Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-31-2006, 04:07
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
jaja, de nem fejjel előre a termőföldben ;)
hah, finnyás törpök.. innen is látszik h az óriás a legjobb faj:) (csak hogy visszatérjünk az eredeti témához:D)
Sponsored Links
  #12  
Old 01-31-2006, 04:10
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by director
hah, finnyás törpök.. innen is látszik h az óriás a legjobb faj (csak hogy visszatérjünk az eredeti témához)
látod látod! bár én ork párti vagyok azt hozzáteszem hogy az óriás a legjobb az 1/A-n kívül, mert ott minden mást megnyomorítanak a tolisok... a gnómot meg csak lemészárolják
  #13  
Old 01-31-2006, 05:55
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát nemtom.. kíváncsi vok hogy szedsz le egy óriást tolikkal... mit lopsz tőle? elég, ha elmondod, ne mutasd meg :P
  #14  
Old 01-31-2006, 06:01
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by MiKoR
hát nemtom.. kíváncsi vok hogy szedsz le egy óriást tolikkal... mit lopsz tőle? elég, ha elmondod, ne mutasd meg :P
4en azért elég jól kilopják az embereit (vagy fentebb gyújtanak), vagy ha nagyon ráérsz, akkro lehet tekizni mindig éjszaka, nehogy túl sokat aludjon:)
  #15  
Old 01-31-2006, 06:41
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Én mindenképpen a gnómok pusztulását mert azt lehet igazán legyilkolni , orkkal megütöttem, meghalt 380 lovasom neki meg 2900 íjásza... és ez csak földszerzés volt.. na erre mond azt ezekután hogy nem lehet mészárolni jól!
Lehet meszarolni ha beutod de azert egy ijas gnomot utni... Az oriast mar konnyeb es ha nagyon defenziv akkor meg nem tud visszajonni.
De ez helyzetfuggo kulombozo helyzetekben maskepp ertekelodnek a jo es rossz tulajdonsagok. pl ket mf ori 1 orias es 1 gnom hasonlo felepittessel a gnom az eselyes marcsak a +10% hely is eleg ...
Vagy ha szoviben vannak lehet egy tulelo gnom aval megint maceransabb elbanni...
  #16  
Old 01-31-2006, 08:19
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
4en azért elég jól kilopják az embereit (vagy fentebb gyújtanak), vagy ha nagyon ráérsz, akkro lehet tekizni mindig éjszaka, nehogy túl sokat aludjon

nemtom, amikor én próbáltam szétszedni egy óriás.... tekiztem bár nemsok jött tőle embert loptam 5.szinten volt 350 környékén sza gyűjtogatni meg se próbáltam!
ráadásul túlélő volt!
  #17  
Old 01-31-2006, 08:21
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hadisunk este ráment 3 sereggel bebukta és még hajnali 2kor haza is kísérte az óriás 4x bepuszttott, nah ennyi
énmeg kis félelf nemsokáig bírtam azt, hogy ostromol (ekkor éppen csak 2en voltunk a szöviben)
  #18  
Old 01-31-2006, 09:06
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amugy nagyon relativ hogy melyik a legjobb faj.
attol fugg hogy a szövik mit csianlnak.MF be egyertelmuen nyer az elf ...
Egy oriast meg sikan le lehet kapni.Csak nem 1 nap hanem 5-6 kell hozza.Nyit ra kapu egy jol vedett faj.Es az egezs szövi a kapun keszertul lopja.Nem jon tole sok de sok kicsi sokra megy ...Ha az orias varis akkor csak nezeget es max artozik de sokra nem megy vele.Mert meg be is utik.Ha sereges akkro meg cska meg kell varni mikor jon es durr...

Vannak jo es jobb fajok de a jatek az embereken mulik hogy hogy jatszanak es menniy idot szannak a jatekra.
  #19  
Old 01-31-2006, 09:31
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hm gnom vs oeias 1-1 szerintem az orias gyoz en jatszok mind ket fajal es ki lehet csinalni az oriast is
ahogy mogyak ha 4 fojamatosan lopnak tole lasu viz partot mos ez be igazolodik felsobb szinteken altalab szet gyujogasak mert atalgba az orias keves tolit tart
  #20  
Old 01-31-2006, 09:47
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking Felesleges:D

Mindeegyik faj saját kategoriájában a leg jobb mindegyiknek van elönye és hátrány tökéletes faj nincs
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
Legjobb hadis számokban Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 42 09-16-2007 14:32
4 óriás 1 szöviben? Jimmy Segítség 121 08-27-2007 21:40
Óriás túlélő személyiséggel? Baaangg Segítség 31 01-01-2007 21:26
Ember vs. Óriás .Magyar Egyesült Államok. Stratégia & Tippek 56 06-24-2006 11:02


All times are GMT +1. The time now is 15:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu