Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 03-25-2010, 07:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
leírtam a véleményemet, ami egyébként tény: jóval több a hadis faj a játékban, mint a tolis, vagy pláne a varis.
Én komolyan nem értem ezt. Le lett vezetve, hogy egy tolvaj lehet simán csak tolvaj, lehet tolvaj-varázsló, és lehet tolvaj-hadi is. Leírtad, hogy Te se szeretnél új tolvaj fajt, mert a mostani bőven elég.

Vagyis akkor aki tolvaj akar lenni, az bőven tud magának választani. Az, hogy kevesebben akarnak tolvajok lenni, mint hadi országok, miért a Hódító hibája?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 03-25-2010, 07:45
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hemo a traviánban bele lehet szólni a játék vagy a játék szabályok alakulásába? Tudtommal nem. Itt van erre lehetőség? Valamilyen szinten igen.

A traviában előfordulhat hogy egy régi játékos aki sokkal erősebb nálad szét verhet úgy hogy esélyed sincs a védekezésre és le nullázhat teljesen? A válasz igen.

Itt a hódítóban előfordulhat ilyen? Megmondom, ha ilyen régi játékos vagy akkor valamelyest tudsz játszani, tehát nem fordulhat elő hogy egy sokkal erősebb (nagyobb) szét ver és lenulláz.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #83  
Old 03-25-2010, 09:11
hemo hemo is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Nem értem, hogy most miért támadja mindenki Hemot!?
Csak elmondta (volna) a véleményét, de rögtön rászálltatok, hogy hülyeségeket beszél.

Részben Én is egyet értek Vele. Valóban nincs már akkora szerepe a toliknak, bár nem feltétlenül a változásokból fakad.

Vegyünk egy mf tolit. Mit kezd magával? Kitől-mit tud lopni?
Csak vegyük az értékeket, mit érdemes.

-Rúnát varitól? (pláne ha a vari óriás...)
-Aranyat? (akitől érdemes lenne, annak van elég bankja, úgy gondolom)
-nyersit törpétől? ...akkor már inkább törpe leszek
-tekit? kitől? egy ruppót se ér már...

Régebben megérte lelopni egy orkot vagy törpöt még akkor is, ha bosszút áll.
És most? Kösz 2 misi értékű tekiért, inkább alszom tovább...
Régebben pont emiatt nehezebben játszható fajok voltak a törpék, orkok hisz mindig figyelni kellett a tekire és boldog-boldogtalan rájuk járt megszedni magukat. Most már játszhatnak nyugodtan, nincs aki feleslegesen lelopná őket és nem is lesz, mert lassan, de biztosan kihalnak a tolik...

A blabla szövegben, meg igaza van mindenkinek, csak kár hogy az értéke: "0"
Alkalmazkodjak meg miegymás... Alkalmazkodom is, csak most nem erről volt szó, hanem arról, hogy korábban más volt. (nem jobb, nem rosszabb, más)

ui: Amúgy örülnék, ha a körülmények újra megengednék, hogy pl félelffel toljam.
Teljesen igzan van ricsinek......
És aki velem ért egyet... látjátok azért készitők, hogy nem mindenkinek az a véleménye mint nektek?

Az baj veletek játék irókkal, hogy már át sem látjátok az egészet csak a ti érdekeiteket nézitek....Nektek mi a jó és mit érdekel benneteket, hogy milyen lesz a játék.. De az a baj, hogy szabin vagytok..... úgy könnyű okosnak lenni.. és akkor én nem játszottam és alkalmazkodjak?

Persze, hogy úgy könnyű játszani, hogy tele vagy mindennel.. Milliárdokat összeszedtetek... hogy milyen módszerrel? mindenki tudja, hogy lehet ebben a játékban gyüjtögetni..... hátterek, újrakezdések...stb
Aki meg azt irta, hogy elloptak tőle annyi tekit hát az meg is érdemli... annyira ügyetlen vagy akkor nem is érdemled meg...

Itt nem az a lényeg... úgy alakitottátok át a játékot, hogy már nincs szükség fajokra csak katonaira és ott a gnóm a király
Törpe.....??? midenki tudja, hogy miért vannak a törpék, és azokat ti "nagy játékosok" azért tartjátok, hogy benneteket ellásson.... Nekem is van több a 3-on hagyjuk a rizsát...
Már értelme nincs mert azért annyira nem egy nyerő faj...

Félelfnek sincs már értelme... úgy felerősitettétek a többi fajt, hogy ha mindenki maxon van és ki van hegyezve... és itt beszéljünk nem szöviről... nem tud már kitől lopni és ha tudna sincs már mit....
Azt meg hagyjuk, hogy az 5-ön lehet... igen ott vannak kezdők és bénák, de még van 4 szint.....

óriás régen egy király faj volt mikor még tudott lopni és őt is tudták rendesen lopni és gyilkolni...

elf tényleg jó már tolizni hála annak, hogy igy megerősitettétek a védelmét.. azt már irtam, hogy ez miért történt... mert egyikőtök pont azzal volt....

Régen nem az volt a játék lényege, hogy minél több tekit gyűjtsek... persze volt amennyi kell de itt már régen túlfutott az ésszerűsség határán.. kb. bkv szintre jutott, ha kell ha nem gyűjteni kelll....
De látod azt is irtátok, hogy milyen jó a bank mert kell a stratégiához...
Őszintén? Akkor én is mondhatom, hogy miért nem alkalmazkodtok ti hozzá és dugjátok el a pénzeteket...
Ilyen sosem volt régen, hogy több 100 millás országok nyugodtan mutassák a lóvét és ha megfeszülsz sem tudod ellopni....
A hóditó, hóditás nem azt jelenti, hogy ki van a csúcson és kinek van még 500 hekije amivel könnyedén terrorizálhatja a lenti orikat...
Régen középmezőnyben voltak a legnagyobb csaták és csak röhögtünk azokon akik a szintlimitnél is feljebb mentek 500-1000 hektárral..

Játékélmény, tudjátok még mi az? Ati te meg csak a fújod a magadét, szerintem el sem olvasod más véleményét.. tuti nem is érdekel.. neked milyen jó.....
Na ennyit különben a szabad vélemény nyilvánitásról tök ugyanaz szokott lenni az újitásoknál is... ti eldöntitek és kit érdekel a sok paraszt véleménye...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to hemo For This Useful Post:
  #84  
Old 03-25-2010, 09:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Hát ez egy érdekes hozzászólásra sikeredett. Örülök, hogy ezzel a stílussal nem akarsz játszani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #85  
Old 03-25-2010, 09:22
hemo hemo is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Ja és még 1 a pénzről...
Régen még az is beleszólt a játékba, hogy nem tarthattál bármennyit nyiltan a faludban... Már az is 1 statégia volt, hogy bakker lopják a pénzem, vagy csak elfogyott a gyors vásárlásban gyorsan a piacra a tekercset... imádkoztál, hogy megvegyék időben....
Most az a stratégia, hogy már ez sem számit, 16 bank és tehettek egy szivességet? Vagy csak 1 személyiség?

Tényleg olyan volt régen az ork, amit irtak... féltünk tőle mint a tűztől... de azért támadtuk, loptuk, varázsoltuk....
voltak jó kis ork harcosok ismertem egy párat....

Új gondolat már annyira nincs szükség más fajra, legyen akkor csak gnóm... nem kell ide varázsló, se tolvaj... se védő sem támadó....
Reply With Quote
  #86  
Old 03-25-2010, 09:37
hemo hemo is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hát ez egy érdekes hozzászólásra sikeredett. Örülök, hogy ezzel a stílussal nem akarsz játszani.
Bocs az utolsó szóért, magamra értettem...
De mindig kiugrik azért, hogy ha valaki és ahogy láttad nem egyedül vagyok.. mert vannak itt még régi játékosok ezek szerint...azok inkább menjenek el...nem kötelező játszani...
Csak tudnám miért fáj, hogy valaki véleményt mondd.
Nem szégyen az, hogy valami nem olyan lett mint gondoltátok... mindig van lehetőség átgondolásra és változtatásra.. erre ti inkább fenyegettek, hogy lezúztok vagy egyszerűen csak menjek el...

És igazából én nem is azért csináltam ezt a topikot, hogy veszekedés legyen.. én csak felhivtam a figyelmet arra, hogy ezek a módositások, meg az irány SZERINTEM nem jó és igy a fajok el fognak tűnni és nincs már rájuk szükség... mert az ember alkalkazkodik... De nem kéne neki. ha már van több faj... mert ez egy nagyon jó dolog akkor lehessen is őket, és minden funkciójukat használni....

Azt mondtátok, hogy ez a játék azért jó és nem "travi" mert ott csak katonázni lehet... Nagyon megy arra az irány... és ez a játék mindig is azért volt jó mert az ember azt csinált belőle amit akart és mindig mindennel tudott érvényesülni és megélni....
Reply With Quote
  #87  
Old 03-25-2010, 10:10
hemo hemo is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hát ez egy érdekes hozzászólásra sikeredett. Örülök, hogy ezzel a stílussal nem akarsz játszani.

Sajnálom az utolsó mondatot, hozzátok ki!
Reply With Quote
  #88  
Old 03-25-2010, 11:20
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by hemo View Post
Törpe.....??? midenki tudja, hogy miért vannak a törpék, és azokat ti "nagy játékosok" azért tartjátok, hogy benneteket ellásson.... Nekem is van több a 3-on hagyjuk a rizsát...
Tibu 0.3? Remelem nem fejlodsz tovabb.... :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #89  
Old 03-25-2010, 11:38
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

én régota játszom a fene se emlékszik mikor kezdtem (annak ellenére játszom régota hogy nincs sok kék számos országom, kis kezdő vagyok mindig )

Az igaz hogy picit változott a Hod, de itt nem a fajok miatt van.

Én ugy érzem inkább az országokat vivő emberek változtak. Sokan abbagyták, nagyon sok a szabis játékos ( van olyan akit csépeltünk még vagy 4-5 éve , szétkaptuk, leszabizott és pont nemrég mentem el mellette a csopiba, azota se jött vissza), jopárszor elmentem már mellette


Nagyon sok lett az ismerös egyes csopikba, ugye ez az évek alatt termelődik, mikor az ember idecsapodik odacsapodik, ezt se ütöm mert volt szövim azt se ütöm mert jo haver. Volt anno olyan felléptem aztán előttem lévő 16 országbol 14 ismerös volt, na puff


Na a sok rizsát félredobva, nem a hoditoval vannak a gondok, az nagyon sokat nem változott, hogy kimondjam rá hogy rosz, hanem inkább akik régota játszanak, azok nyugodtak le mondjuk. És ugye tudjuk ha sok vehemens ember beszorul egy szobába (egy csopiba) ott puskaporos lesz a hangulat, meg a cselekedetek na a puskapor valahol el lett hagyva
Reply With Quote
  #90  
Old 03-25-2010, 11:44
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Mielőtt még belekeveredsz az eszmefuttatásodba azért mondok pár szót:

- nem vagyok a játék készítője, egyszerűen baromságokat beszélsz
- 100 millákkról meg milliárdokról beszélsz.... hát most sem kell gyűjteni semmit, úgy játszol ahogy akarsz. Aki meg szeret sereget cserélni, vagy bármi egyebet az meg majd bocsánatot kér tőled, de azért hagy benn egy kis tőkét. Vedd el tőle ha tudod, ne az irigység faktor fröcsögjön belőled. Halkan jegyzem meg, hogy aki akármilyen országgal nem tud pár száz millát vagy 1 milliárdot összehozni az béna (moderáltam magam...)
- ha kicsit is ismernéd a játék mostani verzióit akkor nem mondanád, hogy valaki 500 heki plusszal bárkit is tud terrorizálni....már 6-7 körről se tudsz, vagy alig tenni bármit...
biztos én is paraszt vagyok, ezt meg nézd el nekem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Miért ennyi az adó? Valezius Segítség 61 06-04-2008 21:17
Miért nem fogy? echnaton Segítség 3 04-18-2008 17:23
Párbaj, és érdekességei! Avagy a rossz tapasztalataim! fandras73 Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 01-31-2008 02:51
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért nem ad el a helytartó FJORD Segítség 6 12-01-2006 12:54


All times are GMT +1. The time now is 00:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu