Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-25-2007, 17:31
Vili Vili is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Mágikus események rögzítése

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy varis játékos, ezért lehet, hogy olyan dolgot jelzek, ami nem hiba, akkor elnézést.
Ma először varázsoltam valakire krónikát, és a sikeres varázslat után láttam is az eseménylistáját, viszont mikor kicsit később (még ugyanabban a körben) vissza akartam keresni, hogy mik is voltak az események, a varázslatom eredményét sehol nem találtam. Ezt meglepetten tapasztaltam, hiszen a többi információszerző varázslat eredménye (teljes krónika, távolbalátás, kristálygömb, térkapu felderítése) valahol, valamilyen módon rögzítésre kerül. Vagy az események menü mágikus események részében, vagy a kristálygömböknél.
Szóval nem értem, hogy a krónika eredménye miért nem marad meg, illetve miért csak az a része, hogy tart-e a kérdéses ország felé sereg.
Vagy csak én voltam bamba, és nem vettem észre, hogy ott van?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-25-2007, 17:48
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Nem kell állandóan hibára gyanakodni! Most már tudod, hogy ez nem kerül rögzítésre, tehát ha kell, akkor magadnak kell elmentened.
  #3  
Old 02-25-2007, 18:00
Vili Vili is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Nem kell állandóan hibára gyanakodni! Most már tudod, hogy ez nem kerül rögzítésre, tehát ha kell, akkor magadnak kell elmentened.
Ez igaz, meg tudom oldani, de miért ne kerülhetne ez is automatikusan rögzítésre, ha már a többi is úgy van?
  #4  
Old 02-25-2007, 18:03
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Vili View Post
Ez igaz, meg tudom oldani, de miért ne kerülhetne ez is automatikusan rögzítésre, ha már a többi is úgy van?
Akkor meg megbeszélést kellene róla nyitni, egyébként lehet, hogy azért nem rögzíti, mert sok adat. Most néztem hv-ban egy krónikát, és jó hosszúrsa sikeredett, több, mint egy oldal volt.
  #5  
Old 02-25-2007, 18:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vili View Post
Ez igaz, meg tudom oldani, de miért ne kerülhetne ez is automatikusan rögzítésre, ha már a többi is úgy van?
Teljesen átláthatatlan lesz tőle az eseménylistád, ha valaki csinál oda 2-3 ilyen varázslatot. Az átláthatóság kedvéért ez nem kerül rögzítésre. Ha a tényleges eseménylistára kíváncsi vagy, akkor a teljes krónika azt tartalmazza, és csak egyszer, nem minden alkalommal a teljes listát, amikor valaki ezt a varázslatot kiadta.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 02-25-2007, 18:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Akkor meg megbeszélést kellene róla nyitni, egyébként lehet, hogy azért nem rögzíti, mert sok adat. Most néztem hv-ban egy krónikát, és jó hosszúrsa sikeredett, több, mint egy oldal volt.
Így van, ezt most képzeld el egymás után 4-5-6 példányban.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 02-25-2007, 18:11
Vili Vili is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 94%
Question

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Teljesen átláthatatlan lesz tőle az eseménylistád, ha valaki csinál oda 2-3 ilyen varázslatot...
Hmmm... Ha jobban belegondolok, ebben van valami.
De ha jól értem, akkor ha a szövetség egy tagja teljes krónikát varázsol, akkor azt a szövetség összes tagja láthatja?
  #8  
Old 02-25-2007, 18:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vili View Post
Hmmm... Ha jobban belegondolok, ebben van valami.
De ha jól értem, akkor ha a szövetség egy tagja teljes krónikát varázsol, akkor azt a szövetség összes tagja láthatja?
Nem, ezt mindenki saját maga láthatja. Ha esetleg élőhalott vagy, és emiatt nem tudod, akkor érdemes megkérni a szövi valamelyik tagját, hogy szövifórumra másolja be az aktuális részeket mondjuk.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 02-25-2007, 18:14
Vili Vili is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 94%
Thumbs up

Rendben, köszönöm, nincs több kérdésem.
  #10  
Old 02-26-2007, 09:00
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Azt ugye nem felejtettétek el, hogy míg a teljes krónika 24 órát mutat, a sima krónika 3 napot...
Így hiába megy rajtad a teljes, 2 napnál régebbieket nem láthatsz... Míg ha nyomsz valakire sima krónikát, akkor igen...
És ugye ha azt nem mentetted el, akkor elvész örökre...

-csak megjegyeztem-
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Régi események hatasu Elvetett javaslatok 20 02-08-2007 09:10
Queosia -események 1/A-ban Sanya Nem hiba 1 12-24-2006 13:29
Szövi események Haacska Nem hiba 1 08-23-2006 20:34


All times are GMT +1. The time now is 20:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu