Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #381  
Old 01-15-2011, 18:37
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
Szép terjedelmes választ kaptunk Vityutól valószínűleg nincs meg az aktuális agresszor klán tagjainak ütés közbeni éplistája, nekem meg vannak...köze nincs a számolgatásodhoz.
Hidd el, én sem ülök homokba dugott fejjel a A-ban. Csak leírtam egy számítást. Ne várd el, légyszíves, hogy a többit is én számoljam ki. Ne várd el, hogy annak is utána nézzek, hogy mekkora sereget tarthat benn az az ország, ne várd, hogy figyeljem a piacot helyetted, és azt se, hogy az agresszor klán maximális benn tartható klánvagyonát én számoljam össze, és összevessem a piaci árakkal... Minden valamire való vezér tegye meg magának.
Megosztom a véleményem az összes A-s ellenfelemmel, és ahogy megpróbáljátok beállítani: hülyeséget beszélek...

Hozzátenném, hogy van benne egy szó. 70% barakk kell akkor is, HA MINDEGYIK ORK... De ha jobban tudod, akkor számold ki, és oszd meg velem.

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
amúgy meg a nem tudod védeni nem azt jelenti,hogy nem tudod tele venni magad íjjal hanem azt , hogy az is kevés,
Egyébként tudom , hogy az eredeti ötlet nálad valóban a támadó játék preferálása miatt született meg , de nyilvánvalóan van ennek más vonzata is .Ahány ház annyi szokás , és hamar meg lehet találni hogy fordítsunk a javunkra valami új szabályt , ahhoz viszont hogy ezt kihasználhassuk három dolog kell pénz, pénz és pénz.....
Annak idején, amikor a dragonba kerültem, akkor összesen 1 országot tudtunk televenni az EGÉSZ klánvagyonból. Mit csináltunk? Termeltünk. Sikerült? Ja, sikerült. Másnak ez sikerülhet? Áh, biztos nem, nekünk volt valami büdös auránk, amitől elkerültek minket...

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
nagyobb klánok tagjai egyetértésben kapják le a tíz körméről, hogy már csak azért sem szeretném a változást.
A nagyobb klánok tagjai? Asszem a nemrégi 3milla pontos klán igencsak nevezhető volt nagyobbnak. Meg előtte volt valami black dragon, ahonnan nemrégen eljöttél. Tudod mit, örülök neki. Ha valaki ennyire retteg, hogy földet veszíthet, az nem szolgálja a klánjának az érdekeit.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #382  
Old 01-15-2011, 18:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Vityu! Leírtam korábban, hogy soha nem éltem, éltünk még eddig a kidobálós módival...
Tisztelem, becsülöm Manapság egyre nagyobb érdem ez azok között, akik nem feltétlen bunkerklánban ülnek.

Egyébként tudjátok mi a legjobb megoldás a klánnal történő földvesztés ellen? 10 db 30/30-as elf. Ez bezzeg nem tetszik, ugye? Mert a törpe az kell, mi, de menni nem akar majd, ha az éjszaka kiszedik közületek, és a csoport alján áll meg legközelebb... Meg hát nehogy már elffel játsszak, mikor aktív vagyok... Orkot nekem!!! Vááááá... Aztán meg jajj, mi lesz velünk ideállt egy kizárólag támadni képes klán, amelyikben a 2x nagyobb országokat is fel tudjuk mérni, és nincs bennük egy deka torony sem.... jajjmostmi lesz...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #383  
Old 01-15-2011, 18:58
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ricsi- View Post
Nem érted.
Ha elveszik a vízipisztolyomat (kidobálás), akkor vegyék már el mások rakétavetőjét is (elfokozás).
Ennyi.

Felőlem megszűnhet mindkettő, de az se érdekel, ha megmarad.
A lényeg, hogy: MINDKETTŐ
Te nem érted:

Attól, hogy valaki béna és nem tudja megvédeni magát, még nem lesz létjogosultsága annak, hogy egy csata elől veszteségek nélkül el tudjon menekülni a kidobálással.

A másik: attól, hogy egy szabályt módosítunk, egyáltalán nem kell módosítani egy tök másikat. Annak a szabálynak is megvan a maga topicja.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #384  
Old 01-15-2011, 19:04
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Te nem érted:

Attól, hogy valaki béna és nem tudja megvédeni magát, még nem lesz létjogosultsága annak, hogy egy csata elől veszteségek nélkül el tudjon menekülni a kidobálással.

A másik: attól, hogy egy szabályt módosítunk, egyáltalán nem kell módosítani egy tök másikat. Annak a szabálynak is megvan a maga topicja.
Attól, hogy valaki béna és nem tudja megvédeni magát, még nem lesz létjogosultsága annak, hogy egy csata elől veszteségek nélkül el tudjon menekülni elfokozással.

A másik: attól, hogy egy szabályt módosítunk, egyáltalán nem kell módosítani egy tök másikat. Annak a szabálynak is megvan a maga topicja
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Ricsi- For This Useful Post:
  #385  
Old 01-15-2011, 19:10
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

én csak az nem értem vityu hogy ideirod hogy nem erted hogy lehet hogy vannak akik kidobálnak es nem szembemennek
de kicsivel késobb beirod hogy régen annyi pénz volt a klánotokban hogy 1 orit tudtatok televenni
most akkor elfelejtetted hogy mi volt régen, vagy nem ?
amelyik klánnak van is pénze az sem biztos hogy hozzáfér a dolgaihoz
nem tudsz belegondolni milyen ha a fele klán nincs gépnél ?
vagy esetleg mindenki gépnél van de elbaxtátok a piacolást és rohadtul nincs elég kp ?
lehet ez jol szervezett klánoknál alap dolog
de a-ban nem az osszes ország profi játékos
es a klánok 1/3ada se jol szervezett
azért mert ti kikupálodtatok miert lesz a másikbol hulye mert az ő klánja rosszul szervezett ???????????

én csak és kizárolag a 2 kiskapu egyszerre torténo becsukását tartom elfogadhatonak
az abszurd hogy a gazdagok kiskapuja megmaradjon de a szegényebb es rosszul szervezettség miatt kidobálosokét meg becsukjuk
ha fontossági sorrendet kéne állitani biztos nem a szegények menekuloutját zárnám be elobb hanem a másikat
de sztem is vagy mind2 legyen becsukva, vagy egyik se

Last edited by NewJackCity; 01-15-2011 at 19:16..
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #386  
Old 01-15-2011, 19:18
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Mielőtt itt olyan sokmindenkiben feltámadna Robin Hood szelleme és a szegények védelmezésére kélne:
Egyetlen olyat sem olvastam még a topicokban, hogy azért dobálta valaki szét a klánt, mert csórók voltak, az ellenfél meg gazdag. Általában a klán pocsék felépítése, vagy a tagok jelen nem léte volt az indok. Mindkettőre más a megoldás, mint ez a kiskapu.
Az egyik legnagyobb kidobálást épp a pékek csinálták, pedig ott aztán volt pénz bőven.

Ha pedig tuti bukó a csata és ez a kiskapu sincs, akkor bonts egy nagyot és csak fele veszteséged lesz, legközelebb pedig jobban építed fel a klánt.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #387  
Old 01-15-2011, 19:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
én csak az nem értem vityu hogy ideirod hogy nem erted hogy lehet hogy vannak akik kidobálnak es nem szembemennek
de kicsivel késobb beirod hogy régen annyi pénz volt a klánotokban hogy 1 orit tudtatok televenni
most akkor elfelejtetted hogy mi volt régen, vagy nem ?
amelyik klánnak van is pénze az sem biztos hogy hozzáfér a dolgaihoz
nem tudsz belegondolni milyen ha a fele klán nincs gépnél ?
vagy esetleg mindenki gépnél van de elbaxtátok a piacolást és rohadtul nincs elég kp ?
lehet ez jol szervezett klánoknál alap dolog
de a-ban nem az osszes ország profi játékos
es a klánok 1/3ada se jol szervezett
azért mert ti kikupálodtatok miert lesz a másikbol hulye mert az ő klánja rosszul szervezett ???????????

én csak és kizárolag a 2 kiskapu egyszerre torténo becsukását tartom elfogadhatonak
az abszurd hogy a gazdagok kiskapuja megmaradjon de a szegényebb es rosszul szervezettség miatt kidobálosokét meg becsukjuk
ha fontossági sorrendet kéne állitani biztos nem a szegények menekuloutját zárnám be elobb hanem a másikat
de sztem is vagy mind2 legyen becsukva, vagy egyik se
Ez egy stratégiai játék, ahol nem cél a szegények és elesettek védelme. Ha rosszul szervezett a klán stratégiája, akkor legyen sikeres egy STRATÉGIAI JÁTÉKBAN? Nem tartod egy kicsit abszurdnak?

Ha már beszélsz a nagy klánok elfokozási lehetőségeiről:
Én sem tartom jó dolognak az elfokozást, ami már megint nem ez a téma . A sikereit a STRATÉGIÁJÁNAK köszönhette. A megálmodott játékstílus vitte őket oda, ahol vannak. Ha a játék ad rá lehetőséget, akkor fokozzon el, nem érdekel, mert megteheti, mert nem a javasasszony imádkozta fel a pontlista felső részére.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #388  
Old 01-15-2011, 19:26
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Vityu! Amennyiben nem cél a szegények és elesettek védelme, akkor mi a francnak lett bevezetve a könnyített fordulás A-ból?
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
  #389  
Old 01-15-2011, 19:29
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez egy stratégiai játék, ahol nem cél a szegények és elesettek védelme. Ha rosszul szervezett a klán stratégiája, akkor legyen sikeres egy STRATÉGIAI JÁTÉKBAN? Nem tartod egy kicsit abszurdnak?

Ha már beszélsz a nagy klánok elfokozási lehetőségeiről:
Én sem tartom jó dolognak az elfokozást, ami már megint nem ez a téma . A sikereit a STRATÉGIÁJÁNAK köszönhette. A megálmodott játékstílus vitte őket oda, ahol vannak. Ha a játék ad rá lehetőséget, akkor fokozzon el, nem érdekel, mert megteheti, mert nem a javasasszony imádkozta fel a pontlista felső részére.
ha esetleg nem vetted volna észre
az ide irkálok nagy része egy témának tekinti a kettot
bárhányszor is irja be valamelyik okos hogy ez nem az a téma
mivel egy menekulout bezárásárol van szo
ezért addig nyugodtan lehet a másik menekuloutat is ellenérvként felhozni, amég ati máshogy nem rendelkezik !
Reply With Quote
  #390  
Old 01-15-2011, 20:06
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 4%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez egy stratégiai játék, ahol nem cél a szegények és elesettek védelme. Ha rosszul szervezett a klán stratégiája, akkor legyen sikeres egy STRATÉGIAI JÁTÉKBAN? Nem tartod egy kicsit abszurdnak?

Ha már beszélsz a nagy klánok elfokozási lehetőségeiről:
Én sem tartom jó dolognak az elfokozást, ami már megint nem ez a téma . A sikereit a STRATÉGIÁJÁNAK köszönhette. A megálmodott játékstílus vitte őket oda, ahol vannak. Ha a játék ad rá lehetőséget, akkor fokozzon el, nem érdekel, mert megteheti, mert nem a javasasszony imádkozta fel a pontlista felső részére.
Gratulálok!
Nem politikus vagy véletlenül?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Serg For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 05:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu