Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 06-26-2007, 20:32
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Orkal a legegyszerűbb. Eladod azt a gabonát, amit a szupermarkotánnyal megspórolsz.

*rövid *
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 06-27-2007, 20:42
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Orkal a legegyszerűbb. Eladod azt a gabonát, amit a szupermarkotánnyal megspórolsz.
Monjuk orkkal én inkább barakkot tennék azon területre amit nem kell tanyának építenem a szupermarkotány miatt...
Reply With Quote
  #203  
Old 06-28-2007, 08:39
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Álláspontom szerint sokkal jobb szövi nélkül játszani, ha védekező típusú országot épít az ember.

A 40%-os védelem többet jelent, mint bármilyen szövetségi segítség.

Egy erős tornyos-íjas ori elegendő védelmet tud kiépíteni toliból és variból, hogy ne nagyon lehessen zaklatni és engem még egyetlen szövetség sem tudott betámadni.

Védekező magányos farkasként érdemes tudós személyiséggel és gnómmal, óriással vagy elffel lenni.

Igaz ez elég passzív játék, de óriással és gnómmal lehet hobbi szinten rengetni az olyan ellenfeleket, akik erős tolis vagy hadis szöviben vannak.

Ebben azt szeretem, hogy az ellenfél nem tudja, hogy ki a támadó, de elég komoly károkat lehet okozni.

Támadó hadisként mindenképpen jó a szövi, mert a támadás csak szövivel hatékony. Igaz Mf-ként még nem próbáltam orkkal. Egy tábornok ork szerintem egyedül is jó, főleg az 5-ös szinten.
Reply With Quote
  #204  
Old 06-28-2007, 08:48
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Álláspontom szerint sokkal jobb szövi nélkül játszani, ha védekező típusú országot épít az ember.

A 40%-os védelem többet jelent, mint bármilyen szövetségi segítség.

Egy erős tornyos-íjas ori elegendő védelmet tud kiépíteni toliból és variból, hogy ne nagyon lehessen zaklatni és engem még egyetlen szövetség sem tudott betámadni.

Védekező magányos farkasként érdemes tudós személyiséggel és gnómmal, óriással vagy elffel lenni.

Igaz ez elég passzív játék, de óriással és gnómmal lehet hobbi szinten rengetni az olyan ellenfeleket, akik erős tolis vagy hadis szöviben vannak.

Ebben azt szeretem, hogy az ellenfél nem tudja, hogy ki a támadó, de elég komoly károkat lehet okozni.

Támadó hadisként mindenképpen jó a szövi, mert a támadás csak szövivel hatékony. Igaz Mf-ként még nem próbáltam orkkal. Egy tábornok ork szerintem egyedül is jó, főleg az 5-ös szinten.
Az ötös szinten egyáltalán nem ajánlják az orkot
Akkor pedig,ha védekező orit akarsz építeni mindenképp az elf ajánlott,de sztem az szöviben is épp elég jó tornyokkal-ijjakkal...a szövetségesi segítség pedig nem merül ki abban,hogy védőseregeket küldenek neked.Az ellenfeleidet be is támadhatják,erre szükséged is lehet pláne ha védekező orit építesz,mert te nem nagyon tudod visszatámadni őket...legyen szó bármilyen ellenfélről:toliról vagy variról...nem beszéltem olyan előnyökről mint a szövi karaván...meg még sokminden pl:jótanácsok a kezdőknek,tapasztalatmegosztás egyebek.
Reply With Quote
  #205  
Old 06-28-2007, 08:55
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Álláspontom szerint sokkal jobb szövi nélkül játszani, ha védekező típusú országot épít az ember.

A 40%-os védelem többet jelent, mint bármilyen szövetségi segítség.

Egy erős tornyos-íjas ori elegendő védelmet tud kiépíteni toliból és variból, hogy ne nagyon lehessen zaklatni és engem még egyetlen szövetség sem tudott betámadni.

Védekező magányos farkasként érdemes tudós személyiséggel és gnómmal, óriással vagy elffel lenni.

Igaz ez elég passzív játék, de óriással és gnómmal lehet hobbi szinten rengetni az olyan ellenfeleket, akik erős tolis vagy hadis szöviben vannak.

Ebben azt szeretem, hogy az ellenfél nem tudja, hogy ki a támadó, de elég komoly károkat lehet okozni.

Támadó hadisként mindenképpen jó a szövi, mert a támadás csak szövivel hatékony. Igaz Mf-ként még nem próbáltam orkkal. Egy tábornok ork szerintem egyedül is jó, főleg az 5-ös szinten.
Olyan nincs hogy üthetetetlen ori, mégha mf is nincs annyi tornyos ijj amin ne menne át egy erősebb hadi szövi 5ös szinten végig lehet rohanni mf támadó hadisként, sőt még4-en is ha jól csinálod, de 3-on már nagyon kell figyelni,
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #206  
Old 06-28-2007, 10:43
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Olyan nincs hogy üthetetetlen ori, mégha mf is nincs annyi tornyos ijj amin ne menne át egy erősebb hadi szövi 5ös szinten végig lehet rohanni mf támadó hadisként, sőt még4-en is ha jól csinálod, de 3-on már nagyon kell figyelni,
mindenféleképpen olyan csoport kell hozzá, ahol nem csak dísznek van a katipiac, különben rohanni nagyon nehéz
Reply With Quote
  #207  
Old 06-28-2007, 10:58
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
mindenféleképpen olyan csoport kell hozzá, ahol nem csak dísznek van a katipiac, különben rohanni nagyon nehéz

Ezzel egyetértek


Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Álláspontom szerint sokkal jobb szövi nélkül játszani, ha védekező típusú országot épít az ember.

A 40%-os védelem többet jelent, mint bármilyen szövetségi segítség.

Egy erős tornyos-íjas ori elegendő védelmet tud kiépíteni toliból és variból, hogy ne nagyon lehessen zaklatni és engem még egyetlen szövetség sem tudott betámadni.

Védekező magányos farkasként érdemes tudós személyiséggel és gnómmal, óriással vagy elffel lenni.

Igaz ez elég passzív játék, de óriással és gnómmal lehet hobbi szinten rengetni az olyan ellenfeleket, akik erős tolis vagy hadis szöviben vannak.

Ebben azt szeretem, hogy az ellenfél nem tudja, hogy ki a támadó, de elég komoly károkat lehet okozni.

Támadó hadisként mindenképpen jó a szövi, mert a támadás csak szövivel hatékony. Igaz Mf-ként még nem próbáltam orkkal. Egy tábornok ork szerintem egyedül is jó, főleg az 5-ös szinten.

Elf helyett én óriást vagy gnómot játszanék mf-ben, és tuti, hogy ha már hobbiból elkezdek rengetni valakit az nem egy profi szövi hadisa lesz, mert semmi perc alatt kiszúrják ki a támadó, és kifolyasztják a belemet Nem beszélve arról, hogy cél nélkül kárt okozni lehet, de minek?

Mf-ben az orkot meg felejtsd el, főleg 5-ben...
Reply With Quote
  #208  
Old 06-29-2007, 08:11
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ezzel egyetértek





Elf helyett én óriást vagy gnómot játszanék mf-ben, és tuti, hogy ha már hobbiból elkezdek rengetni valakit az nem egy profi szövi hadisa lesz, mert semmi perc alatt kiszúrják ki a támadó, és kifolyasztják a belemet Nem beszélve arról, hogy cél nélkül kárt okozni lehet, de minek?

Mf-ben az orkot meg felejtsd el, főleg 5-ben...
Ezzel meg én értek egyet
Főleg azzal,hogy minek ártóznál vkit csak úgy?Pláne ha elnyomod rá az összes készülidet aztán mikor kéne,leshetsz...nameg mérlegelhetsz,hogy megéri-e csak úgy vkire rányomni a rúnát,meg a készültséged,mert élvezed,hogy nem tudja ki csinálta?
Reply With Quote
  #209  
Old 06-29-2007, 09:30
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by System View Post
mert élvezed,hogy nem tudja ki csinálta?
Utánna meg esetleg azt élvezheted ha rájön
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #210  
Old 06-29-2007, 09:38
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Talking

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Utánna meg esetleg azt élvezheted ha rájön
Ez így van
Dehát ugylátom van aki ezt élvezi...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Verselő kedvű hódítósoknak :) Cassandra Kreatív sarok :) 949 12-05-2013 22:28
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Elf --> hadis, tolis vagy varis ??? Loxhero007 Segítség 33 12-28-2006 09:26
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 21:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu