Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-06-2010, 11:07
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
A napokban gondolkoztam a visszatérésen, ezért nézelődök a fórumon, de úgy látszik itt nem sokminden változott.
Szeretem azt hogy mindenki tiszta mint a hó.... mindig csak a másik a rossz.
Kár hogy olyan dolgokat tudtam és tudok sokakról, ami cáfolja minden második szavukat. Annyira mókás, hogy olyan emberek fröcsögnek földleadásról, újrázásról, akik maguk is hasonlókat csinálnak csak épp kevésbé feltünően. (Engem pl nem egy kérdezett MSNen az elmúlt időben, miután egy éve nem is beszéltünk, hogy beverhetné-e, pl a B-s országomat földre, mondván én úgyse játszom vele és úgysincs olyan magasan...) Akinek nem inge úgysem veszi magára... akinek az, az meg tudja, hogy igazam van.
Egyelőre ezt a visszatérés témát azthisem passolom, hátha eljön még az én időm.
Cassy, szerintem meg ez a leheto legrosszabb askalodas, amikor nev nelkul mondasz dolgokat, effektive most az egesz topicot befeketitetted, aki ide irkalt. Szerintem vagy mondd meg, kire gondolsz, vagy tartsd az egeszet magadban. En szemely szerint buszke vagyok arra, hogy meg sose adtam le foldet, nem is kaptam, es nem is fogok. Ujrazni meg meg eletemben nem ujraztam, de egyszer eljohet epp annak is az ideje. Viszont kivancsi termeszet vagyok, erdekelne, ki irkalt Neked ilyeneket msnen....



Quote:
Originally Posted by Princ View Post
No igen, egy dolog amit ír az ember, de ami szintén fontos, ahogyan írja. Ez a topikcím is olyan király.. nekem például NDK turmixgépem van eladó.

de félre a rizsával; megkérdezhetem mi ez a bizonyos jövőképed, amit említesz több helyen?
Ez engem is erdekelne Batutol, hiszen ez szepen hangzik, de ugy tudom, bizonyos csoportokban meg mindig Tibuval van szovetsegben, szal annyira nem banhatta meg a dolgot... (Igyekeztem minel kevesebb infot kiadni...)
__________________
Remedy
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #122  
Old 01-06-2010, 11:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kivehetős ajtajú?
http://www.indavideo.hu/video/Kern_A...Hallo_Belvaros
__________________
Remedy
  #123  
Old 01-06-2010, 11:21
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Cassy, szerintem meg ez a leheto legrosszabb askalodas, amikor nev nelkul mondasz dolgokat, effektive most az egesz topicot befeketitetted, aki ide irkalt. Szerintem vagy mondd meg, kire gondolsz, vagy tartsd az egeszet magadban. En szemely szerint buszke vagyok arra, hogy meg sose adtam le foldet, nem is kaptam, es nem is fogok. Ujrazni meg meg eletemben nem ujraztam, de egyszer eljohet epp annak is az ideje. Viszont kivancsi termeszet vagyok, erdekelne, ki irkalt Neked ilyeneket msnen....
Nem áskálódás... egyszerüen csak arra célzom, hogy nem egy emberről tudok, aki mást ír és mást tesz.
És mint mondtam, akinek nem inge....
Többi max priviben, neveket nem fogok itt leírni senki kedvéért.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #124  
Old 01-06-2010, 11:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Nem áskálódás... egyszerüen csak arra célzom, hogy nem egy emberről tudok, aki mást ír és mást tesz.
És mint mondtam, akinek nem inge....
Többi max priviben, neveket nem fogok itt leírni senki kedvéért.
Szerintem sem kellett volna elkezdeni. Maga az üzenet tetszett, mert én is írhattam volna dolgokat, de nem tettem, mert nem mondanám meg, h kiről van szó. Nincs kedvem sárt (sarat? ) dobálni, volt már elégbe részem

Viszont visszajöhetnél
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #125  
Old 01-06-2010, 16:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Viszont visszajöhetnél
Biztos azt várja, hogy én mondjam.

Gyűjj!
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #126  
Old 01-06-2010, 21:21
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
csak annyit füznék hozzá, hogy Batuék azaz a fenti szövik igy is nyertek min 500 kört, ezalatt lehetett volna jobb taktikát is kitalálni

ki kellett engedni a fékeket és ez min 500 körbe került

Aquát én is sajnálom, de okosan (tisztán) lazán meg lehetne oldani a dolgokat még most is

amugy csak egy kérdésem lenne Batuhoz ha már ugyis itt van. Ezt az ujrázást vajon mi célt szolgált??

Naiv elképzelésnek tartom hogy a fél csopit előtte felharagítom, és azok az orik lazán hagyják hogy felmenjetek??

remélem konkrétumot nem irtam ugyis mult idő.
Tévedsz, nem lehet megoldani tisztán. Sőt.... A mai napig folyamatosan ártózzák Aquát, haszon szerzés nélkül. Csak az orit és a javait pusztítva. Nincs lopás, fosztás, földütés. Azért újráztunk, mert Aquát segíteni akartuk lépéshez elsősorban. Mesélhetnék még, de kár lenne és nem tudok semmit bizonyítani, ráadásul egy "bűnös" vádai még üresebbnek tűnnének.
__________________
by Batu
  #127  
Old 01-06-2010, 21:23
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
A napokban gondolkoztam a visszatérésen, ezért nézelődök a fórumon, de úgy látszik itt nem sokminden változott.
Szeretem azt hogy mindenki tiszta mint a hó.... mindig csak a másik a rossz.
Kár hogy olyan dolgokat tudtam és tudok sokakról, ami cáfolja minden második szavukat. Annyira mókás, hogy olyan emberek fröcsögnek földleadásról, újrázásról, akik maguk is hasonlókat csinálnak csak épp kevésbé feltünően. (Engem pl nem egy kérdezett MSNen az elmúlt időben, miután egy éve nem is beszéltünk, hogy beverhetné-e, pl a B-s országomat földre, mondván én úgyse játszom vele és úgysincs olyan magasan...) Akinek nem inge úgysem veszi magára... akinek az, az meg tudja, hogy igazam van.
Egyelőre ezt a visszatérés témát azthisem passolom, hátha eljön még az én időm.
Örülök, hogy látlak. Ezer éve nem.
Sajnos megértelek. Ez van.
__________________
by Batu
  #128  
Old 01-06-2010, 21:26
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
de félre a rizsával; megkérdezhetem mi ez a bizonyos jövőképed, amit említesz több helyen?
Megkérdezheted persze. Őszintén fogok válaszolni és ezt válaszolnám mindenkinek:
Semmi, de semmi közöd hozzá! Nem hinném, hogy elszámolással tartozom ilyen ügyben bárkinek is. Természetesen ezt minden rossz indulat nélkül gondolom.
__________________
by Batu
  #129  
Old 01-06-2010, 21:28
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez engem is erdekelne Batutol, hiszen ez szepen hangzik, de ugy tudom, bizonyos csoportokban meg mindig Tibuval van szovetsegben, szal annyira nem banhatta meg a dolgot... (Igyekeztem minel kevesebb infot kiadni...)
Hallgatlak. Hol?
__________________
by Batu
  #130  
Old 01-06-2010, 21:39
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Hallgatlak. Hol?
Irom, privatban. Nem akarok infot kiadni. (Ha egyaltalan info.)
__________________
Remedy
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu