Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 06-26-2007, 09:31
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Viszont ne feledjük el, hogy azért, hogy valaki szabadságra menjen, vagy újrázzon nem kell megdolgozni.
A fellépéshez viszont igen, ezért szerintem teljesen jogos, hogy előbbi kettő korlátozva van, míg az utóbbi nem.
Szerintem ebben igazad van...igenis munka eljutni addig,hogy felléphessen az embernem azt mondom,hogy ez egy majdnem lehetetlen vagy legalábbis nehéz munka,de idő...
Az eredeti kérdésre azt mondom,hogy ocsmány dolognak tartom,hogy lelopok vkit aztán elszaladok...és az életben többet nem találkozok vele...
én ezért nem is csinálom...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 06-26-2007, 10:42
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Igen, szerintem jár az, hogy még lopjak egy utolsót.
Ha még valakire haragszom, akkor ellene is jár, hogy odaszúrjak egy picit.

Ha olyan rosszabn voltunk az az egy akció nem oszt nem szoroz.
Inkább elviselem én is bárkitől, cserébe, hogy akkor lépjek, amikor nekem tetszik.
Kevés dolog idegesített fel jobban ebben a játékban, mint az, hogy egy ember fajú tolvaj csúnyán leszedett minket tekercsre és lépett. Ártózni nem tudtunk a tükörpajzs miatt, ígyhát sötét félmosollyal az arcunkon elindítottuk a seregeket mészárolni és pusztítani büntetésképpen, mert hadilag elég gyenge volt az országa. Aztán elmaradt az elégtétel...

Jó ötletnek tartom én is az alapgondolatot, hogy ha seregekkel támadnak egy országot, vagy van általa nyitott tk akkor ne tudjon lépni.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #33  
Old 06-26-2007, 10:48
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Jó ötletnek tartom én is az alapgondolatot, hogy ha seregekkel támadnak egy országot, vagy van általa nyitott tk akkor ne tudjon lépni.
Azt nem tartom jó ötletnek, hogy ha sereg tart az ország felé, akkor ne léphessen szintet, mert ez rengeteg visszaélési lehetőséget biztosítana sajnos. Gondolj bele, hogy valaki szintet akar lépni és mondjuk 300körről brahiból vki küld felé egy sereget. Akokr az illető 300körig meg lenne lőve, hiszen nem tud csinálni semmit.. Régebben én is harcoltam a sereg ellen való szintlépés ellen, de be kellett ismernem, hogy sajnos jogos ez az aggodalom és tisztában vagyok azzal, hogy sokan ki is használnák..

Viszont azt továbbra is jó ötletnek tartom, hogy például 12óra akciómentesség után lehessen csak szintet lépni.
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #34  
Old 06-26-2007, 10:50
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Azt nem tartom jó ötletnek, hogy ha sereg tart az ország felé, akkor ne léphessen szintet, mert ez rengeteg visszaélési lehetőséget biztosítana sajnos. Gondolj bele, hogy valaki szintet akar lépni és mondjuk 300körről brahiból vki küld felé egy sereget. Akokr az illető 300körig meg lenne lőve, hiszen nem tud csinálni semmit.. Régebben én is harcoltam a sereg ellen való szintlépés ellen, de be kellett ismernem, hogy sajnos jogos ez az aggodalom és tisztában vagyok azzal, hogy sokan ki is használnák..
Aha, ilyesmiről volt már szó, és teljesen jogos, amit leírtál.
Reply With Quote
  #35  
Old 06-26-2007, 11:30
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Azt nem tartom jó ötletnek, hogy ha sereg tart az ország felé, akkor ne léphessen szintet, mert ez rengeteg visszaélési lehetőséget biztosítana sajnos. Gondolj bele, hogy valaki szintet akar lépni és mondjuk 300körről brahiból vki küld felé egy sereget. Akokr az illető 300körig meg lenne lőve, hiszen nem tud csinálni semmit.. Régebben én is harcoltam a sereg ellen való szintlépés ellen, de be kellett ismernem, hogy sajnos jogos ez az aggodalom és tisztában vagyok azzal, hogy sokan ki is használnák..

Viszont azt továbbra is jó ötletnek tartom, hogy például 12óra akciómentesség után lehessen csak szintet lépni.
Ebben igazad van, kicsit beszűkülten gondoltam át a dolgot. Csak valahogy azt is bele kéne venni, hogy visszaütni (lopni) lehessen. Bár abban igazatok van, hogy ne egy csetepaté közepéből lépjenek szintet országok.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #36  
Old 06-26-2007, 11:36
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
nem tudom, de én a fairplay híve vagyok..
ha én támadok, akkor megadom a támadottnak a lehetőséget, hogy viszonozza, megtorolja azt, amit ellene tettem (persze ez nem azt jelenti, hogy hagyom is hogy megtegye, de a lehetőség adott)..
Miért mindenki úgy nézi a dolgot, hogy az agresszor lép el?
Mi történik akkor, ha egy országot folymaatosan támadnk? Lépés előtt 12 körig semmit nem vághat vissza, mert különben nem léphet? Egy tolishoz mindig befér a sereg. Ha megindítasz felé egy sokadik darabot, nem tud fellépni, mert 10 órája nyitott egy térkaput, ami azóta már be is zárult? Szerintem nonszensz. És mielőtt a fejemhez vágjátok: nem feltétlenül felmenekülés a dolog.

Tehát éppen a fairplay sérül a 12 körös visszatámadási tiltással, ha a támadott fél készül lépni (mert ne feledjük: jópár feltételnek teljesülnie kell még a fellépéskor)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #37  
Old 06-26-2007, 11:40
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hmm asszem én se leszek a legnépszerübb, de sztem a szintlépés jó ahogy van. Ha vki ép rád "pazarolja" a készülijét, akkor legalább meg is van az 1. célpontod köv szinten... Engem inkább zavar az amikor 10körröl keménykedik folyamatosan 1 toli, minthogy egyszer lehúz és fel is lép... Amúgy meg nem hiszem hogy ok nélkül ártozgatna vki fellépés elött.
És ha vki lépés elött van, kijön rá az ellen egy védhetetlen sereggel, nyit rá egy Tk-t éplistet néz hogy beférne-e szembemenve... ha beférne akkor jó, de ha semmit nem tud, akkor ne is léphessen?
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #38  
Old 06-26-2007, 11:42
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

így jobban belegondolva.. igazatok van.. bár attól engem még személy szerint továbbra is zavarnának a szintlépés előtt genyózók

de elismerem, amit Xepi ír abban van igazság..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #39  
Old 06-26-2007, 14:46
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ő nem nyithat a megbeszélésekbe, Deni ezt tudnod kéne :P

Sztem az ötlet egyáltalán nem rossz, de nem térkapura szűkíteném, hanem 12 óra támadó akcióra mint sok más esetben.


Igen, erre okosan nyit az általános beszélgetésbe. Szeretem az iylet, minden áron megkerülni a szabályokat
Steve amúgy newm jó ötlet, had lépjen már fel csata közben is valaki ha így akarja. Nagyon rösz ötlet.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #40  
Old 06-26-2007, 18:58
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Hmm asszem én se leszek a legnépszerübb, de sztem a szintlépés jó ahogy van. Ha vki ép rád "pazarolja" a készülijét, akkor legalább meg is van az 1. célpontod köv szinten... Engem inkább zavar az amikor 10körröl keménykedik folyamatosan 1 toli, minthogy egyszer lehúz és fel is lép... Amúgy meg nem hiszem hogy ok nélkül ártozgatna vki fellépés elött.
És ha vki lépés elött van, kijön rá az ellen egy védhetetlen sereggel, nyit rá egy Tk-t éplistet néz hogy beférne-e szembemenve... ha beférne akkor jó, de ha semmit nem tud, akkor ne is léphessen?
Idefűződne egy kérdésem:ugyan honnan feltételezzük,hogy valaha összefutok még vele?Ha szintet lépsz még egyáltalán nem biztos hogy egy csopiba fogsz vele kerülni (gondolok itt az alsóbb csopikra még mielőtt belém köt vki,hogy de a 2. szintről..........csakhogy az összes többi szintlépés nem garantálja,hogy te egy csopiba kerülsz vele)merthogy ha feltételezem is hogy mindketten feljutnak az 1. szintre és nem véreznek el,de még ekkor sem garantált a nagy leszámolás,hiszen a két ori között óriási időbeli eltérés lehet,feltételezem,hogy nem mindig ugyanakkor mennek nyaralni,nem ugyanannyi időt töltenek a gép előtt,nem lesz ugyanakkora szerencséjük stb.stb...
Ha akkor abban a bizonyos szintlépésnél nem ugyanabba a csopiba lépnek akkor a tolvaj már el is illant és nagy az esély hogy sose látod többet...sztem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu