Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)
Register Stats Members List Today's Posts

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

View Poll Results: Legyen-e publikus, hogy ki adta a hírvévpontot?
Igen, legyen publikus! 20 71.43%
Ne, ne legyen publikus, jó ahogy most van. 8 28.57%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-06-2006, 21:37
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Davalon
Senki, csak a nevedet felejtetted el hozzáfűzni a véleményedhez Az hogy rájöttem, az más dolog
ezt hagyjuk a fórumon kívül: mástészta hogy írtam indoklást és abból felismerhető votlam, de nem is volt szándékomban letagadni magam, és amikor írtad, hogy mi van, akkor megmondtam hogy én voltam... szóval azért tárgytalan a dolog
*ha akarod, kikapcsolom a tiltást... persze, csak akkor ha nem megint parttalan vitába kezdünk *
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-06-2006, 21:38
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Így van, tárgytalan. De most megmutattuk, milyenné válna ez a fórum, ha mindenki számonkérné, ki miért mit adott neki
Reply With Quote
  #13  
Old 02-06-2006, 21:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Davalon
Így van, tárgytalan. De most megmutattuk, milyenné válna ez a fórum, ha mindenki számonkérné, ki miért mit adott neki
nem egészen, hiszen láthatod ha egy kettő dolgon mi ösze is veszünk mert nem értünk egyet azért mégis a kultúra határain belül maradunk... és ezt akármennyire is szeretném, nem tudom általános érvényűnek tekinteni.. jó az anonim reputation osztás, aki akarja az aláírja. Viszont a probléma kreatív megoldása lehetne a 10 karakter limites indoklás, és anélkül nem lehetne osztani
Reply With Quote
  #14  
Old 02-06-2006, 21:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
nem egészen, hiszen láthatod ha egy kettő dolgon mi ösze is veszünk mert nem értünk egyet azért mégis a kultúra határain belül maradunk... és ezt akármennyire is szeretném, nem tudom általános érvényűnek tekinteni.. jó az anonim reputation osztás, aki akarja az aláírja. Viszont a probléma kreatív megoldása lehetne a 10 karakter limites indoklás, és anélkül nem lehetne osztani
"jhsdgfjkshdfhksdfjkls"

szupi indoklás
Reply With Quote
  #15  
Old 02-06-2006, 21:49
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Senki:
En ertem mit szeretnel elerni , es meg valamilyen fokon egyet is ertek veled , de erre a 10 karakteres min. indoklasra itt egy pelda: pfigjhpeirgjhi.
Szerintem ha valaki nem akar irni indoklas az igy se irna..
Reply With Quote
  #16  
Old 02-06-2006, 21:51
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Ati
"jhsdgfjkshdfhksdfjkls"

szupi indoklás
és szupi hozzászólás egy posthoz... csak nem SPAM-nek hívják, vagy esetleg FLOODnak? (félreértés ne essék, itt teljesen jogosan írod, máshol meg nem csinálsz ilyet, sétődésre nincs ok ) ezt is lehetne szűrni... és akkor nagyon kreatív megoldást találtunk mind a fórum hozzászólások szűrésére a modinak jelentés gombon kívül és az indoklásoknak is.. vagy azokat is lehet jelenteni a modinak és akkor elbírálásig érvénytelen rep pontank számít... persze csak trágár, vagy értelmetlen (azaz "ksuhguisghuiv" jellegű) indoklás esetén foglalkozna vele egy modi is és akkor aztán nincs probléma... de a legegyszerűbb így hagyni ahogy most van és nem bajlódni az egésszel..

Last edited by Senki; 02-06-2006 at 21:53..
Reply With Quote
  #17  
Old 02-06-2006, 21:53
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem kell, hogy itteni sérelmeket valaki átvigyen a játékba, ne mosódjon össze a kettő, ez egy fórum a Földön, az egy fantasy a Hódító világában. Ott mondjuk zombi vagyok (pfúj), itt meg egy beszélgető ember. A kettő között lévő határnak a lebontása engem állandóan visszarántana a valóságba, ha Hódozok is, pedig oda épp azért megyek, hogy más világba legyek. Ott "Pamut orrán pamutboly" ország az ellenségem, nem pedig Kis Béla, aki irányítja. Személyeket nem is képzelek mögé. Ez lehet, az én hibám, vagy elmebetegségem, de akkor is, emgem zavarna, ha oda bekerülnének az itteni ellenségeskedések...
Reply With Quote
  #18  
Old 02-06-2006, 21:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
és szupi hozzászólás egy posthoz... csak nem SPAM-nek hívják, vagy esetleg FLOODnak? (félreértés ne essék, itt teljesen jogosan írod, máshol meg nem csinálsz ilyet, sétődésre nincs ok ) ezt is lehetne szűrni... és akkor nagyon kreatív megoldást találtunk mind a fórum hozzászólások szűrésére a modinak jelentés gombon kívül és az indoklásoknak is.. vagy azokat is lehet jelenteni a modinak és akkor elbírálásig érvénytelen rep pontank számít... persze csak trágár, vagy értelmetlen (azaz "ksuhguisghuiv" jellegű) indoklás esetén foglalkozna vele egy modi is és akkor aztán nincs probléma... de a legegyszerűbb így hagyni ahogy most van és nem bajlódni az egésszel..
Most itt az az alap feltételezés, hogy oviban vagyunk, és páran már tanulnak írni, de a többségnél még figyelni kell, hogy nehogy ollóvala kezében szaladgáljon?

Én azt feltételeztem, hogy ennél intelligensebb a banda.

De tény, hogy a vbulletin fejlesztői fórumán sem találtak az emberi butaságra konkrét megoldást.
Reply With Quote
  #19  
Old 02-06-2006, 21:57
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nekem az egyetlen problemam az az hogyha van hirnev akkor miert nem lehet hasznalni...? mert sajna van par egyen aki ezt is elbaltazza...
Ha igy hagyjuk lefogadom hogy valaki gyszer majd belep es latja hogy kapott vagy 20 piros pontot mert egy haveri tarsasag reszegen nem talalt jobb mokat minhogy rep et osszon...
Egyebkent mi is az ertelme..? nekem most mar zold. akkor most amit irok arra lehet adni, holnap mire piros lesz )ebben biztos vagyok) holnap meg az hulyesegnek szamit? sok ertelmet nem is latom de ha mar van akkor szeretnem tudni hogy ki nem ert velem egyet...
Reply With Quote
  #20  
Old 02-06-2006, 21:59
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ati
Most itt az az alap feltételezés, hogy oviban vagyunk, és páran már tanulnak írni, de a többségnél még figyelni kell, hogy nehogy ollóvala kezében szaladgáljon?

Én azt feltételeztem, hogy ennél intelligensebb a banda.

De tény, hogy a vbulletin fejlesztői fórumán sem találtak az emberi butaságra konkrét megoldást.
ez talán a ló túloldala.. én azt próbáltam kifejteni, hogy pár primitív gondolkodású ember miatt ne vegyük el azt a 'fícsört' ez kb olyan, mintha azért mert pár ember nem tud vezetni és olyan mint egy állat, azért betiltanánk az autózást.. (najó, a rep azért enyhébb dolog, de túlozzunk kicsit )

Last edited by Senki; 02-06-2006 at 22:07..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu