Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3251  
Old 01-23-2010, 23:18
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Miért hiszik azt egyes emberek, hogy csak úgy játszadozhatnak egy másik ember érzéseivel? Miért oly képmutatók egyes emberek? Ja, és miért gerinctelenek egyes emberek?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3252  
Old 01-25-2010, 09:04
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Miért hiszik azt egyes emberek, hogy csak úgy játszadozhatnak egy másik ember érzéseivel? Miért oly képmutatók egyes emberek? Ja, és miért gerinctelenek egyes emberek?
És vajon miért kérdeznek annyit?
Reply With Quote
  #3253  
Old 01-25-2010, 09:35
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
És vajon miért kérdeznek annyit?
Ne haragudj, de egyáltalán nem ismersz engem. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok képmutató. Kimondom, még ha a "tömegnek" nem is tetszik. Nem vagyok gerinctelen, ha valamit mondtam, azt vállalom. Legalábbis én azt hiszem, ilyen vagyok.
Reply With Quote
  #3254  
Old 01-25-2010, 10:18
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ne haragudj, de egyáltalán nem ismersz engem. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok képmutató. Kimondom, még ha a "tömegnek" nem is tetszik. Nem vagyok gerinctelen, ha valamit mondtam, azt vállalom. Legalábbis én azt hiszem, ilyen vagyok.
nem minősítettelek, semmi bajom veled. egyetértek azzal amit írtál (kérdeztél), én csak hozzzátettem hogy a tököm tele van azokkal az emberekkel akik mindig kérdeznek, de sose mondanak semmit...
Reply With Quote
  #3255  
Old 01-25-2010, 10:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
csak hozzzátettem hogy a tököm tele van azokkal az emberekkel akik mindig kérdeznek, de sose mondanak semmit...
De most miért? Mi a baj velük? Az, hogy csak kérdeznek? De ez miért baj? Hogy nincs egyetlen kijelentőmondat se a beírásukban? Tényleg gond?

__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #3256  
Old 01-25-2010, 10:20
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
De most miért? Mi a baj velük? Az, hogy csak kérdeznek? De ez miért baj? Hogy nincs egyetlen kijelentőmondat se a beírásukban? Tényleg gond?


miért lenne gond?
de tényleg téged nem zavar? te szereted ezeket? és egyáltalán?
Reply With Quote
  #3257  
Old 01-25-2010, 10:23
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
nem minősítettelek, semmi bajom veled. egyetértek azzal amit írtál (kérdeztél), én csak hozzzátettem hogy a tököm tele van azokkal az emberekkel akik mindig kérdeznek, de sose mondanak semmit...
Költői kérdés? No mindegy. Akkor válaszolom is. Azért játszanak egyes emberek mások érzéseivel, mert azt hiszik, mindent megtehetnek, nem fog származni belőle semmi bajuk.Sajnos sokszor tényleg nem is származik belőle bajuk.

Képmutatónak lenni az egyik legegyszerűbb a mai világban. Mindenkinem megmondjuk amit hallani szeretne, és nem azt amit mi gondolunk. Szerintem ez onnan jön, hogy sok ember azért divatol, mert nem akar kitűnni a "trendik" közül. Szerintem akkor lesz valaki igazán menő és trendi, ha kitűnik a mindennapok embereiből, jelen esetben úgy, hogy felvállalja azt, amit gondol, és nem azt mondja amit hallani akarnak.

Gerinctelenség... Mindig voltak, vannak és lesznek gerinctelen emberek, akármit is teszünk ellenük. Ez kicsit olyan mint a kapzsiság. Nem jó, de mégis mindig lesz.
Reply With Quote
  #3258  
Old 01-25-2010, 10:29
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Költői kérdés? No mindegy. Akkor válaszolom is. Azért játszanak egyes emberek mások érzéseivel, mert azt hiszik, mindent megtehetnek, nem fog származni belőle semmi bajuk.Sajnos sokszor tényleg nem is származik belőle bajuk.

Képmutatónak lenni az egyik legegyszerűbb a mai világban. Mindenkinem megmondjuk amit hallani szeretne, és nem azt amit mi gondolunk. Szerintem ez onnan jön, hogy sok ember azért divatol, mert nem akar kitűnni a "trendik" közül. Szerintem akkor lesz valaki igazán menő és trendi, ha kitűnik a mindennapok embereiből, jelen esetben úgy, hogy felvállalja azt, amit gondol, és nem azt mondja amit hallani akarnak.

Gerinctelenség... Mindig voltak, vannak és lesznek gerinctelen emberek, akármit is teszünk ellenük. Ez kicsit olyan mint a kapzsiság. Nem jó, de mégis mindig lesz.
tényleg nem neked szólt a dolog. csak az életben rengeteg ember van aki mindenhol kérdéseket tesz fel nagy hangon, és sosem tesz mást mint kérdez...
nézem a tévét, a politikai műsorban emberem kérdez habzó szájjal vagy 100-at, aztán mikor állást kellene foglalni jön valami zavaros hablaty amit 3 diplomámmal se vagyok képes megérteni...
ezért kezdem utálni a kérdő mondatokat...

így már jobb, nem? (azért én is kérdezek )
Reply With Quote
  #3259  
Old 01-25-2010, 11:18
Démonka Démonka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

"Inkább a kérdéseiről, mintsem a válaszairól ítélj meg egy embert." (Voltaire)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Démonka For This Useful Post:
  #3260  
Old 01-30-2010, 17:45
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Úúúúúútálom a havat!
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu