Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-01-2006, 19:10
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én nem is az első helyen akarok lenni(monjuk DE ) hanem monjuk az első 3 vagy 4 lapon hogy ha valaki keres, monjuk egy peca helyet akkor megtaláljon. mert egy nem tom mondhatom e egy horgász tanyát adunk ki és arról csináltam egy web siteot. meg lehet adni az urlt?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-01-2006, 19:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by director
oké, a pontos az hülyeség pontosan arra gondoltam, hogy pár helyen elég jó tippeket lehet olvasni arról hogyan juthatsz előrébb az algoritmus alapján
A fő gond az, hogy a Google egyre ritkábban frissíti a pagerank adatbázisát (legutóbb talán 8-9 hónap után, ez volt valamikor október-november környékén, úgyhogy ha ilyen kihagyás lesz most is, akkor majd valamikor nyáron lesz talán a következő?), és közben változik az algoritmus is, úgyhogy ha visszaesel, nem olyan könnyű kitalálni, hogy pontosan mitől is.

Egy szó, mint száz, jó dolog ez, de inkább egy jó oldalad legyen, minthogy ezzel vacakolj.
Reply With Quote
  #13  
Old 02-01-2006, 19:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by track
én nem is az első helyen akarok lenni(monjuk DE ) hanem monjuk az első 3 vagy 4 lapon hogy ha valaki keres, monjuk egy peca helyet akkor megtaláljon. mert egy nem tom mondhatom e egy horgász tanyát adunk ki és arról csináltam egy web siteot. meg lehet adni az urlt?
Ha nem illegális oldal, akkor meg. Ez a fórum picit szabadabb.
Reply With Quote
  #14  
Old 02-01-2006, 19:18
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

sztem egyáltalán nem illegális hisz csak egy ház bérbeadásról szól (nah meg szex jó csak vicc volt) és ha valakit érdekel nyugodtan szóljon szívesen kiadjuk.
http://tisza-to.extra.hu
Reply With Quote
  #15  
Old 02-01-2006, 19:18
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

tényleg hogy lehet egy htm oldalhoz számlálót hozzá rakni? hogy számolja a látogatokat?
Reply With Quote
  #16  
Old 02-01-2006, 19:20
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
A fő gond az, hogy a Google egyre ritkábban frissíti a pagerank adatbázisát (legutóbb talán 8-9 hónap után, ez volt valamikor október-november környékén, úgyhogy ha ilyen kihagyás lesz most is, akkor majd valamikor nyáron lesz talán a következő?), és közben változik az algoritmus is, úgyhogy ha visszaesel, nem olyan könnyű kitalálni, hogy pontosan mitől is.

Egy szó, mint száz, jó dolog ez, de inkább egy jó oldalad legyen, minthogy ezzel vacakolj.
ja, lusta gugli:)

ja, egy jó oldal a lényeg. akarom mondani *jó*. :)
Reply With Quote
  #17  
Old 02-01-2006, 19:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by track
tényleg hogy lehet egy htm oldalhoz számlálót hozzá rakni? hogy számolja a látogatokat?
Vannak ingyenesen használható számlálók. Weben keress rá. Ha valahol bérelsz helyet, akkor többnyire a havidíjban bennevan pár script, ezek között szokott lenni számláló is.
Reply With Quote
  #18  
Old 02-01-2006, 19:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by track
sztem egyáltalán nem illegális hisz csak egy ház bérbeadásról szól (nah meg szex jó csak vicc volt) és ha valakit érdekel nyugodtan szóljon szívesen kiadjuk.
http://tisza-to.extra.hu
Több kép nincs?

Ati, a képmániás
Reply With Quote
  #19  
Old 02-01-2006, 19:25
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation

háááát ami azt illeti még nincs de hidd el lesz még. amúgy meg ha ki akartok kapcsolodni(nem reklámozom ) akkor bátran szóljatok mert higyjétek el nagyon jó hely. hollandiából meg németből visszatérő vendégeink vannak. és ha szerettek pecázni akkor itt a helyetek mert láttátok milyen halakat lehet fogni.

aprop Ati, hány képet láttál?
Reply With Quote
  #20  
Old 02-01-2006, 19:29
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Ati
Vannak ingyenesen használható számlálók. Weben keress rá. Ha valahol bérelsz helyet, akkor többnyire a havidíjban bennevan pár script, ezek között szokott lenni számláló is.

köcce a tippet, már találtam is egy csomót
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu