Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-02-2006, 18:41
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

zombival az játszon aki szereti a kihívást
__________________
ránti a legszebb nyúl a halpiacon avagy könnyű a békát tónak ugrasztani
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 02-05-2006, 00:54
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

5-ös szinten még elmegy, 4-es szinten már elég húzós, 3-on lehetetlen vele játszani. Gondoljunk bele egy szövi minden tagja tud rengetni és gyújtani magas hekiszámon, mindenki elnyomja a készültségét és a hullának harangoztak, onnan tudom h én is így jártam meg pénzt se tud szerezni felsőbb szinteken, mert bank nem hoz eleget, fosztani se tud mert gyenge hadilag és célpont se mindig van.
Reply With Quote
  #33  
Old 02-06-2006, 06:47
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Én is játszottam hullával, 5-ös csoportban, és az volt a tapasztalatom, hogy ott is csak a csoport alján és közepén jó. Feljebb már nem nagyon lehet beférni, ha valakinek íjásza is van. De most gondoljatok bele, ha mondjuk valaki hulla taktikát játszana 5-ös szinten orkkal, akkor 30% előnye lenne támadásban. Jó, meg lehet szivatni varikkal és tolikkal, de még olcsó a nyersanyag, és újraépít.

Amúgy meg egy gnómmal, óriással, vagy bármely más fajjal jóval nagyobb hadsereget lehet tartani úgy, hogy még tolik és varik is vannak, mint hullával. Persze lehet vele játszani, főleg ha valaki nagyon gyorsan akar haladni az elején, de az a baj, hogy mf-ként vakon elég gáz, hogy kb. 1/3-át tudja megütni a célpontoknak, és a 2/3 valamilyen módon bosszút állhat, vagy jól kirabolható célpontnak tekint, úgy hogy nem is tudod ki az. Szöviben meg szintén nem túl jó, akkor is nehézkes kideríteni, hogy ki lopott, és a hadseregének ereje is hagy kívánni valókat. Végülis nem sok értelmét látom, hogy valaki hullával nyomuljon, talán egyszer ki lehet próbálni.
Reply With Quote
  #34  
Old 02-06-2006, 07:19
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR
mondjuk sztem ok nélkül senkisem gyújtogat!
Egyébként szerintetek MF-ként kell vele játszani? mert sztem nem (nem arra gondolok, hogy 4 hulla összeáll
Sajnos az emberek nem ilyenek. Volt olyan tapasztalatom, hogy egyes arcok ütöttek valakit 4-5 napon keresztül, azzal az indokkal, hogy mert meg akarta gömbölni őket. Mondom ez az indok volt. A valóság az volt, hogy élvezte, hogy valakinél erősebb.
Ja és semmiképp sem ajánlom a 4 hulla összeáll dolgot. Akkor legalább legyen köztük egy varis, aki gömböt csinál, úgy legalább nem mennek ki vakon a hullák seregei.
Reply With Quote
  #35  
Old 02-06-2006, 07:22
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
A zombi nincs halálra ítélve... már halott
Dav, szerintem Te is halálra vagy itélve, csak mindig kimászol a föld alól, hogy Darton hollói vájnák ki a szemed
Reply With Quote
  #36  
Old 02-06-2006, 16:15
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én is hulla párti vaok, nincs semmi bajom de vannak hátránya ennek a fajnak de jó mert gyorsan lehet fejlődni/haldni, de egy idő után uncsi mert ki mész a sereggel és cup semmi mást nem tuuc csinálni vele(vari, toli, tudomány teki stb.)
Reply With Quote
  #37  
Old 02-06-2006, 16:48
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Egyszer teszteltem a hullat anarchba...Nekem az a velemenyem, hogy lehet jatszogatni, utni vele...mf-kent ha lo+elit felallas van, utos tud lenni, csak jokor kell vele tamadni Kb. 4:1 arany az elitek javara. Mellesleg 2. vagy 3. szinten a hulla igencsak eros tud lenni, csak ott szerintem eleg nehezkes lehet neki az epitkezes, vagy rengeteg bankot kell tartania...
A 3 hulla 1 varis orias szovi pedig jo moka, csak sokat kell lenni S akkor is csak elit felallas, es mindig egy megy tamadni, es tamadas elott hiv be magahoz olyan 30-40% elitet Lehet vele a szivatni a nepet, es meg celpontot is talal a varis
Reply With Quote
  #38  
Old 02-06-2006, 18:56
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én anarchban csak pacic tartottam és a foglalkoztatotságot olyan 60% körül ütősek nagyon
__________________
ránti a legszebb nyúl a halpiacon avagy könnyű a békát tónak ugrasztani
Reply With Quote
  #39  
Old 02-06-2006, 19:17
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem 85% korul boven lehet tartani...a foglalkoztattsagot
Reply With Quote
  #40  
Old 02-07-2006, 00:18
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Szerintem 85% korul boven lehet tartani...a foglalkoztattsagot :)
szerintem attól függ, hogy milyen a csoport:) régebben is próbálgattam, és volt olyan 5. szintű csopi, ahol soha nem gyújtottak, de olyan is, ahol már védelem alől kijőne rögtön kaptam is az áldást:)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 03:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu