Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #551  
Old 07-06-2007, 14:33
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sracok, az a gaz, hogy mindenki masrol beszel. en nem mondom, hogy nincs mindenkinel vmi igazsag, de mindenkinek mas a velemenye, igy a budos eletben nem lesz semmilyen bonusz a hullanal. az tuti.

csak akkor lehet vmi valtozas, ha sokan tamogatjak a valtoztatast. engem csakis es kizarolag a joszandek vezerelt, amikor probaltam kezzelfoghatoan leirni mit javasolnek.

kene 1 kis tamogatas, ne hagyjuk mar igy doglodni a hullat. de amig mindenki mast mond addig ez igy zsakutca es marad minden a regiben, azaz nem segitettunk/ertunk el semmit.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #552  
Old 07-06-2007, 14:41
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
sracok, az a gaz, hogy mindenki masrol beszel. en nem mondom, hogy nincs mindenkinel vmi igazsag, de mindenkinek mas a velemenye, igy a budos eletben nem lesz semmilyen bonusz a hullanal. az tuti.

csak akkor lehet vmi valtozas, ha sokan tamogatjak a valtoztatast. engem csakis es kizarolag a joszandek vezerelt, amikor probaltam kezzelfoghatoan leirni mit javasolnek.

kene 1 kis tamogatas, ne hagyjuk mar igy doglodni a hullat. de amig mindenki mast mond addig ez igy zsakutca es marad minden a regiben, azaz nem segitettunk/ertunk el semmit.
Az ötletedet én támogatom, mert tetszik! Csak mint elmondtam, sztem nem eleget segit a hullán, mert harmat gyenge marad a védelme!De ha bármelyik is bekerül én már boldog leszek. Legjobban azt hiányolom,hogy Ati irányából nagyon érdektelennek tünik a téma
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #553  
Old 07-06-2007, 16:46
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

igy igaz, en is ilyesmirol beszeltem. azert mondom, hogy sok tamotaora lenne szukseg es akkor sztem a nagyfonokseg is vevo lenne a temara. mint ahogyan a toli/vari akcioink megorzeset celzo 5let kezdemenyezesem vegul bele is kerult a jatekba. ott van az esemenyek menuben. de ott szinte 1ontetu volt a tamogatas, itt meg sajnos nem.
Reply With Quote
  #554  
Old 07-06-2007, 17:06
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A 10 %-os védelmi bónuszt én is támogatom. Ez nem túl bonyolult módosítás, de mégis sokat segíthetne. Persze a házgyújtás így is gajra vágja a hullát, esetleg az ellen lehetne valamilyen védelem. Szerintem 3 varázslatot lenne jó engedélyezni a hullának is, a védelmet, kristálygömböt és térkapu felderítését. A 10% védelmi bónusz önmagában kevés, de jobb, mint a semmi.

Ati eddig nem reagált rá?
Reply With Quote
  #555  
Old 07-06-2007, 17:42
bitboss bitboss is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
igy igaz, en is ilyesmirol beszeltem. azert mondom, hogy sok tamotaora lenne szukseg es akkor sztem a nagyfonokseg is vevo lenne a temara. mint ahogyan a toli/vari akcioink megorzeset celzo 5let kezdemenyezesem vegul bele is kerult a jatekba. ott van az esemenyek menuben. de ott szinte 1ontetu volt a tamogatas, itt meg sajnos nem.
sokan értjük a javaslatod lényegét, csak az vele a baj, hogy túl bonyolult a minden szinten eltérö érték. a hulla fajhoz leginkább elképzelhetö a féröhelybonusz, és esetleg a toli-vari rezisztencia is. a sereg faji erösitése is jól jönne, csak kevésbé magyarázható, és szvsz további féröbonusszal ugyanaz elérhetö.
szóval egy kis ellenérzést a javaslat bonyolultsága okoz. nem lehet minden fajt egyformán erössé tenni minden szinten (pl. az óriást is sokan gyengébbnek tartják A-ban mint lentebb)
ettöl függetlenül a "varázslat" kivételével a javaslatot támogatni tudom.

bármely varázslat megadása már megváltoztatná a hulla eddigi jellegét
Reply With Quote
  #556  
Old 07-06-2007, 19:13
Kós00792's Avatar
Kós00792 Kós00792 is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: BAZ
Posts: 415
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én támogatok mindent ami a hulla erősödésével jár! Csak lenne belőle végre valami.
Reply With Quote
  #557  
Old 07-06-2007, 21:01
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
igy igaz, en is ilyesmirol beszeltem. azert mondom, hogy sok tamotaora lenne szukseg es akkor sztem a nagyfonokseg is vevo lenne a temara. mint ahogyan a toli/vari akcioink megorzeset celzo 5let kezdemenyezesem vegul bele is kerult a jatekba. ott van az esemenyek menuben. de ott szinte 1ontetu volt a tamogatas, itt meg sajnos nem.

Itt nem is lehet egyöntetű a támogatás, mert ez a topic elég saláta lett így mostanra. A te javaslatod mellett egy tök egyszerű van ami nekem még tetszett ( most nem keresem elő, kinek az ötlete) , éspedig az, hogy a hullának járjona vérszomj varázslat mintájára a védelem is automatikusan.

De nem ezt akartam írni tulajdonképpen. Hanem azt, hogy szerintem nyiss az ötletednek egy új topicot, ahol az kerül megvitatásra, és joggal hajthatók el a hirtelen jött agyszüleményekkel előállók...
Reply With Quote
  #558  
Old 07-06-2007, 23:13
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

nem olvastam végig a topikot, mert elég hosszú, szal ha hülyeséget írok, ezer bocs. de gondolom sok ötlet előjött már, és biztos volt köztük több olyan is, amit lehetne a használhatóságig fejleszteni. Erről nem lehetne egy szavazást kiírni? vagy nem lenne értelme?
Reply With Quote
  #559  
Old 07-07-2007, 16:59
DARKNESZ DARKNESZ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Edelény
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Szerintem meg jó lenne ha tudna varázsolni de nem ártó varázslatokat meg térkapu mert úgy sem lophat hanem gömböket készíteni ,védelem , mágikus pajzs ilyesmik szerintem ez a hullánál kiegyenlítené az erő viszonyokat
Reply With Quote
  #560  
Old 07-07-2007, 17:02
LordYsolt LordYsolt is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: ---
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by DARKNESZ View Post
Szerintem meg jó lenne ha tudna varázsolni de nem ártó varázslatokat meg térkapu mert úgy sem lophat hanem gömböket készíteni ,védelem , mágikus pajzs ilyesmik szerintem ez a hullánál kiegyenlítené az erő viszonyokat
de akkor már nem lenne hulla
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu