Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4751  
Old 08-12-2008, 18:06
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Rosszul emlékszel Zou ez sosem volt így.
Az volt a szabály hogy ha beveszel valakit miközben már elindult a serege akkor az uj ori védelme nem számított az ellen a sereg ellen ami épp utban volt már. De bevenni és kitenni is lehetett tagot csak az 1 körös seregnél nem volt értelme kitenni,mivela pontlista csata után frissült csak.
Viszotn ha már itt vagy erről a baráti viszonyról tarthatnál némi tájékoztatót, hátha van valami tapaqsztalatod. Vajon klán csatára is érvényes?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #4752  
Old 08-12-2008, 18:16
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Picit viszont pontosítok, csak én üthetek...
Igazad van ez jobb hozzáállás

Maluszról...
Amikor kb 1,5 éve az angol 1A-ban kaptam egy orit elkezdtem vele játszani. Nem ismertem az előéletét, de késöbb kiderült, hogy max 1 évig (ennyi idős volt akkor az angol 1A) klán mnt-ben volt egy másik klánnal. Ezt nem tudtam így simán támadtam vele a régi mnt-seket is. 3x foglaltam 0-át a fosztás is nulla lett. Mindez 150K értéken történt. Ezután meguntam és nem kisérleteztem tovább, mert nem tudtam meddig kellene folytatnom, hogy elmúljon a védettség. A 4 ütés kb 1 hét alatt zajlott le. Ha jól emlékszem talán a gyujtogatás ment, de nem vagyok benne biztos. Régen volt. Mindenesetre ha harcolni akartok tényleg akkor kezdjétek el intenzíven lopni egymás embereit és gyujtogassatok akkor hamarabb "elmulik" elvileg. Az emberlopi azért jó, mert a 0-át nem látja az áldozat és megmarad az a tudata, hogy még védettmiközben már lehethogy nem is az

Ez minden amit tudok róla gyakorlatban.
Reply With Quote
  #4753  
Old 08-12-2008, 18:18
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Viszotn ha már itt vagy erről a baráti viszonyról tarthatnál némi tájékoztatót, hátha van valami tapaqsztalatod. Vajon klán csatára is érvényes?
Lehethogy erre is volt példa most hirtelen nem ugrik be, de mintha bosszankodtam volna, hogy keveset foglaltam... Talán Arwyl emlékszik...

Vagy Remi... ők asszemütötték Satit aki egy másik klánból jött hozzánk akivel mnt-jük volt. És ugy emlékszem, hogy így egyéniben nem is volt védett. Jaja így volt sztem.

Tehát lehethogy a klán mnt csak a klánoknál számít malusznak és egyénileg nem viszed magaddal másik klánba. Mondjuk ezt tényleg le lehetne írni a súgóba

Last edited by monro; 08-12-2008 at 18:25..
Reply With Quote
  #4754  
Old 08-12-2008, 20:24
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah páran mit tudnak itt háborogni mert esetleg valaki megkérdőjelezi hogy arwylt csak úgy be lehet ütni 5 klánsereggel.
Bezzeg ha más szerez hasonló módon földet akkor a most megsértődött emberek a leghangosabbak.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #4755  
Old 08-12-2008, 20:34
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nah páran mit tudnak itt háborogni mert esetleg valaki megkérdőjelezi hogy arwylt csak úgy be lehet ütni 5 klánsereggel.
Bezzeg ha más szerez hasonló módon földet akkor a most megsértődött emberek a leghangosabbak.
Én csak azt nem értem,hogy miért zavarja azokat a mostani hümmögés,akik ugyanígy,ha nem hevesebben hümmögtek az ominózus Big-Menzo ütéseknél.

Most finom voltam és nőies.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #4756  
Old 08-12-2008, 20:54
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

na mi van már érintettek? bomlott az mnt??? kíváncsian várjuk a fejleményeket vagy még erősít a Biggun valakivel a most kitett helyére valami előrángatott orival?
Reply With Quote
  #4757  
Old 08-12-2008, 21:09
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Én csak azt nem értem,hogy miért zavarja azokat a mostani hümmögés,akik ugyanígy,ha nem hevesebben hümmögtek az ominózus Big-Menzo ütéseknél.

Most finom voltam és nőies.
Igen, erre is gondoltam többek között. De részemröl ez lezárva, akinek nem tetszik az kezdhet privátban anyázni.


Quote:
Originally Posted by Zounok View Post
na mi van már érintettek? bomlott az mnt??? kíváncsian várjuk a fejleményeket vagy még erősít a Biggun valakivel a most kitett helyére valami előrángatott orival?

Az "előrángatott ori" kifelyezést kikérem magamnak. Nem rángattak engem sehová sem. Úgy gondolták a bigesek hogy túl jók a pannon ellen, ezt a fair játék érdekében felvettek engem, hogy meggyengitsék magukat.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #4758  
Old 08-12-2008, 21:11
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Speciel én nem gondoltam senkire sem, meg sem néztem, hogy van-e már 10. tag
Reply With Quote
  #4759  
Old 08-12-2008, 21:14
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Az "előrángatott ori" kifelyezést kikérem magamnak. Nem rángattak engem sehová sem. Úgy gondolták a bigesek hogy túl jók a pannon ellen, ezt a fair játék érdekében felvettek engem, hogy meggyengitsék magukat.


Akkor tőled, mint most már érintettől meg lehet tudni, hogy megtörtént-e már az mnt bontása? Úgy vártam már a megegyezésbeni 21.00 órát, erre semmi sem történik
Reply With Quote
  #4760  
Old 08-12-2008, 21:17
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zounok View Post
Az "előrángatott ori" kifelyezést kikérem magamnak. Nem rángattak engem sehová sem. Úgy gondolták a bigesek hogy túl jók a pannon ellen, ezt a fair játék érdekében felvettek engem, hogy meggyengitsék magukat.


Akkor tőled, mint most már érintettől meg lehet tudni, hogy megtörtént-e már az mnt bontása? Úgy vártam már a megegyezésbeni 21.00 órát, erre semmi sem történik
ebben a kérdésben nyilatkozzanak a klán nagyjai vagy a másik klán tagjai, én nem szeretnék
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu