Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-18-2010, 12:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Én úgy gondolom, ha 1-ből szeretnék fordulni, ne 2 évig kelljen már 1-ben lennem ehhez
Ez nem időhöz van kötve (ahhoz is, de az a legkönnyebben teljesíthető követelmény szerintem). Hogy mennyi idő alatt jutsz fel, Rajtad és a szövetségeseiden múlik. Van, aki 2 év alatt az 5. szintről sem tud fellépni, de ez nem szabad, hogy ok legyen egy módosításra.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #22  
Old 05-18-2010, 12:55
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Ezt te sem gondoltad komolyan. Ahhoz, hogy ilyen orival sok pénzt tudj termelni, ahhoz egy dologra van szükség: marha nagy szerencsére!
Mert ne mondd nekem, hogy hónapokig nem szúrják ki a körülötte lévő orik?
Egy tűzgolyó és már látszik, hogy milyen egységei vannak, egy rengetés és az épületei is nyilvánvalóak lesznek. Szóval pénzt csinálni, azért nem ilyen egyszerű!
Én inkább úgy látom, hogy a fenti nagy orik, akik már jól elvannak egymás mellett, tudnak inkább átállni termelőre és sok pénzt csinálni, tehát egy újonnan fellépő klánnak esélye sincsen őket megszorongatni, de még a top alját elérni is sokkal kevesebb, mint volt ez régen.
Ezért támogatnék valami olyan ötletet, ami kicsit könnyítene az A-ból való forduláson.
Ha kiszúrják mi történik? Lejjebb ütik. És? Úgyis leújrázod.
Fenti orik nagy termelése meg nem hat ki a tp30-at célzókra addig, amíg azt az egymás közti csatározásokra használják... persze ez nem mindig van így.
Reply With Quote
  #23  
Old 05-18-2010, 12:57
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Ezt te sem gondoltad komolyan. Ahhoz, hogy ilyen orival sok pénzt tudj termelni, ahhoz egy dologra van szükség: marha nagy szerencsére!
Mert ne mondd nekem, hogy hónapokig nem szúrják ki a körülötte lévő orik?
Egy tűzgolyó és már látszik, hogy milyen egységei vannak, egy rengetés és az épületei is nyilvánvalóak lesznek. Szóval pénzt csinálni, azért nem ilyen egyszerű!
Én inkább úgy látom, hogy a fenti nagy orik, akik már jól elvannak egymás mellett, tudnak inkább átállni termelőre és sok pénzt csinálni, tehát egy újonnan fellépő klánnak esélye sincsen őket megszorongatni, de még a top alját elérni is sokkal kevesebb, mint volt ez régen.
Ezért támogatnék valami olyan ötletet, ami kicsit könnyítene az A-ból való forduláson.
Olyan szövetségesem volt A-ban, aki egy ilyen országot HOZOTT fel. Amikor felért a TOP-ba, akkor 45% bankja volt. Összesen 2% barakkja, amiben volt íj, a tűzgolyó miatt.

Ja, és arról beszélünk, hogy termel, és le fog újrázni. Az azt jelenti, hogy akár le is üthetik, nem érdekel senkit, mert nem érdekli a föld, max kicsit kevesebbet termel. Amikor 400k körül olyan szerteszét bontott országokra nem mennek ki, akkor nem hiszem, hogy a csoport alján mindenki egy olyan elfet akar zaklatni, ahová nem férnek be tolvajokkal, a gömbjén pedig nem látnak senkit. Van ott lenn elég könnyen üthető ország.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #24  
Old 05-18-2010, 12:58
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Ezt te sem gondoltad komolyan. Ahhoz, hogy ilyen orival sok pénzt tudj termelni, ahhoz egy dologra van szükség: marha nagy szerencsére!
Mert ne mondd nekem, hogy hónapokig nem szúrják ki a körülötte lévő orik?
Egy tűzgolyó és már látszik, hogy milyen egységei vannak, egy rengetés és az épületei is nyilvánvalóak lesznek. Szóval pénzt csinálni, azért nem ilyen egyszerű!
Én inkább úgy látom, hogy a fenti nagy orik, akik már jól elvannak egymás mellett, tudnak inkább átállni termelőre és sok pénzt csinálni, tehát egy újonnan fellépő klánnak esélye sincsen őket megszorongatni, de még a top alját elérni is sokkal kevesebb, mint volt ez régen.
Ezért támogatnék valami olyan ötletet, ami kicsit könnyítene az A-ból való forduláson.
Az A alsó részén levő termelést a 200 hekis tekiíráshoz tudnám hasonlítani. Ki a fenét érdekel az, ha szétütik az oriját, mikor az elsődleges cél a pénztermelés, az orid úgyis le fog újrázni - ha ezt tervezted?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #25  
Old 05-18-2010, 13:00
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A játék legnehezebb csoportjáról beszélünk. Persze, hogy megoldást kellene találni a top gyors emelkedésére, de nem is emiatt írtam, hanem amiatt, hogy a pénzhiány az oka annak, hogy sokan képtelenek fordulni.
Nem azt mondtam, hogy 500kör alatt meg kell lennie, nem is 1000kör alatt. De akkor is meg lehet csinálni. Ne mondja nekem senki, hogy nem.
Igazából nem is tudom melyik oldalon állok az ügyben... viszont az tény, hogy ha így emelkedik a top, eljön az az idő, mikor nem lehet lépést tartani a lenti termeléssel. (Értsd:kevesebbet termelsz adott idő alatt lent, mint amennyiből a top emelkedésének utána tudnál menni)

Másrészt viszont tényleg meg kell tartani a kék számok rangját (persze, most hogy nekem is van, jóhogy)

Talán külön lehetne venni: Ha valaki B-ből akar forogni, akkor maradna az eddigi rendszer, ha A-ból akkor egy könnyített verzió...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Alg For This Useful Post:
  #26  
Old 05-18-2010, 13:00
Kati Kati is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Értem én, hogy mit mondasz Ati. A kis klánoknak nincsen ehhez pénze. A nagy klánokba nem vesznek be szívesen olyat, akinek nincsen tartaléka. Így sokaknak esélyük sincsen a top eléréséhez.
Reply With Quote
  #27  
Old 05-18-2010, 13:01
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Valami fix határ kellene. Nagyon sok ori pénz hiány miatt nem tud feljebb jutni. Többeknek 2-ben van szabin az országa, mert képtelenek fordulni.
Véleményem szerint is fix határ kellene
Mondjuk én még ránehezítenék a 2-es fordulásra egy kicsit és az egyben történő fentmaradásra is
Elemezük a helyzetet :
Jelenleg sokan még a top közelébe sem tudnak jutni ...
Miért is ?

Én úgy látom , hogy páran egyszerűen nem hajlandóak lefordítani az orijukat és 2-ből forgnak... Persze ők joggal lobiznak a 2-es fordulás könnyítéséért....

Viszont így a top határa napról napra feljebb kúszik :S

Kis kitérő játszottam egy másik online strat játékkal amit azért fejeztem be mert nagyok mellé kerültem és esélytelen voltam:SSS
Itt is elég erősen megy abba az irányba a játék :SSS

Szóval a véleményem, hogy egyszerűen meg kell találni a módját, hogy a megaorik eltünjenek egyből D
Én nem hiszem , hogy élvezik 20k hekin a termelést ...... Ha igen vegyen tamagocsit és játszon azzal 500ft-ért és hagyjon másokat rendesen játszani DD

Este még írok hozzá csak most kevés az időm
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kalapácska For This Useful Post:
  #28  
Old 05-18-2010, 13:02
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Én úgy gondolom, ha 1-ből szeretnék fordulni, ne 2 évig kelljen már 1-ben lennem ehhez
Tessék:

Bármikor elérhető vagy? Éjjel lehet hívni, ha mennek rád? Mennyire tudsz hadizni A-ban? Több ablakos, utolsó mp-es indítások? Ha igen, írj A-ban nekem, belépsz, és kapsz annyi pénzt, amiből 500kör alatt feljuthatsz. De akkor én választok fajt, és ott is maradsz a klánban, nem onnan fordulsz

OFF
FIGYELMEZTETÉS: vityu A fórum nem szövetségesek keresésére való!
ON
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #29  
Old 05-18-2010, 13:06
Kati Kati is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Köszi Vityu, de nem aktuális, mert jó a klánom
Reply With Quote
  #30  
Old 05-18-2010, 13:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Elemezük a helyzetet :
Jelenleg sokan még a top közelébe sem tudnak jutni ...
Miért is ?

Én úgy látom , hogy páran egyszerűen nem hajlandóak lefordítani az orijukat és 2-ből forgnak... Persze ők joggal lobiznak a 2-es fordulás könnyítéséért....

Viszont így a top határa napról napra feljebb kúszik :S
Attól, hogy van teszemazt 10%-nyi ország, aki egyre magasabbra megy, nem fog a top30% határa feljebb kerülni, hiszen ez a határ nem a nagyon top országokhoz, hanem a teljes csoport teljes mezőnyéhez van viszonyítva.

Ha a top klán összes tagja holnapra 4 millió hektáron lesz, a forduláshoz szükséges top30% határát ez egy hektárral sem módosítja!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 00:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu