Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1231  
Old 07-04-2009, 04:45
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ha van bőven kovács, orkot nem lehet megfogni, én már elején ütöttem alapkatonával 2 sereggel
Reméltem, nem lesz törpe, mert az már unalmas, elf megint csak arra készteti az embert, hogy deffelve kezdjen, viszont most az első órában volt már jó pár ütés...
Pool azt hiszem nincs miről beszélni,hogy mi teszi unalmassá a párbajt.
Próbáltam élvezetesen játszani én próbáltam.Sikeres játékot aki akar az ork ellen az nem ork lesz...Mivel mindenki ork ilyen esetekben, az ork ellen kell küzdeni, ami ellen nem az ork a legjobb(oktattam már ki 4orkot 1 elffel de csúnyán te is ott voltál,viszont ott volt bő 4óra ami sok idő, de 2 is elég)

A sima katis ütésben én 100% voltam 500katona, kevés heki 3sereg belefért volna ennyivel aki 1-et küld még ártani se tudnak neki.Egyértelmű volt vagy támad az ember, vagy védőt is tol.

Egy 0 drágakő,100k pénzes párbajra viszont szívesen elmennék mivel pl Pool azt nagyon érti.
De ebben is csak annyi a gond,hogy jó pár játékos nem számol utána a lehetőségeknek ,nem ismeri azokat. És egy olyan párbaj is hasonló lenne,mint a tegnapi ork vs törpös párbajotok=egyértelmű:P
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 07-04-2009 at 05:00..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1232  
Old 07-04-2009, 05:23
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Harcosok nem értem mi bajod az orkkal.
A tegnapi párbaj legalább nem volt olyan deffelős, mint azok amelyikeken előtte részt vettem. Még a rossz összeállítás mellett is élvezetes játék volt.
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
Reply With Quote
  #1233  
Old 07-04-2009, 05:28
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ildi, valahogy úgy próbáljuk összehozni, hogy törpe kizárásával is fémhiányos legyen a játék. Legyen valami gazdálkodástudományi jellege is, ne csak harcászati, mert szerintem mixelve a legjobb Most még nem tudok konkrét ötlettel előállni, de majd gondolkodom rajt'. Szerintem sokkal jobb az, mikor azzal is kell taktikázni, hogy vajon hogyan lehet optimálisan felhasználni a fegyvert/fémet. Az nem jó, hogy ígyis-úgyis marad belőle szarásig a végére, és csak a népességen múlik. Múljon a népesség/fegyverek/fémek növelésének/termelésének az időbeni és általános beosztásán is. Majd jelentkezem, ha számoltam is rá
Majd gazdálkodhatsz a kovácsműhelyeid számával
Tegnap nekünk volt fegyverhiányunk, nem a fém miatt, hanem a hely miatt
Pool este még felvetette, hogy talán fa és agyagbányából is legyen több. Az már szerintem nehezen fér bele az alap 200 hektárba, uh azt mondom vagy legyen 3-3, vagy legyen 40 raktár, és semmi tanya meg bánya
Mit szóltok?
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
Reply With Quote
  #1234  
Old 07-04-2009, 05:33
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
40 raktár, és semmi tanya
Mit szóltok?
Ennek annyi következménye van,hogy fosztás lesz a legfontosabb a búza miatt.
Ha elfosztom valaki búzáját ha ő nem foszt magának kikapott, mert 1órát végigéhez.
Persze nincs ezzel baj szerintem , de ha te nem ilyen párbajt akarsz akkor ne így legyen

Előzőre:Nincs bajom az orkkal, de ha azt akarod,hogy végig ütés legyen mondtam ne hagyj bent az orknál jobb fajokat,mert egyszerűen azokkal meg lehet verni az orkot de nagyon.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #1235  
Old 07-04-2009, 05:49
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Ennek annyi következménye van,hogy fosztás lesz a legfontosabb a búza miatt.
Ha elfosztom valaki búzáját ha ő nem foszt magának kikapott, mert 1órát végigéhez.
Persze nincs ezzel baj szerintem , de ha te nem ilyen párbajt akarsz akkor ne így legyen

Előzőre:Nincs bajom az orkkal, de ha azt akarod,hogy végig ütés legyen mondtam ne hagyj bent az orknál jobb fajokat,mert egyszerűen azokkal meg lehet verni az orkot de nagyon.
Ha valakinek nem tetszik majd a kaja mennyiség, ő majd épít tanyát
Nem a kedvencem az ork, illetve normálban egyelőre még nem próbáltam ki és amíg nem lesz annyi pénzem addig biztos nem is fogom. De azt nehezen hiszem el, hogy egy párbajon lehet bármi jobb az orknál (ha nincs törpe)
Eszem ágában sincs kivenni a többi fajt, ha jössz legalább meglátom, miért tartod egy párbajon jobbnak az elfet az orknál
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
Reply With Quote
  #1236  
Old 07-04-2009, 06:08
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Ha valakinek nem tetszik majd a kaja mennyiség, ő majd épít tanyát
Nem a kedvencem az ork, illetve normálban egyelőre még nem próbáltam ki és amíg nem lesz annyi pénzem addig biztos nem is fogom. De azt nehezen hiszem el, hogy egy párbajon lehet bármi jobb az orknál (ha nincs törpe)
Eszem ágában sincs kivenni a többi fajt, ha jössz legalább meglátom, miért tartod egy párbajon jobbnak az elfet az orknál
Remélem el tudok menni ami jobb az jobb
Amúgy meg van olyan beállítás ahol az ork jobb amit felvázoltál az nem az.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 07-04-2009 at 06:10..
Reply With Quote
  #1237  
Old 07-04-2009, 07:34
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Hárman vagyunk!
Sajna.
Nem tudtam menni, mert tegnap értesültem a beosztásom változásáról és nem jól érintette a dolog az estémet....

Sajna a mai párbaj is kimarad ebből kifolyólag...
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
  #1238  
Old 07-04-2009, 08:09
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Fefe013 View Post
Nem tudtam menni, mert tegnap értesültem a beosztásom változásáról és nem jól érintette a dolog az estémet....

Sajna a mai párbaj is kimarad ebből kifolyólag...
Akkor jövőhéten bepótoljuk remélem
Reply With Quote
  #1239  
Old 07-04-2009, 10:07
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Egy 0 drágakő,100k pénzes párbajra viszont szívesen elmennék mivel pl Pool azt nagyon érti.
De ebben is csak annyi a gond,hogy jó pár játékos nem számol utána a lehetőségeknek ,nem ismeri azokat. És egy olyan párbaj is hasonló lenne,mint a tegnapi ork vs törpös párbajotok=egyértelmű:P
Csinálok egyet jövő hétre vmelyik délelőtt, mondjuk péntekre
hány órás legyen?
Reply With Quote
  #1240  
Old 07-04-2009, 10:20
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Csinálok egyet jövő hétre vmelyik délelőtt, mondjuk péntekre
hány órás legyen?
Ne kedd legyen az fontos.
Én nem voltam még sok olyanon, én nem tudom abból melyik a jó, szervezd úgy ahogy kell teljesen mind1 hány óra.
De fejben lejátszom magamban és minden megy akkor:O)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Párbaj módosítási javaslat. Gyula Elvetett javaslatok 22 05-14-2007 14:03
nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben kérdés Elvetett javaslatok 54 03-13-2007 18:59
Párbaj bővítés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 07-19-2006 10:51
Párbaj bővítés Ati Fontos bejelentések 0 07-18-2006 20:20
Párbaj időpontok megbeszélése solven Általános beszélgetés Hódítós témákban 0 05-01-2006 17:44


All times are GMT +1. The time now is 22:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu