Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-26-2006, 22:31
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Északföld
Szerintem csak rosszul néz ki, az 12, azaz tizenkettő milliárd
nem de a legnagyobb a vezérnél ügye 4.2 mrd, ahogy írtad... 2^23 ... akkor hogy lett a bővítés 12 mrdért?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 01-26-2006, 22:33
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
nem de a legnagyobb a vezérnél ügye 4.2 mrd, ahogy írtad... 2^23 ... akkor hogy lett a bővítés 12 mrdért?
ecceru: bent van 4 Klan tag es teszi be kozben a penzt amit a vezer kivesz es bovit....
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #13  
Old 01-26-2006, 22:35
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Wanax
ecceru: bent van 4 Klan tag es teszi be kozben a penzt amit a vezer kivesz es bovit....
megadom magam! klánvezér még nem voltam
Reply With Quote
  #14  
Old 01-26-2006, 22:39
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Senki
megadom magam! klánvezér még nem voltam

En se... :P
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #15  
Old 01-26-2006, 22:39
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Wanax
Zoli: Most komolyan... Te lacc eselyt arra hogy valaki megtudja tamadni a klanotokat???
Valoban szep eredmenyt ertetek el... de kb azt varjatok el hogy a forma1-ben a 10 eves konstrukcioval erjenek el dobogos eredment!

Sokat valtozott a jatek es rengeteg lehetoseg nem all rendelkezesre a feltorekvoknek, ami nektek megadatott! Ezt talan be kellene latni!!!
Nem sertesken irom ezeket!
Erdemes lenne ezen elgondolkozni, es nem olyan fellengzos hatassal irni azt hogy: "Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket"
Nem volt fellengzős, szerintem. Sőt el kell áruljam bárki megteheti, hogy bever minket. Manapság van olyan lehetőség, ami csak akkor kezdődött, mikor mi még elég picik voltunk. Simán lehet felfedezgetnie mindenkinek és volt egy szép kis csoport, 5-6 oriból, akik nagyon jól jöttek fölfelé (együtt), de valamiért elakadtak és nem azért mert be lettek ütve, vagy mi gonoszkodtunk, egyszerűen mintha megunták volna. Ez mellett sajnos mindenki a fejébe vette, hogy minket kell bevernie és fűvel-fával MNT-t köt mindenki (hogy majd együtt öszefognak blabalbla stb...), ez viszont a játékot öli meg, jó hogy nem lehet beérni minket ha az 1M pontos klánok, nem ütik egymást, meg a 2M pontosak, így valóban szinte lehetetlen.
Valóban kevesebb a lehetőség, bár csak egyetlen lehetőség nincs az pedig a túltöltött sereg. Meg a részarányos foglalás is nehezíti a dolgot. Nos ezeket maguknak találták ki pont azok, akik veszélyben érezték magukat, Baba, Wand és én voltam a legnagyobb ellenzője ezeknek a változtatásoknak. Senkit sem érdekelt és csak le lettünk hurrogva, tehát most marad a 10 éves konstrukciós forma 1-es autó, amit a konstruktőrök maguknak köszönhetnek.
Reply With Quote
  #16  
Old 01-26-2006, 22:42
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Wanax
ecceru: bent van 4 Klan tag es teszi be kozben a penzt amit a vezer kivesz es bovit....
Maga a bővítés úgy zajlik, hogy a klánvezérnél lévő pénzből vonja le a progi a bővítés költségét. Így ha onnan elfogy, a pénzt azt a rakin keresztül lehet pótolni. Azonban 1 oriban, csak 4,2 milliárd fér el, annál többet nem lehet belepakolni, tehát az a legnagyobb raktár aminek a bővítéséhez 1-el több arany kell, mint amennyi 1 oriban elférhet.
Reply With Quote
  #17  
Old 01-26-2006, 22:44
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Északföld
ha az 1M pontos klánok, nem ütik egymást, meg a 2M pontosak, így valóban szinte lehetetlen.
Nos, csak annyit fűzök hozzá, hogy most nekünk Pékeknek nincs 20 körön belül klán a közelbe.. minden más megfontolást félretéve, hogy miért nincs klánütésünk mostanság, én bízom benne hogy lesz, és ezért teljesítem minden rám kirótt feladatomat.

Last edited by Senki; 01-26-2006 at 22:46..
Reply With Quote
  #18  
Old 01-26-2006, 22:44
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az 1/A ba szerintem a klánokba valo bejutást kellene valahogy elosegiteni.Mert aki fellépvagy szk rol jon vissza es nincs klanja eleg szar helyzetbe kerül.Az ido telik es o meg nem tud belepni sehova.Akkor igazan necces ha mondjuk en klantag voltam kileptem szabiztam, majd egy ido utan visszajonnek jaccani.Es korabban etettek.Igy aztan meg bukhat is szepen a jatekos..
Reply With Quote
  #19  
Old 01-26-2006, 22:46
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Északföld
Maga a bővítés úgy zajlik, hogy a klánvezérnél lévő pénzből vonja le a progi a bővítés költségét. Így ha onnan elfogy, a pénzt azt a rakin keresztül lehet pótolni. Azonban 1 oriban, csak 4,2 milliárd fér el, annál többet nem lehet belepakolni, tehát az a legnagyobb raktár aminek a bővítéséhez 1-el több arany kell, mint amennyi 1 oriban elférhet.
na erre kérdeztem én azt hogy 12mrd-s bővítés? 4.2 mrd a legtöbb nem?
Reply With Quote
  #20  
Old 01-26-2006, 22:46
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Senki
Nos, csak annyit fűzök hozzá, hogy most nekünk Pékeknek nincs 20 körön belül klán a közelbe.. minden más megfontolást félretéve, hogy miért nincs klánütésünk mostanság, én bízom benne hogy lesz, és ezért teljesítem minden rám kirótt feladatomat.
Kedves Pékem, volt vagy 2 nap, hogy ott szambázott tőletek 2 körre egy klán, mégsem lett belőle semmi :P
Ettől függetlenül tényleg nem egy jó valami, hogy nem elég hogy ott egy klán, célszerű, hogy a legnagyobb orija ne a fele legyen a másik klán legnagyobb orijának. szval a helyzet tényleg nem egyszerű.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 21:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu