Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 06-20-2007, 16:28
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jah, valamint tartalek sem kell hozza, es odafigyelesbol is kb a legkevesebb. tdomo eleg melle trafalt
Ez való igaz, hogy négy óriást nem olyan könnyű szétszedni, de pl. a három ork egy óriást már könnyebb. A sok tartalékot pedig arra írtam, ha nem állnak meg.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #192  
Old 06-20-2007, 18:16
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Question

Nem egészen vág ide,deha már témára jutottunk; mit nélkülözzön szentetek egy ork,ha "barakkszörnyeteg"-ahogy egy másik kedves hozzászóló írta-akar lenni,de a szöviben nem vip orik vannak...
Merthogy ez mindigis érdekelt,hisz azt hallom folyton hogy az elfeken csak egy agyonélezett ork tábornok tud átmenni...
Nah de mit takar az agyonélezett,hány százalék barraktól mondhatjuk el hogy ez egy katonailag erős ori?
Merthogy a nyersanyag árak miatt nem engedhetjük meg magunknak hogy elbontsuk a bányákat,tanyákat is csak mértékkel mert ugyan az orkoknak van egy zseniális faji varija,de az se termeli a gabonát csak "csak" csökkenti a fogyasztást így valamivel kevesebb tanyát tarthatunk,de ez nem elég...
Akkor viszont miaz amit nélkülözhetünk az éplistánkból...
Mivel nincs Vip nem tudnak karavánozni,akkor ezzel ne is próbálkozzunk?Vagy ilyen szemszögből az orkot érdemesebb mf-ben tolni?Merthogy az ad még egy plusz bónt ugye
Reply With Quote
  #193  
Old 06-20-2007, 18:18
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Talking

Most hogy így átgondolom mégiscsak idevág
Reply With Quote
  #194  
Old 06-20-2007, 18:21
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by System View Post
Nem egészen vág ide,deha már témára jutottunk; mit nélkülözzön szentetek egy ork,ha "barakkszörnyeteg"-ahogy egy másik kedves hozzászóló írta-akar lenni,de a szöviben nem vip orik vannak...
Merthogy ez mindigis érdekelt,hisz azt hallom folyton hogy az elfeken csak egy agyonélezett ork tábornok tud átmenni...
Nah de mit takar az agyonélezett,hány százalék barraktól mondhatjuk el hogy ez egy katonailag erős ori?
Merthogy a nyersanyag árak miatt nem engedhetjük meg magunknak hogy elbontsuk a bányákat,tanyákat is csak mértékkel mert ugyan az orkoknak van egy zseniális faji varija,de az se termeli a gabonát csak "csak" csökkenti a fogyasztást így valamivel kevesebb tanyát tarthatunk,de ez nem elég...
Akkor viszont miaz amit nélkülözhetünk az éplistánkból...
Mivel nincs Vip nem tudnak karavánozni,akkor ezzel ne is próbálkozzunk?Vagy ilyen szemszögből az orkot érdemesebb mf-ben tolni?Merthogy az ad még egy plusz bónt ugye
véleményem szerint ha nem engedheted meg magadnak,hogy elbontsd a bányáidat akkor ne játsz orkkal!!
szerintem egy 50% barakkal összerakott némileg tornyos félig tanyafree ork már nagyon jó alacsony szinteken,és még marad hely toli-varinak isD
de csakis sok tartalékkal,és nagy odafigyeléssel ajánlott szerintem!!
Reply With Quote
  #195  
Old 06-20-2007, 18:27
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
véleményem szerint ha nem engedheted meg magadnak,hogy elbontsd a bányáidat akkor ne játsz orkkal!!
szerintem egy 50% barakkal összerakott némileg tornyos félig tanyafree ork már nagyon jó alacsony szinteken,és még marad hely toli-varinak isD
de csakis sok tartalékkal,és nagy odafigyeléssel ajánlott szerintem!!
ez szép és jó de pont azért kérdeztem,hogy tudsz-e vmi megfogadható tanácsot adni......hamár ork vok és adott a helyzet...
Reply With Quote
  #196  
Old 06-20-2007, 19:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by System View Post
ez szép és jó de pont azért kérdeztem,hogy tudsz-e vmi megfogadható tanácsot adni......hamár ork vok és adott a helyzet...
Nekem van szoviben egy 56% barakkos, 10% tornyos orkom, 6+1 koros kajaval (+1-4 kor ehezes, tehat viszonylag kenyelmes), elegge nagyot tud utni
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #197  
Old 06-20-2007, 19:15
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by System View Post
ez szép és jó de pont azért kérdeztem,hogy tudsz-e vmi megfogadható tanácsot adni......hamár ork vok és adott a helyzet...
ha ennyire gáz a csopiban a nyersi akkor gondolom mások is tartanak bányát!!(itt meg kell jegyeznem én sehol nem szoktam)
ebben az esetben el tudsz lézengeni
Reply With Quote
  #198  
Old 06-21-2007, 07:07
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
ha ennyire gáz a csopiban a nyersi akkor gondolom mások is tartanak bányát!!(itt meg kell jegyeznem én sehol nem szoktam)
ebben az esetben el tudsz lézengeni
Ez igaz...deha én nem csak lézengeni szeretnék? Hogyan pótoljam az építőanyagot,ha lebontom a bányáimat?Nyilván a piacról...esetleg én régen játszottam arra,hogy tartottam egy tolit,hogy a hulláktól elszedjem a nyersit,de ez vagy-vagyse
Viszont ahhoz sok pénz kell,hogy a piacról szerezdd be...honnan szerzel pénzt? Mit adsz el?
Reply With Quote
  #199  
Old 06-21-2007, 07:16
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by System View Post
Ez igaz...deha én nem csak lézengeni szeretnék? Hogyan pótoljam az építőanyagot,ha lebontom a bányáimat?Nyilván a piacról...esetleg én régen játszottam arra,hogy tartottam egy tolit,hogy a hulláktól elszedjem a nyersit,de ez vagy-vagyse
Viszont ahhoz sok pénz kell,hogy a piacról szerezdd be...honnan szerzel pénzt? Mit adsz el?
hát ez elég hosszú!
mondjuk orkkal én nem 1 tolit tartanék az is biztos!!
én most nem kezdem el felsorolni a tartalékgyűjtés különböző módjait erre van külön topik
Reply With Quote
  #200  
Old 06-26-2007, 20:21
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
hát ez elég hosszú!
mondjuk orkkal én nem 1 tolit tartanék az is biztos!!
én most nem kezdem el felsorolni a tartalékgyűjtés különböző módjait erre van külön topik
Orkal a legegyszerűbb. Eladod azt a gabonát, amit a szupermarkotánnyal megspórolsz.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Verselő kedvű hódítósoknak :) Cassandra Kreatív sarok :) 949 12-05-2013 22:28
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Elf --> hadis, tolis vagy varis ??? Loxhero007 Segítség 33 12-28-2006 09:26
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 00:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu