Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 07-21-2007, 00:21
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ja ismerek pár csávót aki nappal dolgozik és megy egésznap a hód de nem támad éjjel meg pislogva ül a gép elött, hogy "már biztos alszanak"... De ez nem érinti a témát valóban csak annyiban, hogy emiatt a magatartás miatt simán megértem azt aki használja,,,

Főleg mióta a "kecskések" hirtelen feledékennyé váltak egy 2 hónapig működő megállapodás után. Biztosan eddig tartott amíg kialudták magukat.
Ezt leírnád úgy hogy mindenki értse? Mert ezt nagyon nem vágom most.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 07-21-2007, 00:32
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Ezt leírnád úgy hogy mindenki értse? Mert ezt nagyon nem vágom most.
én ezt vettem ki: Vannak olyanok akik nappal, meló közben is, a hód elött ülnek, de egy árva fűszálat nem mozditanak, hanem csakis az éjszaka közepén támadnak, mert akkor vszinüleg alszik az ellen. És ez a játékstilus miatt megérti azokat, akik használnak távolozó progit.

Amúgy szvsz én ezzel nem értek egyet. Ha az egyik fent tud maradni támadni, a másik is fentmaradhatna akár távolozni és védeni is, a lehetőség adott, ha az egyik nem alszik emiatt. Mondjuk ez olyan hogyha tudom az ellenfélről, vagy legalábbis sejtem ,hogy délelött általában nincs gépnél, akkor olyankor támadok direkt. Személy szerint én is általában éjszaka támadok, ha tervezett az ütés, és nem gerinctelenségből meg ilyenek, hanem mert nem szeretem ha hiénáznak.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #93  
Old 07-21-2007, 01:35
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ja ismerek pár csávót aki nappal dolgozik és megy egésznap a hód de nem támad éjjel meg pislogva ül a gép elött, hogy "már biztos alszanak"... De ez nem érinti a témát valóban csak annyiban, hogy emiatt a magatartás miatt simán megértem azt aki használja,,,
Főleg mióta a "kecskések" hirtelen feledékennyé váltak egy 2 hónapig működő megállapodás után. Biztosan eddig tartott amíg kialudták magukat.
OFF: monro az erre adott válaszomat átraktam az 1/A topicba, hogy ne offoljam hozzád hasonlóan szét a témát.


ON:
Quote:
simán megértem azt aki használja
én is megértem, ha nekünk lett volna biztos mi is használjuk, ezért talán túlzásnak is érzem az áthelyezésüket, bőven elég lett volna a megfelezni az orijukat bünti gyanánt

Last edited by wand; 07-21-2007 at 02:53..
Reply With Quote
  #94  
Old 07-21-2007, 08:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
én is megértem, ha nekünk lett volna biztos mi is használjuk, ezért talán túlzásnak is érzem az áthelyezésüket, bőven elég lett volna a megfelezni az orijukat bünti gyanánt
Idézet a regisztrációs szabályokból: "A játék embereknek készült, emberi felhasználásra. Ezért tilos minden olyan program használata, ami a játékkal bármilyen olyan okból érintkezik, ami nem a játék oldalainak megtekintését szolgálja: onnan információt gyűjt, vagy annak parancsokat ad stb. Szabadon használható azonban minden olyan segédeszköz, ami a játéktól függetlenül segít számolni, vagy rendszerezni az adatokat, amennyiben ez nincs közvetlen kihatással a játékra (ie: nem ad ki a játéknak semmilyen parancsot)."
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #95  
Old 07-21-2007, 10:37
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

monro, szerintem alapjába véve az éjszakai támadás nem gerinctelenség szvsz, hanem biztosabb támadás...ha viszont az az eset áll fenn, amit te mondtál az már inkább abba a kategóriába tartozik.
ezen felül egyetértek tdomoval, hogy ez egy JÁTÉK. az ember a játékot az alapvető képességek fejlesztésére és az örömre találta ki, én is azért játszom, mert örömömet és kikapcsolódást lelek benne (ha éppen 10 sereg jön nem tudok kikapcsolódni, de mindig akadnak ilyen pillanatok...), és ha én csak azért képes vagyok felkelni, nem aludni, hogy sikeresen támadjak, vagy, hogy engem ne támadjanak, akkor igenis igazságtalanságnak érzem, hogy egyes emberek nyugodtan alszanak, úgymond semmit nem "áldoznak" a sikeres játékért és mégis sikeresebbek tudnak lenni...
szerintem igenis ki lehet az ilyen embereket tiltani (megértem, hogy rettentő sok idő és "munka" van egy A-s oriban, már csak, hogy oda felvidd, de senki nem kérte meg, hogy használja ezt a scriptet. mikor használta ott volt a rizikó, hogy kivághatják, de ő(k) megkockáztatták)
amúgy meg igen nagy probléma, hogy egy jobban tájékozódott embernek egy ilyen progi pár perc alatt megvan...(én nem tartozom közéjük, egyelőre még igencsak láma vagyok informatika téren, úgymond az alapvető dolgokat tudom használni)
Reply With Quote
  #96  
Old 07-21-2007, 13:04
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
monro, szerintem alapjába véve az éjszakai támadás nem gerinctelenség szvsz, hanem biztosabb támadás...ha viszont az az eset áll fenn, amit te mondtál az már inkább abba a kategóriába tartozik.
Igazad van nem gerinctelen, én csak annyit akartam mondani, hogy a jelenlegi 1A-s szabályozás miatt (ráállás utáni körben nem lehet visszatámadni ha elbontanak) a scriptekkel való távolbalátást vagy pontlistavizsgálatot meg tudom érteni.
Reply With Quote
  #97  
Old 07-21-2007, 14:48
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Igazad van nem gerinctelen, én csak annyit akartam mondani, hogy a jelenlegi 1A-s szabályozás miatt (ráállás utáni körben nem lehet visszatámadni ha elbontanak) a scriptekkel való távolbalátást vagy pontlistavizsgálatot meg tudom érteni.
Ha egyszer benne van a regisztrációs szabályzatban, akkor ez csalás és kész.
És mégcsak nem is az a formája a csalásnak, amire azt szokták mondani, hogy de mindenki ezt csinálja.

Attól még hogy valaki tud programozni, ne szerezhessen már ilyen jellegű előnyöket.

Aki több időt van gépnél, és okosabb is, azt ne nyomja már le egy programozó.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #98  
Old 07-21-2007, 14:55
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Befosztottam hajnalban "valakit" alsóbb csopiban, és megtudtam ki Ő 1/A-ban.
Ezt írta befosztás után, bizonyítva korábbi üzenetét, mely szerint minden körben megy a táv náluk, csak éppen... de lássuk az üzit:

2007-07-18 06:12:03 Távolbalátás
2007-07-18 05:12:03 Távolbalátás
2007-07-18 04:12:03 Távolbalátás
2007-07-18 04:09:51 "az én ottani orim" országa megtámadott.
2007-07-18 01:12:03 Távolbalátás
2007-07-18 00:12:03 Távolbalátás
2007-07-17 23:12:03 Távolbalátás
2007-07-17 22:12:03 Távolbalátás
2007-07-17 21:12:03 Távolbalátás
ugy nez ki porszem kerult a gepezetbe

Nos, elég bizonyíték a progi létezésére?

ezt meg lehet tudni, hogy rémkoppantó küldte-e neked? vagy továbbra is van aki még használ programot?
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #99  
Old 07-21-2007, 15:09
Mel
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem hiába hagyják sokan itt ezt a játékot, de ez csak az egyik privát véleményem.
Reply With Quote
  #100  
Old 07-21-2007, 16:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Mel View Post
Nem hiába hagyják sokan itt ezt a játékot, de ez csak az egyik privát véleményem.
A fórumon nem láttam tőled még mást, csak a hangulatkeltést. Erre semmi szükség, úgyhogy itt el is búcsúzunk. A valódi problémádat azt hiszem mindenki tudja, és semmi olyan, ami ennek a topicnak a témája lenne, vagy akárcsak kicsit is kapcsolódna a Hódítóhoz, mint játékhoz.

Neked is van egy rossz szájízed, hogy nem Te lettél választva, és nekem is, hogy megpróbáltál átvágni. Innentől nem szólunk egymáshoz. Én azt hiszem megálltam, hogy nem kürtölgettem szanaszét, hogy mi történt. Tőled is elvárom, hogy ne keltsd a hangulatot, csak azért, mert nem vagyunk puszipajtások.

Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu