Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-08-2010, 11:03
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én ellenzem a javaslatot mert
-nekem jobban tetszik az Új személyiség: szövetségi harcos javaslatom és a két javaslat kizárja egymást
-szerintem jót tenne az 1A-nak, ha a több személyiségre hajtó orik az 1A-ból fordulnának.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 01-08-2010, 17:03
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Nem támogatom semmilyen formában: aki több szemes orit szeretne az A ban az forduljon le és hozzon fel többszemes országot.
Nem is értem ilyesmi hogy vetődhet fel valakiben:a második harmadik sokadik személyiség annak jár aki körbefordul,ha nem megy körbe akkor nem jár.
Reply With Quote
  #13  
Old 01-08-2010, 17:34
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha van A-n kívül 2 országod, akkor is meg van 5k kör alatt. Ettől kevesebb semmiképpen sem legyen.
Többértelmű a dolog, egyrészt ha A-n kívül van 2 ori (nem nekem és nem is neked, hanem valakinek), az a fentebbi példában 3-nak felelne meg.
Másrészt idő alatt sztm azt érdemes nézni, amennyi alatt effektíve megszerezhető lenne így az A-s ori kiskék száma, az pedig alap esetben (új ember, 2 ori) nem annyi amíg 1x fordul, mert először a lentinek kéne szereznie s csak aztán jutna a föntinek, ez pedig nem 5k kör, hanem 10k ahogy a kék számok tartanak a végtelen felé.

ez persze szőrszálhasogatás.
__________________

Reply With Quote
  #14  
Old 01-08-2010, 17:56
szinkoly szinkoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Hungary, Balaton:)
Posts: 91
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Nekem nem tetszik az ötlet, és ugyanaz a legfőbb ellenindokom, mint sokaknak előttem: Aki fenntart orit A-ban (legyen az vagy azért, hogy fent játszhasson, vagy azért, hogy könnyebben forogjon lent), az igenis forduljon le, ha szeretne rá több személyiséget. Az igaz, hogy nem könnyű dolog, de ha közben forog a B-s orival és arra szerez kék számot, az már így is könnyítés. Ezek után nehogy már megkapja az A-s orijára is a plusz szemet. Ennyire ne legyen könnyű.
Reply With Quote
  #15  
Old 01-08-2010, 18:02
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szinkoly View Post
Nekem nem tetszik az ötlet, és ugyanaz a legfőbb ellenindokom, mint sokaknak előttem: Aki fenntart orit A-ban (legyen az vagy azért, hogy fent játszhasson, vagy azért, hogy könnyebben forogjon lent), az igenis forduljon le, ha szeretne rá több személyiséget. Az igaz, hogy nem könnyű dolog, de ha közben forog a B-s orival és arra szerez kék számot, az már így is könnyítés. Ezek után nehogy már megkapja az A-s orijára is a plusz szemet. Ennyire ne legyen könnyű.
Csak egy felreertest tisztaznek: nincs is. Vagy ez kapja, vagy az.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #16  
Old 01-08-2010, 18:22
szinkoly szinkoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Hungary, Balaton:)
Posts: 91
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Csak egy felreertest tisztaznek: nincs is. Vagy ez kapja, vagy az.
Igaz-igaz, mea culpa, elnézést.
Viszont:
Ez is könnyebb... Mégpedig azért, mert: Sokaknak van A-ban jól kidolgozott, gigás országai, amiket nem szeretnének lefordítani, ha már olyan magasra jutottak nagy nehézségek árán. Ez érthető. De attól még a forgó ország, amitől úgymond megkapná az új szemet, az azt magának teljesíti és szerzi meg, az A-s ori "semmit se tesz érte". Könnyítésnek érzem ezt e lehetőséget, hiszen mivel A-s ori mellett könnyebb egy lenti forgónak több személyiséget szerezni, ezért ha ezt még át is adhatná a fentinek, akkor ezzel könnyítenénk az A-s ország helyzetét.
Reply With Quote
  #17  
Old 01-08-2010, 19:27
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

alapvetően én sem támogatnám ezt a dolgot...


ha viszont netalántán bevezetésre kerülne, akkor ez egy nagyon okos gondolat:

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
...az 1A ori kék száma nem lehet magasabb ilyen módon a 2B-ből forduló országénál....
Reply With Quote
  #18  
Old 01-09-2010, 18:21
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sziasztok!

Volt valakinek az az otlete, hogy mivel, ha valaki huzamosabb ideig szeretne A-ban maradni, nem tudja ott novelni a szemelyisegei szamat, ezert a B-bol forgo orszag atadhassa a lefordulaskor kapott szemelyiseget az A-s orszagnak.

Rogton jott erre egy olyan korlatozas otlet, hogy ezt maximum 5000 koronkent lehessen megtenni. (Felolem lehet nagyobb is ez a hatar).

Ugy emlekszem, tobbeknek tetszett akkor ez az otlet, gondoltam, nyitok egy temat neki, ne sikkadjon el.
nem tetszik..:P nem támogatom tessék forogni a fő orival :P
Reply With Quote
  #19  
Old 02-03-2010, 18:02
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Én úgy gondolom aki A ban akar játszani játszon azzal az orival amivel feljutott , ez az ötlet csak elősegítené azt a folyamatot , hogy a top egyre feljebb kerüljön , én inkább olyasmit támogatnék , hogy a második szintről az első orival 2000 kör után a másodikkal 3000 kör után és így tovább... lehessen lefordulni , az újonan A ba feljutó országoknak egyre nehezebb megyszerezni az új személyiséget miközben a régen ott játszók így is vidáman pörögnek a második szintről, arra kellene kitalálni inkább valamit , hogy a sok fent üldögélő orit lefordulásra késztessük , akik később kezdtek játszani így is óriási hátrányban vannak már.
Reply With Quote
  #20  
Old 02-03-2010, 19:40
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

nem támogatom ezt, mert nagyon feltolná a top határt, igy is elszabadul
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabadsaghoz apro kiegeszites Remedy Megvalósult javaslatok 22 10-28-2009 12:35
Fordulás vityu Lezárt hibák 0 11-25-2008 16:28
Kiegészítés a törlésig ütéshez Vas Elvetett javaslatok 6 04-16-2007 05:49
A-ban egy kis kiegészítés folyt.köv. Deni Megvalósult javaslatok 4 10-16-2006 16:45
A-ban 1 kis kiegészítés Iron Megvalósult javaslatok 10 10-13-2006 15:16


All times are GMT +1. The time now is 23:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu