Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Kell-e nekünk ez a spec képesség?
igen 6 25.00%
nem 17 70.83%
Mittudomé' 1 4.17%
Voters: 24. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 05-22-2007, 08:47
otto500 otto500 is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 123
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

én csak álltalánosítottam, mivel a legtöb hulla 4-5szinten van, ott még erősek
Sponsored Links
  #32  
Old 05-22-2007, 08:50
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by otto500 View Post
én csak álltalánosítottam, mivel a legtöb hulla 4-5szinten van, ott még erősek
Ja, így már vágom. De vigyázz, "felsőbb" csoportok alatt nem a 4-5-ös szintet értjük, hanem a (3)-2-1-eset. Az ez előtti hsz-d rendesen félreérthető
  #33  
Old 05-22-2007, 09:55
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A morál mint fogalom, egyszerűen nem létezik az élőholtak világában. Éppen ezért nem mérhető az emberek, orkok vagy épp más fajoknál lévő mércével és azokéhoz hasonlóan. Ha már mindenképpen át kellene váltanunk azokéra akkor 100%.

Ha minden pozitív feltétel adott akkor ugye a morál 100%.

Az élőholtaknak nincs szüksége fajtájából adódóan semmiféle teljesítményfokozóra, hogy jól érezze magát, hogy legyen kedve egyáltalán felemelni azt az átkozott kardját és aznap kiontani néhány belet éppen ezért a morál hatásfoka mindig 100% is lehetne akár. Ha már mindenféleképpen mérni kell. A 100% -os morálját még egy ork iszapos ürüléktől bűzlő szája se tudja lelohasztani.
  #34  
Old 05-22-2007, 09:58
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Ha már ennyien akarnak 100%-os morálokat a hulláknak,akkor beadom a derekam ... viszont 0%hatásfokkal ,azaz semmi jelentősége ne legyen...
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #35  
Old 05-22-2007, 11:53
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ha már ennyien akarnak 100%-os morálokat a hulláknak,akkor beadom a derekam ... viszont 0%hatásfokkal ,azaz semmi jelentősége ne legyen...
Miért? Ha a hulla katmorálja jobban húzna 100%-hot mitn a 75-höz, attol még nem lenne full erős, csak egy kicsivel érne kevesebbet az elfnél.
Ne mond már hogy parázol emiatt.
másrészröl mint már emlitették ezt páran, a morál meg a hulla lerágott csont, tehát nyugodtan beszélgethetünk általánosségban, mig a topic át nem kerül az elvetett javaslatok közé.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #36  
Old 06-01-2007, 09:01
-(0Kristóf0)- -(0Kristóf0)- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

1, Tegyük fel hogy a hullák érzékelik az élőket! Dehát mivel már az agyuk egy penészgalacsinná rohadt szét, ezért nem tudnak pontosan számolni.
Tehát csak körölbelüli értéket adná meg. (mondjuk van az ellennek 13541 katona, azt 14000-nek venné)
2, az adós dolgot hülyeségnek tartom
3, a morál meg mondjuk 90%-hoz közelítsen.
  #37  
Old 06-01-2007, 16:01
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Jó nagyot mindenkinek!

Semelyik népnek nincs speciális képessége, csak faji varázslata és mivel az élőhalott képtelen a varázslatra, így kár lenne neki adni, ha úgy se tudná felrakni. másik ok, megjelennének a hulla gömbözők, valki csinál egy 30% ház, 70% barakk orit és van állandó gömbje a szövinek a már beütött orikról, nem támogatom.

Az adó az ország bevétele, amivel igazán semmit sem tud kezdeni, olyan kevés, nekem speciál állandóan -20000 körül van, mert inkább ne adózzanak, minthogy igen és csak rombolják a morált. A nem adózik az 0%, nem támogatom.

Morál és az adó összefügg, de ott van még a katonai morál is, tehát egy állandó jó morállal folyamatosan növekedne a katonai is, csak akkor csökkenne, ha 2 vagy többször ütnék be, illetve, ha nem lenne pénz zsoldot fizetni. Nem támogatom.

Kezdő játékosként 600 kör alatt voltam 600 hekin és minden további nélkül léptem L-be.
  #38  
Old 06-09-2007, 12:49
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Brown View Post
Inkább hullajól érzik magukat. Egy hulla sose fáradt, csak megy előrre lendületlenül, nem érzi ha letépik a karját, nem érzi ha megcsiklandozod a talpát, vagy ha két féltéglával összecsapkodják a mogyoróit.
Az élőholtak morálja valóban érdekes egy dolog, az fix, hogy nem félnek, és nem is érdekli őket semmi. Max ha lenne Pap egység és tudna turn-ölni
  #39  
Old 06-25-2007, 19:31
Rém Rém is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok. szerintem lehetne 1 olyan fejlesztést betenni, hogy ha 1 szövetségbe hulla faj van, akkor a többi tag hulla ország támadásakor, vagy beteg ország támadásakor ne kapjon betegséget, mivel a szövetségese is hulla, és igy tudott a hullákhoz alkalmazkodni, persze ha már nincs szövibe a hulla faju ország akkor azután ugyanugy elkpaja ha oylan országot támad, ezzel a lehetőséggel szerintem sokkal több hulla országot vennének be szövetségekbe
  #40  
Old 06-25-2007, 19:36
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Rém View Post
Sziasztok. szerintem lehetne 1 olyan fejlesztést betenni, hogy ha 1 szövetségbe hulla faj van, akkor a többi tag hulla ország támadásakor, vagy beteg ország támadásakor ne kapjon betegséget, mivel a szövetségese is hulla, és igy tudott a hullákhoz alkalmazkodni, persze ha már nincs szövibe a hulla faju ország akkor azután ugyanugy elkpaja ha oylan országot támad, ezzel a lehetőséggel szerintem sokkal több hulla országot vennének be szövetségekbe
Nemtom,sok csoportban már sztem most is "ráfanyalodnak" a hullákra,mostanság nem sokan kapkodnak a szövik után...tapasztalat sajnos...egész egyszerűen nem jelentkezett senki,ölni tudtam volna akár egy hulla szöviért is csak legyen...
Hozzáteszem...nem voltam még hullával,de nem tartom életképes fajnak,ezzel nem vok egyedül... Ugyhogy a fentebbi csopikban már valószínű nem kamikázézik senki evvel a fajjal,lent pedig véleményem szerint el lehet tengődni mfként is...vakon támadgatsz ugyan,de ha nem tetszik ne menj élőholttal...plusz az hogy nincs szövije felfogható,a sebezhetetlenség árának is....szegény tündi-bündi élőholtakból ne akarjunk már tankokat csinálni...eddig is eltengődtek vhogy,találkozni a negyediken elég sok élőholttal.Kibírják,hogy nincs szövijük,bele már nem halnak {Amibe nem halsz bele az csak megerősít} ezen "jelszó alatt,ezt az ötletet nem támogatom...

Last edited by System; 06-25-2007 at 19:59..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu