mindneki mindenkivel írogathat. Próbálok csinálni egy közös fórumot, de ez a 100 meghívás/24 óra ezt is lelassítja...
hát ha elkezded az 1-es orit meghívni, mire a végére jutsz, eltelik 6000nap és akkor csak 600ezerig csináltad. (persze a nemlétező orikat nem tudod meghívni, d akkor is szerintem kb 2000nap) jó szórakozást!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu