Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 07-26-2010, 18:26
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kics View Post
Egy mezei játékost, akinek van valamilyen célja, miért zavar egy olyan dolog, aminek a hatását nem is kéne látnia? Ha mégis határ fölé akarsz menni (mert ez az egy olyan eset van, ahol láthatod), akkor miért nem teszed? miért panaszkodsz ellene, ahelyett hogy játszanál?
normál 5. szinten fizikai korlátja van, hogy meddig mehetsz. Itt nincs, mégse mersz/akarsz fölémenni, csak szajkózod hogy miért van.
Ezt nem látod. (a piacos részt lehet, mégis látod, ha már a beírásom közben kifejtetted.)
Nem tudom, lehet összekeversz valakivel, de én szoktam játszani. Ez onnan veheted észre, hogy mások a fórumon könnyeznek.
Panaszkodni is szoktam, mikor épp rámjön az igazságérzet szó eltorzított változatának felvillanthatnéka vagy mikor valaki általam helytelennek, etikátlannak ítélt dolgot tesz, de erről nem tehetek. Nem szeretem szó nélkül hagyni, ami bánt.

A határokkal kapcsolatban is csak az utóbbi időben volt mondanivalóm, mikor a régi korlátok elavultnak tűntek bizonyos félreértések miatt. Ki szerettem volna erőszakolni egy állásfoglalást az illetéseket részéről, ami meg is lett, azóta még csak holmi szeneslapátokról járt a szám.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 07-26-2010, 18:28
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Totya&Törpe View Post
4éve kezdtem kb játszani akkor került bevezetésre a nehezebb fedezés és hogy nem mind a 8db sereg megy felfele csak 1 többi lefele stb dolgok....
ezidáig sikerült oda eljutnom hogy van rengeteg országom és akad mind 4db szinten termelő országom...
és nem úgy kezdtem hogy hopp ide egy termelőt vagy huh minek van itt határ miért nem mehet fel mindenki....nekiálltam 200 hekin termelni hogy tudjak miből orikat felvinni és megvédeni magam mert senki nem segített vagy adott pénzt venni meg nem volt miből(vagy fel se merült)
aztán ahogy haladtam mindig vkivel összeakadtam aztán jóbarátok lettünk
szép lassan megtanítottak játszani
majd kitűztem egy célt és amiatt játszottam mekkora előnye volt ellenem bárkinek aki már régebben játszott akkor is léteztek nagy termik mindenhol
és mégis elértem amit szerettem volna mert küzdöttem érte hazsnáltama diplomáciát nem sírni jártam állandóan a fórumra hogy jaj xy lelopott + beütött mikor ez a játék lényege (tisztelet akivételnek)
a kiemelt részen van szerintem egy kis hangsúly. mindenki mindenkinek a "barátja".
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #23  
Old 07-26-2010, 18:33
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Bármilyen logikusan hangzik is ez, mégis egy olyan időszakot emlegetnek itt már többen is, amikor még nem voltak ezek az óriási termelők.

Lehet, hogy rosszul látom, de én valamikorra akkorra teszem a probléma kezdetét, amikor szintén felpezsdítési célzattal olcsón lehetett katonákhoz jutni. A felpezsdülés helyett pedig hatalmas felfedezési hullám kezdődött.

Teljesen általánosságban. Talán legkevésbé D-ről. Az volt elsőként a "béke szigete", de azt hiszem, hogy mostanra már mindenhol máshol is ragaszkodnak az emberek a már megszerzett javakhoz, és nem kockáztatnak holmi támadást.
Őszintén szólva én még nem láttam ezt indokként a pangásra. Az hogy pár(néhány ember véleménye szerint) megalomániás ember mire használta az olcsó katokat, az szerintem nem indok. Azelőtt is voltak nagy országok (mint írtam, mások nosztalgiázása alapján a több szint óta), így nyilván már akkor megindult egy "alig elérhető" játékos. Most csak nagyobbak vannak és ha megnézed, csak felhalmozódtak a javak, de a lényegen nem változtatott.

A javak ragaszkodását azt elismerem, igaz, nem tudom miért nem mernek előre tervezve jobb esélyeket kihozni maguknak. (de ez meg emberi "hiba")
Reply With Quote
  #24  
Old 07-26-2010, 18:43
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Én igazándiból csak pár országgal játszók, vagy frissen kezdő játékosok véleményére lennék kiváncsi Mitől lenne vonzó? vagy mi miatt kezdené el? (mert normálban van egy ilyen "cél", hogy a legjobb, A-ban a top1, 12 személyiség (hasszám)) -itt valahogy ilyet nem mernék állítani:S

Csabi: Igaz, de ez megint olyan dolog, hogy hozzáállás kérdése. Azon meg senki nem tud változtatni, csak az adott játékos
Reply With Quote
  #25  
Old 07-26-2010, 18:57
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Kics View Post
Én igazándiból csak pár országgal játszók, vagy frissen kezdő játékosok véleményére lennék kiváncsi Mitől lenne vonzó? vagy mi miatt kezdené el? (mert normálban van egy ilyen "cél", hogy a legjobb, A-ban a top1, 12 személyiség (hasszám)) -itt valahogy ilyet nem mernék állítani:S

Csabi: Igaz, de ez megint olyan dolog, hogy hozzáállás kérdése. Azon meg senki nem tud változtatni, csak az adott játékos
Játék kezdése: 2010-03-23 16:06:26

kezdőnek számítok?

naponta 1 belépést csinálok az élőhalott országomba, amit csak a változtatások miatt csináltam. hogy mitől lenne vonzó, arra nem tudoma választ, de hogy mi zavar, azt tudom:

Quote:
2010-07-26 01:17:00 Az éj leple alatt álmukban megöltek 0 katonánkat, 0 védőnket, 0 támadónkat, 0 elitünket, 0 íjászunkat és 0 lovasunkat!


2010-07-26 01:16:49 Az éj leple alatt álmukban megöltek 0 katonánkat, 0 védőnket, 0 támadónkat, 0 elitünket, 0 íjászunkat és 0 lovasunkat!


2010-07-26 00:44:07 35417 lovasodat visszahozták a piacról, eladatlanul.

névtelenül szándékosan megpróbálnak kárt okozni és még bután is. ez zavar és rontja a játékkedvem.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #26  
Old 07-26-2010, 19:09
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Csabi: Nekem hasonló találkozásom volt gyorsban. De ettől még alkotok ilyen véleményt a csoportról
Reply With Quote
  #27  
Old 07-26-2010, 19:46
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

érdekes téma
sztem amióta van anarch,azóta vannak határok is,vmilyen formában.a többszint előtt pl. Aurri volt y-ban a "főnök".csak teljesen más arányok voltak,neki ha jól emléxem,2-3 ezer hekis termelői voltak,és nem volt hozzá többszáz országos védelem,mert nem volt rá szüksége.
határokra szükség van sztem lehet ellene tenni,csak sztem nem érdemes,egyik "csoportúr" sem tartozik a hatalommániás idióták közé,másokat is hagy érvényesülni.
én a legnagyobb gondot még mindig abban látom,h sok ez a 4 csoport ennyi játékosnak.így a nagyok is fel tudták maguk között osztani a csoportokat,pedig milyen jó lenne/lett volna,ha mondjuk Totyáék meg akarnák tőlem szerezni Y-t régen y-ban volt mindenki,több domináns játékos is,akik tudták,hogyan kell összehangolni sok országot.most már ezek a régiek kihaltak,vagy csak megunták,kevés olyan új játékos jött,akik kitartóak.pedig sztem adva van a lehetőség a könnyű fejlődésre,y-ban is olcsó a piac,és ha jól emléxem,M-ben is.
az sem feltétlen jó,ha jön egy új emberke,meghallja,h itt 1-2 vipért mrd-okat lehet venni(ami normálban sok pénz),és azzal tölti fel az orijait.nincs semmi küzdelem,könnyen jött pénz,könnyen vész.
most hirtelen ennyi
amit Ati említett,h nagyon olcsó katikkal fedezgetett néhány emberke,az már sztem csak a végső rúgás volt az anarchnak.
Reply With Quote
  #28  
Old 07-27-2010, 12:57
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

A kevesebb csoport gondolom együtt járna csoportok összevonásával, maxhekik feljebbtolásával.. fene tudja ki mennyire örülne ennek. Mindenesetre érdekesen hangzik.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #29  
Old 07-27-2010, 13:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Együtt járna a személyiségek számának korlátozásával is. Anarchban így is gyorsabban lehet plusz személyiséget szerezni, mint anarchon kívül. Ha nem kell 4 szintet végigmenni érte, akkor ez méggyorsabb lenne, és teljesen értelmét vesztené ott a plusz személyiség szerzése.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #30  
Old 07-27-2010, 14:13
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
A kevesebb csoport gondolom együtt járna csoportok összevonásával, maxhekik feljebbtolásával.. fene tudja ki mennyire örülne ennek. Mindenesetre érdekesen hangzik.
nem hiszem,h jó ötlet lenne a csoportok összevonása csak azt mondtam,h sok csoport ez ennyi játékosnak.engem amúgy az se zavarna,ha anarchban nem lehetne kék számokat szerezni,de nyilván sok embernek meg teccik,h forognak néhány orival.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarch D szint :) Hex Elvetett javaslatok 8 07-17-2009 21:28
anarch öszekapcs caca73 Stratégia & Tippek 8 02-20-2009 15:20
anarch csoport gambrius Segítség 21 12-31-2008 09:23
Összekapcsolás, Szétkapcsolás, Anarch, VIP Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 6 06-25-2006 12:25
Anarch Never Elvetett javaslatok 1 06-12-2006 10:17


All times are GMT +1. The time now is 23:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu