Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-11-2009, 20:45
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default outlook express

tapasztalt(abb) felhasználók segítségét kérem.
egyre több és több e-mail címem lett az idő haladtával és egy tanácsra megpróbálom használni ezt a programot.
a freemailhez találtam leírást hogy kell olvasni, át is tetettem a 2000 e-mailt. hotmailt viszont nem tudom, mert nem engedik. kerestem-kutattam, de nem találom a hotmailen belül hol lehetne az oda érkező leveleket átirányítani mondjuk a freemailre, hogy onnan automatikusan az outlookba érkezzen, hogy könnyebben tudjam olvasni.

a másik probléma a frissítés. lehet én vagyok a buta (ami sanszos), mert csak F5 gomb lenyomásával frissítgetni. néztem settings alatt, ott sem találtam. hogyan tudom automatikussá tenni a frissítést ill. azt beállítani, hogy ha jön egy új e-mail, akkor azt jelezze nekem bal alul?
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 03-11-2009, 23:28
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Grabi View Post
tapasztalt(abb) felhasználók segítségét kérem.
egyre több és több e-mail címem lett az idő haladtával és egy tanácsra megpróbálom használni ezt a programot.
a freemailhez találtam leírást hogy kell olvasni, át is tetettem a 2000 e-mailt. hotmailt viszont nem tudom, mert nem engedik. kerestem-kutattam, de nem találom a hotmailen belül hol lehetne az oda érkező leveleket átirányítani mondjuk a freemailre, hogy onnan automatikusan az outlookba érkezzen, hogy könnyebben tudjam olvasni.

a másik probléma a frissítés. lehet én vagyok a buta (ami sanszos), mert csak F5 gomb lenyomásával frissítgetni. néztem settings alatt, ott sem találtam. hogyan tudom automatikussá tenni a frissítést ill. azt beállítani, hogy ha jön egy új e-mail, akkor azt jelezze nekem bal alul?
tudomásom szerint nem lehet a hotmailt az outlok expressel nézni, csak ha fizetsz érte.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #3  
Old 03-12-2009, 07:13
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Grabi, én is ajánlok valamit:
Mozilla Thunderbird (amit tesóm használ és bőven elvan a napi 100 mailjával), és Pegazus Mail, amit meg én használok és ha Nekem jönne ennyi, akkor ellenék vele

Outlook express-t sose szerettem...
Reply With Quote
  #4  
Old 03-12-2009, 07:16
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Megint megcsillogtatnám egy kicsit a számtechtudásom: elmagyarázná valaki,hogyan lehet freemail-nál (esetleg még mailbox-nál) beállítani,hogy Outlook-ra menjenek a mailok? Előre is köszönöm!
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #5  
Old 03-12-2009, 10:33
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Grabi View Post
tapasztalt(abb) felhasználók segítségét kérem.
egyre több és több e-mail címem lett az idő haladtával és egy tanácsra megpróbálom használni ezt a programot.
a freemailhez találtam leírást hogy kell olvasni, át is tetettem a 2000 e-mailt. hotmailt viszont nem tudom, mert nem engedik. kerestem-kutattam, de nem találom a hotmailen belül hol lehetne az oda érkező leveleket átirányítani mondjuk a freemailre, hogy onnan automatikusan az outlookba érkezzen, hogy könnyebben tudjam olvasni.

a másik probléma a frissítés. lehet én vagyok a buta (ami sanszos), mert csak F5 gomb lenyomásával frissítgetni. néztem settings alatt, ott sem találtam. hogyan tudom automatikussá tenni a frissítést ill. azt beállítani, hogy ha jön egy új e-mail, akkor azt jelezze nekem bal alul?
Eszközök / Beállítások / Levelezés beállításai / Küldés/Fogadás
Itt tudod beállítani az automatikus letöltést, remélem erre gondoltál.
Egyébként, ha nem kell szinkronizálnod semmilyen más kütyüvel, akkor én is inkább a thunderbird-öt ajánlom.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #6  
Old 03-12-2009, 12:38
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

thundert töltöttem le elsőre, de aztán olvastam h azzal nem megy a hotmail. hát nézem neten outlookon meg megy, háhá, jól átverem őket elindítom, freemail működik, hotmail indít... nem megy, mégegyszer, nem megy. jaaa, hogy nem 2004-es honlapot kéne nézni, mert már a hotmail letiltotta, áhááá

tsobi: google outlook freemail és az első leírja rendesen, de kb. next next, freemail.hu, next, jelszó...

tdomo: ez az, köszi
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #7  
Old 03-12-2009, 12:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Egyébként, ha nem kell szinkronizálnod semmilyen más kütyüvel, akkor én is inkább a thunderbird-öt ajánlom.
Outlook Express-t tudsz szinkronizálni bármivel? Azt nem csak a sima Outlook-kal tudod megtenni, amiért viszont pluszban fizetned kell még?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #8  
Old 03-12-2009, 20:49
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Outlook Express-t tudsz szinkronizálni bármivel? Azt nem csak a sima Outlook-kal tudod megtenni, amiért viszont pluszban fizetned kell még?
Igaz. Én rendes outlookot használok. Az expresszt nem lehet szinkornizálni egy tenyérszámítógéppel???
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #9  
Old 03-12-2009, 21:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Igaz. Én rendes outlookot használok. Az expresszt nem lehet szinkornizálni egy tenyérszámítógéppel???
Én úgy tudom, hogy azt nem lehet semmivel. Az úgy van magában, és ennyi. Ha szinkronizálni akarsz, akkor vagy megveszed az Outlook-ot, vagy veszel valamit, amihez adják. Én legalábbis így tudom.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 03-12-2009, 21:28
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én úgy tudom, hogy azt nem lehet semmivel. Az úgy van magában, és ennyi. Ha szinkronizálni akarsz, akkor vagy megveszed az Outlook-ot, vagy veszel valamit, amihez adják. Én legalábbis így tudom.
Ma is tanultam valamit...
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hogy tudom elmenteni a leveleimet Outlook Expessből? (nem egyesével) Reni PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 3 10-25-2008 20:08


All times are GMT +1. The time now is 06:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu