Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13661  
Old 09-05-2013, 20:29
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Két dolgot jegyeznék meg!

1. Talán mégsem kéne szánalmasozni, mert a ti elfokozásotok az királyság ? mivel dicsőbb hiénázni meg elfokozni mint szétdobni egy klánT ?? de erről szó nem volt!

2. Ha figyeltél volna akkor tudnád hogy mikor a Huhuhu ráállt a szövire már előtte a fél klán Szk-n volt vagy lefordult!




és mikor a Gunnal nem bírtatok mi volt? tényleg nem akarom itt a Dragont cseszegetni mer tényleg helyt álltak, minden tiszteletem az övék ,sőt én nekik is szurkoltam, de hogy sohasem az így ebben a formában nem fedi a valóságot!!
Miota en a klanba vagyok nem volt 100%os elfokozas sosem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13662  
Old 09-05-2013, 20:54
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Miota en a klanba vagyok nem volt 100%os elfokozas sosem
elhiszem,de sztem az mindegy h mennyi, volt az a lényeg, de engem nem is érdekel..csak a górétok akkor se tegyen már ilyen megnyilvánulásokat , főleg hogy azt se tudja mi történik a klánunkon belül , ja és nálunk meg nem volt 100% os klánszétdobás !
Reply With Quote
  #13663  
Old 09-05-2013, 21:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Miota en a klanba vagyok nem volt 100%os elfokozas sosem
Ezt cáfolnám azért.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13664  
Old 09-05-2013, 22:18
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem sereg elől dobáltunk szét, hanem azért, mert nem maradt muníció a harcokhoz.

Hiénázni pedig csak olyat hiénázunk, aki velünk ugyanezt tette. Kérdezd csak meg az immortalt, hogy hányszor nem mentünk ki rájuk, miközben végignéztük az összes ütésüket.
...és fordítva is igaz.
Reply With Quote
  #13665  
Old 09-05-2013, 22:20
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Nem tudom hol ülsz, de nagyon gyorsan fussál ki nyílt terepre, mert rád szakad a plafon
Írd már le nekem szerinted mit jelent a hiénázás?
Mert szerintem, ha valaki olyan "okos", hogy nekimegy egy olyan játékosnak, akinek 5 klántagja 2-3 körre van és aztán kap vissza ezektől pár sereget az nem hiéna, csak szimplán butaság.. Számomra a klán az első.. ezért, ha valaki egy tagunkat megtámadja mi sem természetesebb, ha tudjuk lereagáljuk..(Nem mellesleg az akkori tagok sok ütést el is csesztek, Merengő büszkén írta, hogy mennyi az állás nyert csatákban, bár földben ti voltatok mínuszban)
De ti szimplán csak okot kerestek arra, hogy hiénázzatok..
Ha csak vissza akartátok volna adni már rég túl lőttetek a célon.. Ez már bőven kimeríti számomra a pofátlanság fogalmát..(Nem 1-2 hiénázásról beszélünk itt már bőven 50 körüliről.. kb 10 klánütésből 9re jött hiéna még akkor is mikor mi ketten ti 9en voltok, és akkor is 2-4 sereg.. sajna a klánütés sikeressége sokszor megkövetelte, hogy kb fullon kimenjünk, így a többség be is jött..)
Mellébeszélést meg hagyhatod, mert nem fordult elő sosem, hogy teljesből csemegézve mentem ki.. vagy pontlistát lestem, hátha üt valaki mellettem.. tk-t is csak akkor nyitok, ha éplistát nézek valakiről..
De igazából a hiéna értelmét sem látom, hacsak nem a földre vagytok rágörcsölve.. mert ezzel a játék veszti értelmét.. egy full kitámadott orihoz sok számolás nem kell..
A gyújtogatásról ne is beszéljünk.. spec azon nevetni tudtam csak.. meg felírtam ki mikor aktív tőletek.. segített a klántámadás időpontjának kiválasztásában..
Végig alattatok voltunk klánban.. bármikor megmutathattátok volna mennyivel jobbak vagytok, ha ideálltok és betoltok minket.. de az ugye kétesélyes, meg előkészületet, számolást, tervezést is igényel..
Részemről ez így néz ki: nem hiénáztok csak azt, aki nem szimpatikus nektek/korábban beütött titeket.. Ezen felül szerintem felesleges a mellébeszélés Ezt el is fogadom, ki így játszik, ki úgy, de ne keverjetek bele azzal, hogy mi hiénáztunk titeket, mert ez nem igaz, azt elismerem, hogy ment a szembe sereg, mikor kimozdult tőletek valaki ránk, de ez természetes.. Viszont nem mentünk ki, akkor mikor másra támadtatok ki! Nem hiszem, hogy értelmes klán ne ütne be valakit, aki rájuk támad.. Nem is értem mit vártatok, csak azért, mert ti vagytok a Black Dragon klán még nem fog mindenki félre állni és engedi, hogy átgyalogoljatok rajta.. pláne nem, ha mi vagyunk előnyben
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13666  
Old 09-05-2013, 22:32
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

none, sztem szedjél cavington-t. Vagy kérdezd meg Vácit... Ő segít emlékezni.
Reply With Quote
  #13667  
Old 09-05-2013, 22:33
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Írd már le nekem szerinted mit jelent a hiénázás?
Tobb mint 12 kapu es minden 2 oraban gombozes es egyik sem attol a klantol akit utottel... ez a hienazasra keszulodes...
Ha meg a seregek kiindulnak es egy sem azoktol akiket te celpontba vettel akkor az mar szerintem hienazas.

Ugyszinten egyenibe, en beutok, a celpont kiser azt kozbe valaki beleszol aki egyik szovibe sem tartozik es rad kuldi a sereget, ez ugyszinten hienazas...

Senki de senki nem mondta, ha en beutom a szovidet, te nem johesz ram ha elersz.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #13668  
Old 09-05-2013, 22:43
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
none, sztem szedjél cavington-t. Vagy kérdezd meg Vácit... Ő segít emlékezni.
Téged kérdeztelek.. mesélj, mi történt..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13669  
Old 09-05-2013, 22:54
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Én nem mesélek Neked
Reply With Quote
  #13670  
Old 09-06-2013, 01:03
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezt cáfolnám azért.
Emlekeim szerint nem is volt. Mint ahogy szetdoballas sem. En a hienaba nem szolok bele az mindenkinek a sajat dolga en a sajat reszemrol nem szoktam maximum ha nagyon szukseges de mar arra sem emlekszem mikor volt ilyen. Multkor mar en is szoltam a klantarsaknak, hogy vaci eseteben tulzasba esnek...

None neked meg csak annyit, hogy amikor kis hektaron harcoltatok 8an kb 4 orszagunk ellen, olyan szinten el lettetek verve, hogy ilyet reg latott az A csoport es foldben sem johettetek ki jobban mint mi mert boven alattunk vegeztetek pontba. Maximum anyagilag usztatok meg olcsobban, mert tulero ellen kell a penzkoltes ha eredmenyes akarsz lenne. Az tetszett a legjobban mikor az orkunk fullra kitamadt es anelkul, hogy tudta volna mennyi es mekkora sereggel jonnek a serege kb 80%at elengedte o bevert ti meg pattantatok vagy 10sereggel
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu