Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: 6 vagy 12?
6 0 0%
6 plusz torony bónusz 4 14.29%
12 13 46.43%
12 plusz torony bónusz 11 39.29%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-19-2007, 12:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Ati nem én kezdtem el szerintem azt,hogy na jól kössünk bele a másikba
Csak mert válaszolni merek már te is engem fogsz kiMondjuk már megszoktam...
Teljesen mindegy, hogy ki kezdi. Ha van egy ember, aki mindenkiből ezt hozza ki, akkor annak az embernek kell figyelnie arra, hogy ne provokáljon másokat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-19-2007, 12:59
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

először is: Harci, miért nem nyitottad a viccekhez vagy a chatbe ezt a topicot?

amúgy én most is azt mondom, amit a tegnap mondtam, amikor megtiszteltetek azzal, hogy behívtatok abba az msn-es káoszba (köszönet érte utólag is). szóval én annak az oldalnak adok igazat, amelyik többet fizet.
valaki ajánlott 2 sört eddig, de sajnos nem tudom, hogy melyik oldalon áll.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #23  
Old 09-19-2007, 13:00
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
először is: Harci, miért nem nyitottad a viccekhez vagy a chatbe ezt a topicot?

amúgy én most is azt mondom, amit a tegnap mondtam, amikor megtiszteltetek azzal, hogy behívtatok abba az msn-es káoszba (köszönet érte utólag is). szóval én annak az oldalnak adok igazat, amelyik többet fizet.
valaki ajánlott 2 sört eddig, de sajnos nem tudom, hogy melyik oldalon áll.
Ja és mert hódos kérdés
Ha jól emléxem Dragon volt és ő a 14 mellett
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #24  
Old 09-19-2007, 13:02
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Teljesen mindegy, hogy ki kezdi. Ha van egy ember, aki mindenkiből ezt hozza ki, akkor annak az embernek kell figyelnie arra, hogy ne provokáljon másokat.
Elmondod nekem mi volt a provokálásom Remedy hsz elött?
Mert kapásból a kezdő hsz-be ahogy van ugy belekötöttekÉs ráadásul olyan dolgokkal ami ugy ahogy van....
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #25  
Old 09-19-2007, 13:06
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Remedynek és Pax Hungaricumnak is olyan választ írtam amilyen módon ők írtak nekem. Ugyhogy nem én provokáltma őket hanem ők engem...
Ez szerintme más dolog...
Most ebéd aztán ha még nem leszek kitiltva folytatom
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #26  
Old 09-19-2007, 13:13
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Remedynek és Pax Hungaricumnak is olyan választ írtam amilyen módon ők írtak nekem. Ugyhogy nem én provokáltma őket hanem ők engem...
Ez szerintme más dolog...
Most ebéd aztán ha még nem leszek kitiltva folytatom
En nem provokaltalak. Teljesen feleslegesnek tartom, hogy topicot nyitsz, amikor tudod a valaszt. A tobbiektol is teljesen feleslegesnek tartom a kotozkodeseket, ami csak es kizarolag a szemelyednek szol. Es Te is pontosan tudtad, hogy ez lesz belole. Ergo, meg se kellett volna nyitni a topicot, de ha mar megnyitottad, a tobbieknek nem kellett volna igy hozzaallniuk.

Nem egeszen ertem, miert pont az en hozzaszolasom tunt neked provokalasnak, kotozkodesnek...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #27  
Old 09-19-2007, 13:14
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Teljesen feleslegesnek tartom, hogy topicot nyitsz, amikor tudod a valaszt. A tobbiektol is teljesen feleslegesnek tartom a kotozkodeseket, ami csak es kizarolag a szemelyednek szol.
Egyetértek.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #28  
Old 09-19-2007, 13:14
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En nem provokaltalak. Teljesen feleslegesnek tartom, hogy topicot nyitsz, amikor tudod a valaszt. A tobbiektol is teljesen feleslegesnek tartom a kotozkodeseket, ami csak es kizarolag a szemelyednek szol. Es Te is pontosan tudtad, hogy ez lesz belole. Ergo, meg se kellett volna nyitni a topicot, de ha mar megnyitottad, a tobbieknek nem kellett volna igy hozzaallniuk.

Nem egeszen ertem, miert pont az en hozzaszolasom tunt neked provokalasnak, kotozkodesnek...
Akkor kérlek adj 1 tippet ,hogy gyözzem meg az ismim aki 15embertől hiába hallotta,hogy a nincs igaza.
Vagy hagyjam tévhitben?
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #29  
Old 09-19-2007, 13:15
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Akkor kérlek adj 1 tippet ,hogy gyözzem meg az ismim aki 15embertől hiába hallotta,hogy a nincs igaza.
Vagy hadjam tévhitben?
Linkeld be a súgót.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #30  
Old 09-19-2007, 13:21
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Linkeld be a súgót.
Hát a súgónak azt a részét sokszor elolvasta de hát félreért valamit szerintem
De ott volt Burning is ő is bemásolta neki a súgóból azt a részt.
Én mindennel probáltam gyözködni...
Nem volt elég
Ugyhogy nem szórakozás képpen nyitottma meg ezt a témát. És nem is akartam senkinek semmi rosszat szólni...De én nem vagyok olyan, hogy türöm az oktalan beszólásokat.
Tudom most ebböl a szövegből valaki kiragad majd egy szót és beírja ez hibás :S De már csak azért se rakom a wordbe:P
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
04.02. Szövetségi játék Ati Hódító Kézikönyv 3 08-29-2007 16:33
Hullának teki vagy nem ? Bonesoul Általános beszélgetés Hódítós témákban 14 05-29-2007 02:23
Moderálás vagy mi a szösz Lik-lak Általános beszélgetés Hódítós témákban 198 11-21-2006 21:20
Ati régen vagy most az űber kedvességével dreaman68 Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 11-16-2006 16:32
Országfeltörések vagy mi a szösz? monro Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 06-27-2006 16:04


All times are GMT +1. The time now is 20:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu