Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 04-04-2008, 21:40
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is online now
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Ha teljesen kezdő honlapszerkesztő vagy,akkor én ajánlom a gportal-t vagy az ultrawebet,nexust avagy az extrát.


Ezek egyikével még nekem is ment.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 04-04-2008, 22:38
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ha teljesen kezdő honlapszerkesztő vagy,akkor én ajánlom a gportal-t vagy az ultrawebet,nexust avagy az extrát.


Ezek egyikével még nekem is ment.
Én meg ajánlom az egyik böngészőprogramot a jegyzettömbben beírt kód leellenőrzésére. (Én még csak így csináltam annak idején...)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #123  
Old 04-04-2008, 22:53
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Angry

Wáááááááá szép lassan de módszeresen kezdek megőrülni és feladni :/
Kitartás még van, idegeim már kezdenek felőrlődni...ne add fel N.a.t. :ĐĐ
Matador köszi, most már ezekkel próbálkozom, de az egyik egyszerűen nem enged regisztrálni, a másik be se jön, a harmadik bonyolult, a negyedik meg... ehh, tulajdonképpen csak én vagyok béna :@ :ĐĐ De hogy ennyire?
Reply With Quote
  #124  
Old 04-04-2008, 23:09
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ha vmi gondod van,(gondolom HTML-lel kezdel), akkor vegyél fel msnre, és segítek
Nekem csak gondom van :/ :ĐĐ
Reply With Quote
  #125  
Old 04-04-2008, 23:22
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by N.a.t. View Post
Redback, Druida, köszönöm, megnézem, és kipróbálom. Ha még nekem is menni fog vele egy honlapszerkesztés akkor tényleg nagyon ügyes a cucc :ĐĐ
azt mondtad nekem is hogy köszönöm
pedig még nem is adtam meg a linket... amúgy Benjalandia vok ha nem tudnád

adj egy e-mailt mert arra tudok neked küldeni az oldalhoz meghívót... így tudsz regizni
Reply With Quote
  #126  
Old 04-06-2008, 21:52
Darkmaster Darkmaster is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 32
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

'stét.
Nincs itt valami unatkozó emberke, aki átnézne pár tíz megányi logot, meg sok párezer sor kódot, hogy mitől történik két másodperc alatt 73000 fájlművelet?

/Darkmaster morogva elvonul, hóna alatt egy liter kávéval, igen morcos arcot vágva/
Reply With Quote
  #127  
Old 04-07-2008, 01:41
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Darkmaster View Post
'stét.
Nincs itt valami unatkozó emberke, aki átnézne pár tíz megányi logot, meg sok párezer sor kódot, hogy mitől történik két másodperc alatt 73000 fájlművelet?

/Darkmaster morogva elvonul, hóna alatt egy liter kávéval, igen morcos arcot vágva/
Ha nagy leszek, Neked nagyon szívesen segítek majd :]]De várj kicsit míg felnövök :$ :]]

Egyébként alakulgat a honlapom ;]] Már csak egy gondom van, kellene egy felirat flashelve, na de az már tényleg nem megy :/

Last edited by N.a.t.; 04-07-2008 at 01:48..
Reply With Quote
  #128  
Old 04-07-2008, 09:32
Darkmaster Darkmaster is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 32
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by N.a.t. View Post
Már csak egy gondom van, kellene egy felirat flashelve, na de az már tényleg nem megy :/

Nem túl nehéz flash-ben csillogó-villogó feliratot készíteni, de mielőtt ideraknék egy linket, pls. gondold át, hogy tényleg szükséged van-e rá.
Ugyanis én is azon különleges emberfajtához tartozom, akire a funkció nélküli csicsától rájön a sikongató lábrázás, és visítva menekülök az ilyen oldalról. Vagy ha mégis olyan tartalom van rajt, ami érdekel, akkor az első dolgom letiltani a flasht.
A honlapok 95%-án fölöslegesen van rajt, mert semilyen funkcióval nem bír, az oldal működéséhez nem szükséges. Legfeljeb csak szép. De ez meg csak ezerből egy. Viszont növeli az oldal méretét, terheli a gépet. Bár a mai gépteljesítmények, és sávszélességek mellett ez nem nagy gond, de azért még mindig vannak párszáz mega memóriával ellátott gépek, kis sávszélen. Na, ők biztos nem örülnének neki. Ha weblapot készítesz, mindig igyekezz úgy elkészíteni, hogy az minden böngészőn, operációs rendszeren, és minden körülmény között ugyanúgy jelenjen meg.
Na, még mindig szeretnéd?
Reply With Quote
  #129  
Old 04-07-2008, 14:48
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Darkmaster View Post
Nem túl nehéz flash-ben csillogó-villogó feliratot készíteni, de mielőtt ideraknék egy linket, pls. gondold át, hogy tényleg szükséged van-e rá.
Ugyanis én is azon különleges emberfajtához tartozom, akire a funkció nélküli csicsától rájön a sikongató lábrázás, és visítva menekülök az ilyen oldalról. Vagy ha mégis olyan tartalom van rajt, ami érdekel, akkor az első dolgom letiltani a flasht.
A honlapok 95%-án fölöslegesen van rajt, mert semilyen funkcióval nem bír, az oldal működéséhez nem szükséges. Legfeljeb csak szép. De ez meg csak ezerből egy. Viszont növeli az oldal méretét, terheli a gépet. Bár a mai gépteljesítmények, és sávszélességek mellett ez nem nagy gond, de azért még mindig vannak párszáz mega memóriával ellátott gépek, kis sávszélen. Na, ők biztos nem örülnének neki. Ha weblapot készítesz, mindig igyekezz úgy elkészíteni, hogy az minden böngészőn, operációs rendszeren, és minden körülmény között ugyanúgy jelenjen meg.
Na, még mindig szeretnéd?

Igen. Az oldal nemesen egyszerű lett (:P:ĐĐ) de van egy felirat, ami jó lenne flashelve.
Nem csillogó villogó szikrázó giccsre gondolok, hanem egy egyszerű bordó feliratra, ami időnként pld 2 mp-enként felvillan az oldalon. És aflash funkciója a figyelemfelkeltés lenne :]
Az oldal színei sötétzöld-fehérek, teljesen egyszerűek (és szerintem ízlésesek) de az a bordó izé jól nézne ki ott :$ :]
Szerintem.
:]]
Jap, meg terveznem kellene egy bannert, logót, akármit, de azt se tudom hogy hol kezdjem el :$
Köszönöm a segítségedet Darkmester :]
Reply With Quote
  #130  
Old 04-07-2008, 20:26
Darkmaster Darkmaster is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 32
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Hát, ha csak két másodpercenként akarsz egyet villantani, oda bőven elég egy gif, és akkor garantáltan nem lesznek a látogatóknak problémái vele, mivel kevés frame-ből áll, gyorsan betöltődik, és semmilyen plugin nem kell hozzá.
Meg lehet különben valahol majd lesni ezt az oldalt, vagy nem publikus?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu