Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Szoktál segíteni a kezdőknek?
Amit tudok, arra magamtól jöttem rá, tegyen így más is. 1 2.86%
A szövitagoknak szoktam, egyébként nem. 0 0%
A szövitagoknak szoktam, egyébként ritkán. 2 5.71%
Ha valaki valamit rosszul csinál, nem megyek el mellette. 2 5.71%
Ha úgy adódik, szívesen segítek a kezdőknek. 29 82.86%
Keresem a lehetőséget, akár a jó cserkész. 1 2.86%
Voters: 35. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-08-2007, 19:48
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amikor első alkalommal a negyedik szintre érkeztem MF óriásként, egy sikertelen szembegömbölés után az illető meghívott a szövetségébe. Ha magányos maradok, minden bizonnyal ismét meguntam volna a játékot, ezért ezt mondhatom a legnagyobb helpnek, amit valaha kaptam. :-)
Utána megszakításokkal kb 2 évig játszottunk együtt. Kitartóan. Nem volt akadály ha csak ketten maradtunk néha a szöviben, és az sem, ha 15 körre kerültünk egymástól, vagy ha 100 milliókat kellett küldenie a botlásaim kiküszöbölésére.
A második évben rájöttem, hogy bár nagyon egyéni és erőt sugárzó a vezérem játékstílusa, de bizony rendkívül elavult. Utaltam erre, szót emeltem, de annyira megszokta a varis kereskedő gnómot, hogy még ma is evvel van. Sajnos ideje is egyre kevesebb lett, úh mikor kötelező lett az 1A teljesítése a forduláshoz, elszakadtunk. :C
Kicsit úgy érzem, hálátlan vagyok..


Később, részben saját tapasztalataimból okulva, másik részben pedig a lista, majd a fórum okosságait figyelve tartom már magam annyira, hogy abszolút kezdőt vezessek. Ezen a héten fogadtam épp az egyik ajánlatát 5-ben. Egyelőre nagyon reménytkeltőek a reakciói. :-) A vezetést akkor tekintem sikeresnek, ha a végén hajlandó leszek a klánba is felvenni, ahogyan kettőt tavaly.

Last edited by Princ; 08-08-2007 at 20:01..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 08-09-2007, 09:03
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Én anno kezdő koromban elég sokmindenkitől tanultam...bár mai napig folyamatosan tanulok még mindig
De szívesen segítek kezdőknek, sokaknak felajánlom, de az tölt el büszkeséggel, ha utánna ők is "nagy" játékosok lesznek és persze noormálisan viselkednek a Mesterükkel...ugye Dragi?
Jesszusom, tehát neked köszönhetjük??? bár a sith lovagok mindig 2en vannak
Quote:
Originally Posted by Artúr View Post
Ha tehetem én is segítem a kezdőket. Főleg 5. szinten most épp angolban. Sajnos elég kevés a fogékony kezdő.
Utálom magam ráerőltetni másokra ezért ha nem látom, hogy megfogadja a jótanácsot hanyagolom. A szöviknek pedig trükköket is elmondok ha kezdők végülis valakitől meg kell tanulni.
Ami viszont kiborít: ha valaki próbálkozik mindhárom vonalon, bebukik, küldök neki néhány tippet normális hangnemben, hogy mit kéne; erre leugat mer' mit pofázok bele?
Angolban sokat gondolkodtam, hogy elkezdek én is a kezdőkkel játszani és segiteni, de egyenlőre jegeltem a témát, mert így is kevés időm van az angolra de majd talán 1-2hónap múlva
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Segítség munkahelyről játszóknak joyfulpoison Elvetett javaslatok 21 04-16-2007 17:33
szövetségesi segítség Magnum Segítség 33 01-22-2007 18:58
Segítség új 1/A játékosoknak bpeet Segítség 6 11-24-2006 15:18
Segítség Nola Segítség 27 08-10-2006 18:14
Gyors segítség. Mland Segítség 2 06-25-2006 11:21


All times are GMT +1. The time now is 07:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu