Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 06-05-2007, 15:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Legyen....

Ok, akkor majd jelentkezem
Addig meg még hátha lesznek érdeklődők és egyszer talán megoldható lesz magamtól is
Sponsored Links
  #52  
Old 06-05-2007, 15:54
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ati ezt írta:

Ennyire azért nem durva a helyzet, mert azért a ~1000 forintért nem 336 kört kapsz, hanem a dupláját: 672 kört.

Az átváltási arány viszont ettől függetlenül sajnos valós, hiszen egy sms jutaléka sokkal magasabb, mint a bankkártyás fizetésé, ezért kb ezt a 4x-es szorzót kellene ilyen esetben használni, míg bankkártyás fizetésnél megúsznád ennek a felével.
Jó megértettem, ez a lehetőség csak azokat érdekelné, akik sms-sel vipelik az orit. Aki bankkártyával vipel az be tudja vipelni a külföldit is.

Azért csak leesett
  #53  
Old 06-05-2007, 15:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
és akkor milyen arányban teszed át?
Gondolom 4:1
  #54  
Old 06-05-2007, 15:55
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Gondolom 4:1
hmmm...köszi
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
  #55  
Old 06-05-2007, 15:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
és akkor milyen arányban teszed át?
4:1, amiről végig beszéltünk. Ezért mondom, hogy igazából ez nagyon nem éri meg.

1200 forintos havi kártyadíj mellett mondjuk akár még szóba is jöhet, bár nekem a dombornyomott kártyám nem kerül ennyibe, úgyhogy egy netes kártyáért ennyit elkérni... ööö...
__________________
Hódító * Queosia
  #56  
Old 06-05-2007, 18:21
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor megláttam ezt a topiccímet, reméltem, kisül belőle valami jó. Tévedtem...
Mivel nem párbajozok, hogy elnyerjem a másét, kénytelen vagyok vip nélkül szabiztatni a külföldi orijaimat, mert nekem 4k kör nem ér meg 1k külföldi vipet, anélkül játszani pedig elég macerás. Hiába na, el vagyok kényelmesedve mint állat...

Én nem ismerem a nemzetközi piacot, de Szecsa hozzászólásában volt egy pont, ami megragadt. Hogy aszongya a nemzetközi gyakorlatban nem ritka, hogy az egyes országokban a helyi polgárok részére külön fizetési lehetőségeket kínálnak.
Ha így van, nem értem, miért ne lehetne normál sms-ben ( esetleg kicsit drágábban) vipelni az orikat. A külföldiek ellenében nem számít diszkriminációnak szerintem, egyszerűen szerezzenek egy Pannonos vagy T-Mobilos telót, és nekik is áll a zászló Mivel ők bankkártyával rendezik a vipet, mi se jutunk olcsóbban hozzá, csak nekünk lehetőség kellene helyi és nem nemzetközi sms-fizetésre.
Tudom, én konzervatív, bizalmatlan, és tapló is vagyok esetleg, de én a kp-ben bízok elsősorban. Mivel nem értek az ilyen jellegű technikai dolgokhoz, engem az életben meg nem győz senki, hogy tök biztonságosan kiadhatom egy netes oldalon a bankszámlám adatait, mert nem fognak vele visszaélni, szal tuti nem választok ilyen lehetőséget. Ezzel szemben szeretnék vipelni

Tudom, kicsit kuszára sikerült a hozzászólásom( újabban egyre gyakrabban van ilyen), de azért ezt is ki lehet logikázni
  #57  
Old 06-05-2007, 20:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Mikor megláttam ezt a topiccímet, reméltem, kisül belőle valami jó. Tévedtem...
Mivel nem párbajozok, hogy elnyerjem a másét, kénytelen vagyok vip nélkül szabiztatni a külföldi orijaimat, mert nekem 4k kör nem ér meg 1k külföldi vipet, anélkül játszani pedig elég macerás. Hiába na, el vagyok kényelmesedve mint állat...

Én nem ismerem a nemzetközi piacot, de Szecsa hozzászólásában volt egy pont, ami megragadt. Hogy aszongya a nemzetközi gyakorlatban nem ritka, hogy az egyes országokban a helyi polgárok részére külön fizetési lehetőségeket kínálnak.
Ha így van, nem értem, miért ne lehetne normál sms-ben ( esetleg kicsit drágábban) vipelni az orikat. A külföldiek ellenében nem számít diszkriminációnak szerintem, egyszerűen szerezzenek egy Pannonos vagy T-Mobilos telót, és nekik is áll a zászló Mivel ők bankkártyával rendezik a vipet, mi se jutunk olcsóbban hozzá, csak nekünk lehetőség kellene helyi és nem nemzetközi sms-fizetésre.
Tudom, én konzervatív, bizalmatlan, és tapló is vagyok esetleg, de én a kp-ben bízok elsősorban. Mivel nem értek az ilyen jellegű technikai dolgokhoz, engem az életben meg nem győz senki, hogy tök biztonságosan kiadhatom egy netes oldalon a bankszámlám adatait, mert nem fognak vele visszaélni, szal tuti nem választok ilyen lehetőséget. Ezzel szemben szeretnék vipelni

Tudom, kicsit kuszára sikerült a hozzászólásom( újabban egyre gyakrabban van ilyen), de azért ezt is ki lehet logikázni
Ha sms-ben rakod fel a vip-et a külföldi oridra, akkor sem jösz ki olcsóbban, legalábbis szerintem
  #58  
Old 06-05-2007, 20:22
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ha sms-ben rakod fel a vip-et a külföldi oridra, akkor sem jösz ki olcsóbban, legalábbis szerintem

Nem érted.
Nem nemzetözi sms-t akarok küldeni, hanem sima pannonost.
Pl így: Vip Q2346 vagy vip C3980
Szerintem oda tudják könyvelni ahova kell...
  #59  
Old 06-05-2007, 21:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Nem sikerült meggyőzni arról, hogy tömeges érdeklődést váltana ki a dupla áron való vipelés, úgyhogy ez a téma ismét megy az elvetettek közé. Továbbra is azt tudom mindenkinek javasolni, hogy bankkártya, vagy PayPal. PayPal egyenleg használata esetén még bankkártyát sem kell használnod, igaz itt első kérdés, hogy hogyan teszel rá akkor pénzt. Ezt esetleg ismerősökkel meg tudod beszélni.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol játékban magyarul beszélni? -(0Kristóf0)- Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 06-04-2007 13:32
Magyar nyelv Ati Fontos bejelentések 0 05-04-2007 13:29
Angolban az esemenyek alatt magyar szoveg van Madzin Lezárt hibák 1 02-21-2007 13:23
Vip Hétvégi Játékban Katona Piac megszűntetése. Rém Megvalósult javaslatok 252 02-18-2007 18:37
A piac, mint épület szerepe a játékban Lali Elvetett javaslatok 67 04-15-2006 20:53


All times are GMT +1. The time now is 12:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu