Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Old 09-20-2008, 23:36
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default 1/a raki klan megszunesekor

sracok hadd javasoljak a klanbol valo kilepesnel 1 apro modositast.

1oris klanban nyomultam eppen, szeretek igy jatszani az a-ban, olyan mf-es erzes.

kaptam 1 jo ajanlatot - tenyleg - es nyomtam 1 kilepest.

hat ezt mindig megszivom. de tenyleg. elismerem en vagyok a hibas, de azert a jatek szolhatna, vagy figyelmeztethetne, vagy vmi.

1. a klanrakinak annyi.
2. eppen most nyomtam 1et 0:03-kor, igy a kilepes majd 1:01 korul megy vegbe, ugye szk-ra kerulok, megall az ora.

igy az egesz holnapi napra (a felvetelem utan, ami kora reggel lesz) alig marad piacom. (megjegyzem mar ez sem igazan fair.)

de tenyleg elismerem, hogy az en hibam, de tenyleg mindig beleszaladok. vhogy legyen mar, hogy ne lehessen ilyen konnyen lukra futni.

szoval az egesz klanrakinak annyi, oda a love, nyersi, teki, 1szoval minden.
es a kilepes a kor elejen tortent es most 1 oran at nezhetem a szovi menuben, hogy "Szövetségi tagságod megszűnés alatt. A következő körváltás végén ténylegesen is megszűnik."

de hadd kerdezzem meg, hogy miert? miert nem lathatom/kezelhetem a kovetkezo kv-ig a rakimat? hiszen meg NEM SZUNT MEG a klan. meg ebben a korben el. akkor eljen mar a raki is, a fene vinne el.
tehat ez lenne az 1ik javaslat.


a masik meg az, hogy aki kilep 1 klanbol es belep 1 masikba, annak reszetelodjon mar a piaca. most itt allok, hogy mar mind3 kereskedonel voltm 4szer. eppen ejjel 2 elott sikerult megszuntetni a klant ugye es most a holnapi folvetelem utan egesz nap bamulhatom a majdnem zero lehetoseget.
1 piac egesz napra, pedig vipes vagyok non-stop. es akkor most nem 5 piac jut 24 orara, hanem 40-42 orara. puff neki.

szoval kerem a tamogatasotokat, mert azert igy megsem igazan jo a rendszer erzesem szerint.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A alszövetség -Fegya- Megbeszélések 335 11-28-2009 06:59
1/A kláncsaták relatív erővel -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 20 11-15-2007 22:53
Klán MNT wand Megvalósult javaslatok 73 11-29-2006 16:25
1A Klán infó Csocsó Megvalósult javaslatok 21 11-10-2006 12:42
Klán pontlista Láma Elvetett javaslatok 3 08-13-2006 11:14


All times are GMT +1. The time now is 07:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu