Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-02-2006, 17:19
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Netes Játék!!

Csákó mindenkinek!! Lenne pár kérsésem egy bizonyos játékkal kapcsolatban! nem tom ki ismeri a Wolfestein - Enemy Territory netes játékot!! Szóval nekem 512-es netem van és akár melyik szerverre kapcsolódok állandóan szaggat, de mint állat és azt írja ki hogy 'Connecting InCorrect' vagy vmi ehhez hasnolót!Mit csináljak hogy ne csinálja ezt!


És van nekem egy bizonyos 'ping' érték. én hallottam egy s mást erről de vki magyarázza már meg nekem el hogy mi is az!
És van vmi tipp arra hogy jobban mennyen a netem anélkül hogy nagyobb sebességű csomagra fizetnék elő vagy vmi kis beállítás vagy vmi ehhez hasnoló! Előre is köcce
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 03-02-2006, 20:47
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A hibaüzenet az Connection Interrupted lesz.
Kicsit kevés az info, mikor belépsz szerverre, rögtön beáll és kapod az üzenetet, vagy rövid időkre le-lehal? Átlagban mennyi a pinged? Patch van felrakva? Feltételezem, hogy játék közben nem töltesz le, ha mégis, akkor ne tedd
Sőt, zárj be minden programot, ami sávszélt zabálhat (msn, icq, böngésző, stb ...), esetleg futtass adaware-t, vagy más spy eltávolítót, hátha valami a háttérben fogja a sávszélességet.
Ping az a válaszidő, kisebb érték a jobb.
Nulla a legjobb, de az Neked nem lesz
50-60 körül jó, remekül játszható, 100 környékén már akadozónak tűnhet a játék, a játékosok víszintes irányban ugrani látszanak, mint ha löködné őket valami titokzatos erő, célzás nehézkessé válik, nem minden az, aminek látszik
Megtörténhet , hogy le akarsz lőni valakit, de közben már régen halott vagy, csak az a csomag ami ezt közli veled még úton van a szervertől.
200 körül és felette kezd az egész játszhatatlan lenni, az előbb felsorolt negatív dolgok fokozottan jelentkeznek, ajtókon sem bírsz bemenni, stb ...
Connection Interrupted esetén a pinged 999-re ugrik.
Ez vagy netkapcsolat, vagy rossz beállítás a config fájlban.
Bár ET-vel még nem játszottam, de az is csak q3 motor, pár dolgot leírok

Próbáld meg letörölni a config fájlt (cfg kiterjesztésű fájlt keress, ET könyvtárszerkezetét nem ismerem), majd a játék újra létrehozza. Ne állíts be semmit, csatlakozz a szerverhez, ha jó lesz, szerencséd van.
Ha nem, akkor itt van pár beállítás a cfg-be. (amennyiben nem akarod átírni benne az értékeket, csinálj egy autoexec.cfg fájlt és abba írd bele őket)

seta cl_maxpackets "60" (esetleg 40)
seta cl_packetdup "1"
seta snaps "40"
seta rate "25000"
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #3  
Old 03-03-2006, 12:03
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

NOs belépek a szerverre és rövid időkre hal be! Hát a ping pontom eddig volt 200 körül de volt már 500 körül pedig mindenből ami nettel kapcsolatos (msn, nod32 stb.) mindent leállítottam. patch nincs felrakva és gém közben nem töltök le semmit most állítottam be a tanácsodat megnézem jobb lesz-e? de előtte egy patchet letöltök!!
Reply With Quote
  #4  
Old 03-03-2006, 12:43
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nos letöltöttem egy pachet és átírtam az adatokat!!! Sokkal jobb de néha azért még mindig beszaggat!!! És az mit jelent hogy egy szervernél ki van írva a ping! ott mejikhez érdemes belépni!!


JA és mielőtt elfelejteném ezer köcce a segítségért máris nagyon sokat segítettél!!
Reply With Quote
  #5  
Old 03-03-2006, 16:09
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by track
És az mit jelent hogy egy szervernél ki van írva a ping! ott mejikhez érdemes belépni!!
Kisebb ping érték a jobb, mint már írtam. Ha beírod a cfg-be, hogy cl_maxping 120, akkor azokat a szervereket fel sem hozza, melyeknél 120-nál nagyobb a ping. A 200 az sok, felejtős, 500 meg horrorképregény.
Külföldi szerverekre mászol fel? A helyedben magyart keresnék, azokon elérhető jó ping is.
1.06-os patch-el az 1.06-os szerverekre tudsz felmenni, 2.60-as patch-el értelemszerűen a 2.60-as szerverekre. Sok szerveren fut ETPro mod, ha ez nincs meg Neked, vagy leszeded és felrakod, vagy ha a cl_allowDownload 1 (be van kapcsolva), akkor le is töltődik a gépedre, mikor ETPro szerverre csatlakozol.
Pár magyar szerver/port:
212.40.65.24:27960
195.228.155.143:27960
195.228.155.116:27960
62.112.194.109:27962
195.184.181.211:27960
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #6  
Old 03-05-2006, 09:22
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Köszi szépen!!!! Ha van vmi akkor még majd kérdezek!! Köcce mégegyszer
Reply With Quote
  #7  
Old 03-07-2006, 14:42
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
Kisebb ping érték a jobb, mint már írtam. Ha beírod a cfg-be, hogy cl_maxping 120, akkor azokat a szervereket fel sem hozza, melyeknél 120-nál nagyobb a ping. A 200 az sok, felejtős, 500 meg horrorképregény.

Nos ahoz képest nekem az átlag pingem 151 körül mozog és nagyon jól megy!!!
Reply With Quote
  #8  
Old 03-07-2006, 16:32
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by track
Nos ahoz képest nekem az átlag pingem 151 körül mozog és nagyon jól megy!!!
Végülis ...
Megszokás kérdése Ha nincsen nagy packetloss, akkor túl nagy baj sincs.
De 50 körüli ping után a hajadat tépnéd
A cl_timenudge értékét állítsd át -10 -re, ha a szerveren engedélyezték és kevesebbet is lehet állítani, akkor -20, -30, -40, -50.
Próbálgasd, melyikkel lesz jobb. (ez jóslással próbálja csökkenteni a lassú kapcsolat hátrányait, célzásnál jöhet jól)
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #9  
Old 03-08-2006, 12:41
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

nos nagyon jók a tippeid mert már volt néhány szerveren hogy 90 körül volt a pingem!!!! nagyon vadas
Reply With Quote
  #10  
Old 04-06-2006, 15:42
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Újabb kérésem kérdésem lenne! Most Call Of Duty 2höz kéne nekem olyan kódok amiket a Wolfeteinhez írtál Csokibácsi, de ha más ír azt is megköszönöm!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Elszólások és egyéb mókás dolgok játék közben Chris Fantasy, szerepjátékok 241 06-03-2008 11:17
játék nem rendeltetés szerű használata Hóhér Segítség 14 01-15-2008 07:23
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13


All times are GMT +1. The time now is 22:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu