Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 02-07-2006, 11:29
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

5. szinten szerintem eleg keves hazat tudnak felgyujtani Foleg ha kijossz a vedelem alol, 200 hekin...ott meg az emberlopas is elenyeszo szerintem, bar ha egy egesz szovi lop...akkor szep lehet Bar, jogos, a kornyezet szerint kell alakitani az orit
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 02-07-2006, 17:47
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Szecsa
5. szinten szerintem eleg keves hazat tudnak felgyujtani :) Foleg ha kijossz a vedelem alol, 200 hekin...ott meg az emberlopas is elenyeszo szerintem, bar ha egy egesz szovi lop...akkor szep lehet :) Bar, jogos, a kornyezet szerint kell alakitani az orit :)
öö, igen, emberlopásra gondoltam, csak nem azt írtam:)
és ja, nem az hogy egy egész szövi.. hanem több(!) egész szövi:D
Reply With Quote
  #43  
Old 02-07-2006, 19:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
öö, igen, emberlopásra gondoltam, csak nem azt írtam
és ja, nem az hogy egy egész szövi.. hanem több(!) egész szövi
az mar jksz, nem? :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #44  
Old 02-07-2006, 22:39
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

ritka eset..nagyon rotka..felírom naptárba..egyetértek szecsával! varis 3 hulla télleg durva tud lenni....grat szecsa
Reply With Quote
  #45  
Old 02-07-2006, 23:52
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Remedy
az mar jksz, nem? :P
lehet h az volt, de lehetett véletlen is.. mind1, nem foglalkoztam vele, csak próbaori volt:)
Reply With Quote
  #46  
Old 02-08-2006, 11:37
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool észrevétel

hát én probáltam a hullát. Ha valaki okosan játszik eszméletlen jó
én mf ként nyomtam ij meg paci felállásban soha nem bántottak ok nélkül mindig volt rá okuk Az viszonz igaz hogy hullával csak piszkosmodszerekkel lehet jól nyomulni.pl: én figyeltem a pont listát ha valakit le ötöttek annak kiseb baja is nagyobb volt mint hogy velem foglalkozon tehát utszu neki bementem hozzá ha másé nem csak morálért ilyenkor jöttek a zöldek hogy miért szolok bele volt aki jkszel gyanusitgatott ilyenkor amig ott van a közelbe akkor még vissza:P Az eröseb szövi meg biztos nem bánt hisz nekik csak jó hogy egy orit kivonok volt hogy fulra ki támadtam teljesen üres ori volt otthon és imádkoztam hogy ne szurják ki de azé mertem mert magasrol szedték le mert nagyott eset és biztam benne ha ki is szurják akkor onnan fentröl csak nem jönn le hozzám a szövie egy kis betegségért mikor van más bajuk is . meg azé még van egy két trük amivel lehet hiányosságokat potolni de ha egy szövi be gurul vége bár akkor mindegy hogy milyen orid van AZ biztos hogy a hulla a leggyengébb a jelenlegi fajibonusza meg semit nem ér minél tovább mész annál gyengébb bonusz ide vagy oda. de meglehet csinálni
csak nem napi 3 belépssel szoval a hulla mindenre jó csak nem tanulni az maga a mélyviz aki jó oriással vagy gnommal az még vigan lehet láma hullával forditva már ez nem igaz mert hullával megkelll tanulni a piszkoságokat magadtol ahoz képest most tekit irni nem nagy kunszt
Reply With Quote
  #47  
Old 02-08-2006, 11:44
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default ui

ja és ha valki hulla akor figyelje a forumot mert a tilos dolgok ellenére sok nyafibol kiderül hogy ki kivel van ugyn ig a diplomácia .....
Reply With Quote
  #48  
Old 02-08-2006, 11:53
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Jogos
Bar, nehez a pontlistabol megallapitani dolgokat...teljest se tudsz nezni mf-kent a hullaval...Egyszer majd tesztelek hullaval, de perpill, nincs idom...de erdekes dolgokat irtal, laziga, feljegyeztem
Reply With Quote
  #49  
Old 02-08-2006, 12:58
MM-Andrew
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Cool Mikor a mániád az élőhalott

Nekem, spec az undead a kedvenc fajom a stratégiai játékokban (Warcraft, )Heroes, stb.). Az igénylia legjobb stratégiát, és általában értékekre gyengébbek, mint a többi (attk, def pontok), de a spec bónuszuk nekik a legjobbak és a hátrányaik erősebbek a többi fajnál. Az élvehóttakon szerinntem már most sem kell változtatni, mert háborúban veszteség nincs, ezért szeritem nem is kell azon változtani, hogy írhassanak e tudomány tekercset, mert ha megvan a limit és jó van összeállítva a sereg akkor legyőzhetetlen vagy. Úgyhogy ezért nem baj, hogy nem lehet varázsolni, meg ha nincs emberveszteséged sőt, akkor tökmindegy hogy olyat rohansz-e le akinek tudsz valamilyen adatát vagy sem. Mellesleg az épületek ugyan drágábbak, de az csak azért van (szerintem), hogy igazságosabbá tegye a játékot (az undeadaknak csak két dologra kell kiadást fektetni és az a hadsereg meg az építés). Most óriás fajjal vagyok egy havereom tippjére, és csomót loptak tőlem és még mindig van fölös manim. Úgyhogy az élőholt így jó ahogy van.
Reply With Quote
  #50  
Old 02-08-2006, 18:38
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

ugye nem rég óta nyomod MM?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 20:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu