Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 04-19-2006, 13:39
Nessel
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A tornyok működtek, addig nem volt egyáltalán emberhiányom.

Hát, ha minden él, akkor elméletileg meg kellett volna fognom, még azt is rászámoltam, hogy előző körben én voltam nála, leütni, és így neki már élt a felfelé támadás bónusza.
Nem tudom, utólag mindegy is, csak szíven ütött :]



Persze, jogos, nem mondtam, hogy bárhol megoldható, de teszem azt, ahol én vagyok, itt akár 3k-3,5k pontkülömbségek akár a 2 kör határai
Ott belefér 1, talán még 2 pusztítás is feletted a 2 kör peremén, harmadszorra meg mehet a földre ütés már csak a rugalmas elszakadás miatt, és mehettél úgy legalább 1x + földre, hogy felfelé támadtál.
Szerintem nehezebben épül vissza 200 épületet és még 100-at jobban hiányol, mintha mészárlok. Az emberek gyorsan visszajönnek, a tolvaj meg azért relatíve könnyen pénzhez jut, már csak tartalékokból is, ha épp nincs nála már eleve pénz. És ha figyel, mire a seregeid hazaérnek, vehetik kezükbe a vödröket és oltogathatják az égő házakat.
Tényleg nem általános mindenhol és nem mindenhol megoldható, értem én. Ott valóban a mészárlás a megoldás. Egyértelmű, hogy közel magad alá ütni több mint szerencsétlen.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 04-19-2006, 20:32
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
Azt fogjátok már fel, hogyha egy tolis kap 100 épület pusztitást, akkor alád kerül 3-4 körre, és vigan szétszivatja az agyad, mig a mészárlás folyamtosan mehet felfelé egyre több sereggel, mire pénzhez jut akár bukhatja az egységei felét is...

ugy latszik Lama , hogy ez csak nehanyunknak egyertelmu...:s
Reply With Quote
  #33  
Old 04-19-2006, 22:16
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

van egy ork orim, és szerintem a pusztítás jobb mint a mészárlás, mert pusztításnál ha szerencséd van pont kifogja a házakat, és utánna meg megy a lakosság kifelé az orijából, és inkább el van foglalva a saját sebeinek nylogatásával, és házépítéssel, minthogy még 1x lopjon tőlem
Reply With Quote
  #34  
Old 04-19-2006, 23:17
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by solven
van egy ork orim, és szerintem a pusztítás jobb mint a mészárlás, mert pusztításnál ha szerencséd van pont kifogja a házakat, és utánna meg megy a lakosság kifelé az orijából, és inkább el van foglalva a saját sebeinek nylogatásával, és házépítéssel, minthogy még 1x lopjon tőlem
igen, de ennek mennyi az esélye, hogy jól sikerül? kicsi. a mészárral tök ugyanezt éred el, csak sokkal gyorsabban és biztosabban. persze, biztos uncsi túl könnyen nyerni, én megértem:DD
Reply With Quote
  #35  
Old 06-26-2006, 20:33
H2O
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question Térkapu felderítése

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Nemrégen kezdtem a játékot, és felmerült egy olyan probléma amire nemtaláltam megoldást.
A gondom az, hogy szöviben vagyok és a szövim megkért arra, hogy nézzem meg ki nyitott rá térkaput. Namármost fogalmam sincs hogy lehet ezt megnézni.
Ha valaki tudja akkor irja ide, de szépen kérem ne rébuszokba mert nekem a röviditéseitek megfejtése is néha gondot okoz mert mint említettem, nemrég kezdtem a játékot és mindent most tanulok!
Reply With Quote
  #36  
Old 06-27-2006, 17:48
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sehogy.
Csak a magadra nyitott kapukat tudod mengézni. Illetve az egyéb módszerek most alighanem rébusznak hatnának.
Reply With Quote
  #37  
Old 06-28-2006, 07:26
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hát éppenséggel meg lehet nézni rá ki nyitottCsak végig kell probálni a fél csopit
De ha aztmondja öt lopták(és nem hulla)akkor mindneki nézze meg a térkapukat mert lehet rád nyitottak és öt lopják arrol
Ja de ez egy jobb tolvaj után nem deríthetö ki mivel nyit eggyet és lop 9kör 59perckor
Ha hulla a szövid akkor probálgasd az embereket 2körös majd 3 körös 4 körös...Amelyiknél azt irja nincs térkapu nem ö lopott amelyiknél vagy lebuksz vagy hozol valamit ö lopta a szövid
Reply With Quote
  #38  
Old 07-01-2006, 09:43
Freddye Freddye is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
felejtsd már el a pusztitást, ha egy tolist lepusztitassz annyira hogy 3 körre kerüljön csak röhög rajtad hogy miéyen láma vagy...
A helyzet az, hogy a jó hadis megy utána... És röhög, hogy nem kellett volna belekötnie..
Reply With Quote
  #39  
Old 07-01-2006, 14:25
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

csak kérdés, hog ha 8-9 körre kell lemennie és ez 80-100 épületet jelentene akkor megéri-e az ár esetleg 8-10k ellopott tekiért?
Reply With Quote
  #40  
Old 07-01-2006, 18:51
Thrym
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Nessel
meg ha már háborús tippek. ugyebár van olyan, hogy szövetségi segítség s bár azt írja a súgó, hogy körváltáskor először a segítő csapatok jönnek meg, aztán a csata lezajlik és ezután mennek a segítő csapatok és jönnek meg a sajátok.
Hát, a minap, úgy jártam, hogy teljes nyugalommal és szövetségesi segítséggel vártam, hogy becsapjanak, míg kitámadtam, úgy számoltam teljesen simán felfogom, 1 kör volt a sereg megérkezéséig és 1 kör volt hátra még a szövetséges csapatok nyaralásából, ám azok a kis dögök megneszelve a dolgot, ideje korán leléptek én meg csipákat pislogva lestem a vörös szöveget, és hát eszínű (akár démon-) tojásnak jobban örültem volna.
Most én néztem el valamit, vagy a súgót értelmeztem rosszul, netán húsvéti tréfa, esetleg más egyéb történt?

tudom mirol van szo, kb. 1 honappal ezelott voltam ilyen helyzetben, akkor korbekerdeztem, meg modiktol is megkerdeztem hogy mi a helyzet, egyertelmu valaszt nem kaptam, az egyik azt mondta hogy megvarjak a csatat, a masik azt mondta hogy lelepnek... konkretan a helyzet abbol allt hogy valaki megtamadott 3 korrol, eszrevettem es rogton hivtam a segitseget, veletlenul 1 korig hivtam oket vedekezni, 2 kor alatt megerkeztek, mert a szovik ket korre voltak 1 korig maradtak segiteni es ekkor kezdtem el izzadni ugyanis nekem is beugrott hogy ezek most kivarjak a csatat vagy lelepnek elotte, kivartak es kivedtem a tamadast, szoval nalad nem-e lehetett egyeb is? esetleg kopott a teki? vagy elloptak belole?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07


All times are GMT +1. The time now is 07:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu